Kome smeta jedna dlaka neka beži od kajmaka

joliko ste skloni da tražite dlaku u jajetu i po kom pitanje fiziočko-psihičkom ste najveća picajzla kad je reč o suprotnom (ili istom) polu


gade mi se devojke bez ponosa. A i obicno takve devojke ne brinu o svom izgledu, also nemaju neki smek kod sebe :(. A i mrzim one seljake onako, kad su grube i onako gleda sebe samo. Mada opet samo ej pitanje smeka :D. Ako gleda sebe samo i radi to na zanimljiv nacin i nekako ideoloski cist onda je cool i cute, ako je ruzna i smrdi i gleda sebe i gura se, onda je odvratno :D
Da sumiram
lepa, cista devojka sa neznim glasom obucena lepo se javlja na casu cesce recimo, ne znam gleda kako da se pozicionira bolje ili uopste bilo sta prica mi nesto= ma nema veze slatka je, sve je cool
ruzna, prljava, debela radi to isto= fuj gadi mi se, ocu da uzmem sipku da je tucem xD
Especialy mrzim, prezirem, one debele sa 200 kila sto vise na onim casovima i kao javljaju se :lol:. Tako su odvratne, ne zasluzuju da zive
I odinovog mi malja, imacu svoju osvetu :D
Anyways nemam pojma sta sam napisao xD
 
gade mi se devojke bez ponosa. A i obicno takve devojke ne brinu o svom izgledu, also nemaju neki smek kod sebe :(. A i mrzim one seljake onako, kad su grube i onako gleda sebe samo. Mada opet samo ej pitanje smeka :D. Ako gleda sebe samo i radi to na zanimljiv nacin i nekako ideoloski cist onda je cool i cute, ako je ruzna i smrdi i gleda sebe i gura se, onda je odvratno :D
Da sumiram
lepa, cista devojka sa neznim glasom obucena lepo se javlja na casu cesce recimo, ne znam gleda kako da se pozicionira bolje ili uopste bilo sta prica mi nesto= ma nema veze slatka je, sve je cool
ruzna, prljava, debela radi to isto= fuj gadi mi se, ocu da uzmem sipku da je tucem xD
Especialy mrzim, prezirem, one debele sa 200 kila sto vise na onim casovima i kao javljaju se :lol:. Tako su odvratne, ne zasluzuju da zive
I odinovog mi malja, imacu svoju osvetu :D
Anyways nemam pojma sta sam napisao xD

na kakvom času? :eek:
 
gade mi se devojke bez ponosa. A i obicno takve devojke ne brinu o svom izgledu, also nemaju neki smek kod sebe :(. A i mrzim one seljake onako, kad su grube i onako gleda sebe samo. Mada opet samo ej pitanje smeka :D. Ako gleda sebe samo i radi to na zanimljiv nacin i nekako ideoloski cist onda je cool i cute, ako je ruzna i smrdi i gleda sebe i gura se, onda je odvratno :D
Da sumiram
lepa, cista devojka sa neznim glasom obucena lepo se javlja na casu cesce recimo, ne znam gleda kako da se pozicionira bolje ili uopste bilo sta prica mi nesto= ma nema veze slatka je, sve je cool
ruzna, prljava, debela radi to isto= fuj gadi mi se, ocu da uzmem sipku da je tucem xD
Especialy mrzim, prezirem, one debele sa 200 kila sto vise na onim casovima i kao javljaju se :lol:. Tako su odvratne, ne zasluzuju da zive
I odinovog mi malja, imacu svoju osvetu :D
Anyways nemam pojma sta sam napisao xD

Ti braco ,zivota m,i nisi normalan.
Koliko sam ja upoznata,upisao si sociologiju,a ti si i socijalni i psiholoski slucaj.:lol:
Oke,prirodno je da smo svi skloniji nama atraktivnijim ljudima,ali ovo sto ti radis,ne da je diskriminacija,nego se granici sa svakim normama etike.
I no hard feelings,samo moje misljenje.
izvinjavam se na ozbiljnom postu,I guess
 
ништа он погрешно није рекао.
све ти је то хард кор тачно, зато толико и боли.

Nista tu ne boli,oguglala sam vec na njegove fazone.
Nego,kao sto rekoh,svi imamo nagon ka tome,ali da se ti prepustis ka tome i pustis da ti fizicka lepota bude primarna u vrednovanju ljudi,i jos da se ponasas kao da je tvoj nacin jedini isparavan nacin....onda msm......zgrabi ga odmah,takvog vise neces naci(nadam se):lol:
 
Nista tu ne boli,oguglala sam vec na njegove fazone.
Nego,kao sto rekoh,svi imamo nagon ka tome,ali da se ti prepustis ka tome i pustis da ti fizicka lepota bude primarna u vrednovanju ljudi,i jos da se ponasas kao da je tvoj nacin jedini isparavan nacin....onda msm......zgrabi ga odmah,takvog vise neces naci(nadam se):lol:

нису то фазони, то је филозофија и није тако како тумачиш.
и jебала вас етика у дупета.

ovo je tacno
@hator sociolozi ne trebaju da se zasticuju laznom etikom, vec trebas da kazes kako je. Etika, opste prihvaceno itd, nema nikakvog uticaja ni na sta. Ja trebam da kazesm kako ej, a ne da budem neka NVO seka persa, koja ce da siri tolerantnost itd. Uvidi razliku sociolog nije politicar vec naucnik
Uostalom svi veliki sociolozi, psiholozi, filozofi su bili psihijatrijski slucajevi po tadasnjim merilima :)
Sa tim receno, ja uopste ni ne aspiriram da postanem veliki naucnik, vec vise neka vrsta majstora primenje nauke, ali to je moja aspracija, koja je light years away from pozicije u kojoj sam sada :D
Anyways hator, da ljudi osecaju vise simpatije prema nama (:lol:) lepima :D
 
ти си поменула етику као неки референтни оквир код просуђивања
па сам ти зато препоручила сексуално општење са њом.
а погрешне филозофије нема. има само оних које не одговарају интиуцији.

лепота је одраз света изван појаве
логично је да ћеш, собзиром да је априори, макар прећутно, више ценити лепо.
било где
и у уметности
и у музици
и на човеку.
проблем се јавља кад размишљаш шта је лепо, намешташ да нешто буде лепо иако није.
лепота се препознаје.
 
Poslednja izmena:
ovo je tacno
@hator sociolozi ne trebaju da se zasticuju laznom etikom, vec trebas da kazes kako je. Etika, opste prihvaceno itd, nema nikakvog uticaja ni na sta. Ja trebam da kazesm kako ej, a ne da budem neka NVO seka persa, koja ce da siri tolerantnost itd. Uvidi razliku sociolog nije politicar vec naucnik
Uostalom svi veliki sociolozi, psiholozi, filozofi su bili psihijatrijski slucajevi po tadasnjim merilima :)
Sa tim receno, ja uopste ni ne aspiriram da postanem veliki naucnik, vec vise neka vrsta majstora primenje nauke, ali to je moja aspracija, koja je light years away from pozicije u kojoj sam sada :D
Anyways hator, da ljudi osecaju vise simpatije prema nama (:lol:) lepima :D

pa to nije lazna etika,msm,u mojim ocima nje,ili ja zivim u nekoj iluziji.
Da,nema,nazalost,ali to opet nije razlog da sebi dajemo toliku slobodu u ophodjenju sa ljudima,i vec sam rekla,svi mi imamo taj nagon,i imamo mnoge druge nagone,sta bi bilo kad bi se svi po nahodjenju prepustili njima?
Tolerancija je osnov funkcionisanja,i nzm....stvarno nzm......n to ja ne gledam kao na toleranciju,to je za mene prirodna stvar,sagledati ljude i ispod fasade,ali,oke,ocigledno sa mnom nesto nije u redu.
Pa Braco,ne smatram da sam ja dostigla toliki stepen atraktivnosti(zapravo,tu sam ja udaljena svetlosnim godinama9 i ne mislim da cu ga ikada dostici,pa da mogu da kazem da me sad svi nesto simpatisu zbog toga-msm da se to bez premca desava samo ekstremno atraktivim ljudima.
 
ти си поменула етику као неки референтни оквир код просуђивања
па сам ти зато препоручила сексуално општење са њом.
а погрешне филозофије нема. има само оних које не одговарају интиуцији.

лепота је одраз света изван појаве
логично је да ћеш, собзиром да је априори, макар прећутно, више ценити лепо.
било где
и у уметности
и у музици
и на човеку.
проблем се јавља кад размишљаш шта је лепо, намешташ да нешто буде лепо иако није.
лепота се препознаје.
Da,sve je to slatko,ali ljudska lepota nema samo jednu dimenziju-fizicku.
Isto tako,kada cujes pesmu,neces je voleti samo zato sto ima dobar spot,nego zato sto ti se svidjaju tonovi,reci etc.
(ili ces eventualno iskljuciti ton i geladti samo spot,ali tu nesto ne stima)
 

Back
Top