izmedju ljubavi i sujete

Posvadjam se ja bez problema
zato shto sam ja uvek u pravu a on nije :kolac:
al to nema veze sa tim
Ne ochekujem od njega da brine moje brige
da reshava moje probleme
da me chini srechnom
da mi ovo ili ono

Ochekujem samo da bude ono shto jeste jer to volim

Ljudi, posebno zzene ochekuju svashta od svojih mushkaraca..."zziveli su srechno do kraja zzivota" i ostala sr@nja
Moj partner je moj partner
a ne moj shtap za poshtapanje kroz zzivot.

E sad, ako hoche da mi zameni gumu kad mi se izduva na kolima, super, ako ne, pa nisam sa njim zbog toga...
 
...zivot bez ogromne ljubavi i strasti nije zivot vec imitacija zivota...

...imate lep film na tu temu, zove se Zemlja senki sa Entoni Hopkinsom i Debrom Vinger...

...kraj je fantastican...vecito pitanje - sigurnost ili patnja...sto vise volite vise cete patiti, kad' tad'...patnja vam ne moze pobeci ali ono sto prethodi patnji vredi vise od nje...

ali zivot nije film :)
 
Posvadjam se ja bez problema
zato shto sam ja uvek u pravu a on nije :kolac:
al to nema veze sa tim
Ne ochekujem od njega da brine moje brige
da reshava moje probleme
da me chini srechnom
da mi ovo ili ono

Ochekujem samo da bude ono shto jeste jer to volim

Ljudi, posebno zzene ochekuju svashta od svojih mushkaraca..."zziveli su srechno do kraja zzivota" i ostala sr@nja
Moj partner je moj partner
a ne moj shtap za poshtapanje kroz zzivot.

E sad, ako hoche da mi zameni gumu kad mi se izduva na kolima, super, ako ne, pa nisam sa njim zbog toga...

...kako ovo dobro ,iskreno,surovo i tachno zvuchi ...................:ok:
 
Posvadjam se ja bez problema
zato shto sam ja uvek u pravu a on nije :kolac:
al to nema veze sa tim
Ne ochekujem od njega da brine moje brige
da reshava moje probleme
da me chini srechnom
da mi ovo ili ono

Ochekujem samo da bude ono shto jeste jer to volim

Ljudi, posebno zzene ochekuju svashta od svojih mushkaraca..."zziveli su srechno do kraja zzivota" i ostala sr@nja
Moj partner je moj partner
a ne moj shtap za poshtapanje kroz zzivot.

E sad, ako hoche da mi zameni gumu kad mi se izduva na kolima, super, ako ne, pa nisam sa njim zbog toga...

a oko cega se svadjas?:think:
 
evo tema ovog decka sto je ostavio devojku..pa me to nagnalo na razmisljanje. sta ljudi, svi mi, sta ocekujemo od one druge strane? da li umemo zaista da prepoznamo nesto kvalitetno, osobu kao takvu, ili trazimo dlake u jajetu jureci za nekim nepostojecim savrsenstvom...koliko smo vodjeni sujetom, da mozemo bolje, da to sto je pored nas, ma koliko dobro, iskreno i korektno bilo, ipak nije dovoljno dobro za nas jer, zaboga, ima ruzan malic na levoj nozi..i slicne stvari....
koliko su ljudi zaista pogubljeni i izokrenutim vrednostima danasnjice, pa niko vise u drugoj osobi ne trazi coveka vec estradnu zvezdu, svemirsku letacicu, savrsenstvo izvestacenih i neprirodnih fotki koje nas bombarduju svuda i na svakom koraku.....
jel se ceni danas karakter, ljudskost, vrline, one tradicionalne izvikane vrline, da je neko covek, da je neko castan, da je neko posten, ljubazan, dobrog srca, i da mu zato ne zameramo sto ima levo uvo malo klempavo....
sta se ovo desilo sa covecanstvom....ko smo, odakle smo, kuda idemo:confused:

ps. izvinte sto sam oduzila:confused:

Hm...i meni se ovo pitanje već duže vreme mota po glavi i nikako da dobijem neke odgovore...i da...90% svega je srranje!:p
 
evo tema ovog decka sto je ostavio devojku..pa me to nagnalo na razmisljanje. sta ljudi, svi mi, sta ocekujemo od one druge strane? da li umemo zaista da prepoznamo nesto kvalitetno, osobu kao takvu, ili trazimo dlake u jajetu jureci za nekim nepostojecim savrsenstvom...koliko smo vodjeni sujetom, da mozemo bolje, da to sto je pored nas, ma koliko dobro, iskreno i korektno bilo, ipak nije dovoljno dobro za nas jer, zaboga, ima ruzan malic na levoj nozi..i slicne stvari....
koliko su ljudi zaista pogubljeni i izokrenutim vrednostima danasnjice, pa niko vise u drugoj osobi ne trazi coveka vec estradnu zvezdu, svemirsku letacicu, savrsenstvo izvestacenih i neprirodnih fotki koje nas bombarduju svuda i na svakom koraku.....
jel se ceni danas karakter, ljudskost, vrline, one tradicionalne izvikane vrline, da je neko covek, da je neko castan, da je neko posten, ljubazan, dobrog srca, i da mu zato ne zameramo sto ima levo uvo malo klempavo....
sta se ovo desilo sa covecanstvom....ko smo, odakle smo, kuda idemo:confused:

ps. izvinte sto sam oduzila:confused:

jel to ono : Hocu da znam kuda vodi ovaj put. Mene i zivot moj :manikir:
 
jebbati i biti jebban, sto fino sto grubo, al jebbanje svuda oko nas.
u mozak u uvo u lakat u stopalo.
ako ne jebbu vas, razmislite da ne jebbete vi slucajno koga.
jer to je zakon prirode.
il oni vas il vi njih.
Tako je sve od početka...Ere Vodolije:cool:
fpn_01.jpg
 

Back
Top