Kuropaćenice

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
koliko često ste naletali tj. upoznavali tzv. žene kuropaćenice koje se najviše i najrađe ostavruju krov vatanje za ****** i risivovanje istog i žive nisu bez njega

kako gledate na taj sindrom vatanaj za ******, dajte svojoj psihosociofilozofskoj strani oduška

da su brojniji pičkopaćenici ili kuropaćenice

da li ste vi jedna od njih
 
Poslednja izmena od moderatora:
245.gif


Poznajem jednog kurcopacenika ovde na forumu :lol:
 
Aaaaa, postoji i varijacija u imenu ove vrste. Quropatnice

:lol:

Mislim da takve zene postoje samo u perverznim, sexa zeljnim umovima forumasa koji pate od neyebitze. Pa je to odraz bola u desnici ruuuuuci
 
koliko često ste naletali tj. upoznavali tzv. žene kuropaćenice koje se najviše i najrađe ostavruju krov vatanje za ****** i risivovanje istog i žive nisu bez njega

kako gledate na taj sindrom vatanaj za ******, dajte svojoj psihosociofilozofskoj strani oduška

da su brojniji pičkopaćenici ili kuropaćenice

da li ste vi jedna od njih

a za sta drugo da se uvatimo nego za vas dragulj:manikir:
 
koliko često ste naletali tj. upoznavali tzv. žene kuropaćenice koje se najviše i najrađe ostavruju krov vatanje za ****** i risivovanje istog i žive nisu bez njega

kako gledate na taj sindrom vatanaj za ******, dajte svojoj psihosociofilozofskoj strani oduška

da su brojniji pičkopaćenici ili kuropaćenice

da li ste vi jedna od njih

....upoznao nekoliko ,nijedna nije bila samnom .........................;)
 
Skoro sve koje poznajem su takve, šta više mislim da bih morao da razmislim koja ne živi za **** i ne besni kad ostane bez istog..

Sad se setih osobe s kojom sam do skora bio blizak. Riba je raskinula sa dečkom,on našao drugu,ona zvanično traži novog,ali i dalje ga pozove s vremena na vreme da joj "promeša sarmu". :roll:
 
cek neko voli polni organchitj predmeta mu pozude i sad se tu nadevaju koje-kakva grozna imena.....ma da je vise iskrenog uzivanja u istom,nego bezveznog gadjanja sa predrasudama lepsi bi nam svet bio.....
 

Back
Top