НАПАДАЧ НА ВЕЉУ - ДВЕ ГОДИНЕ МАРДЕЉА!

PRAVDA ZA DEJANA!!!

17824984334bbb0e3039279884361195_orig.jpg
 
A umesto 2 godine bi dobio smrtnu?:dontunderstand:

Alal ti kuratz.

Ја се извињавам на метафоричком изражавању! Две године мардеља за гурање, покушај удраца, телохранитељи вијају Дачићеве пандуре по Кнезу, млате их ... ником ништа!!!!
Говорим о томе да се за овакве ситауције одговара углавном прекршајно, јел знаш ти бре шта је две године!
 
PRAVDA ZA DEJANA!!!

17824984334bbb0e3039279884361195_orig.jpg

A sad pravda,a?

Dace njemu pravdu,ali ako uplati mesecnu pretplatu u corku.......na ruke da mu stize :hahaha::cepanje:

Ја се извињавам на метафоричком изражавању! Две године мардеља за гурање, покушај удраца, телохранитељи вијају Дачићеве пандуре по Кнезу, млате их ... ником ништа!!!!
Говорим о томе да се за овакве ситауције одговара углавном прекршајно, јел знаш ти бре шта је две године!

Kakvo je to KD pokusaj udarca?:think:

24 meseca:dontunderstand: jel se nesto promenilo od jutros :dontunderstand:
 
A sad pravda,a?

Dace njemu pravdu,ali ako uplati mesecnu pretplatu u corku.......na ruke da mu stize :hahaha::cepanje:



Kakvo je to KD pokusaj udarca?:think:

24 meseca:dontunderstand: jel se nesto promenilo od jutros :dontunderstand:

Нема разлога за иронију, ја сматрам да казна није примерена делу, а пре свега није у складу са нашом судском праксом и висином казни за овакво дело, да не причам о томе да се за 10 пута тежа дела изричу чак и условне казне, али ок ти сматраш да је у реду и ја с тим немам проблем, овај несретник ми је ни род ни помоз бог, само сам хтео да видим шта други мисле!
 
Za nasilničko ponašanje i lake telesne povrede - 2 godine.
Ovo je maximum
Verovatno su išli na to da je tip već ranije prekršajno kažnjavan i da incidentan, što ne bi, ni tada, moglo da opravdava visinu kazne.

Да је напао тебе или мене пустили би га из станице после пола чуке (ако би га уопште ухапсили), прекршајни би гледао да ли да га казни или не и то је то!
Ал зато кад нападнеш "курчевитог" шибаџију из Чачка, што плаче као девојчица онда две године - ај добро!
 
zbog izuzetno drskog napada, i extra provokativnog drskog ponasanja za vreme dok ga je policajac drzao
mislim da je malo

koliko se ja razumem vazan je i nacin na koji je krivicno delo pocinjeno, a ovaj ga je bas preterao, pa neka dobije maximum

inace rezim to tako zbog sebe, da narodu ne pada na pamet da digne ruku na rezimske politicare

Тако је режим то ради због себе!
Једино што кад већ водимо рачуна о понашању у присуству службеног лица, па није овај несретник насртао на пандуре и једног чак повредио, већ ТЕЛОХРАНИТЕЉИ ВЕЉЕ ИЛИЋА!!!!!!!!!!!! и онај смехотресни Маркићевић!
 
Тако је режим то ради због себе!
Једино што кад већ водимо рачуна о понашању у присуству службеног лица, па није овај несретник насртао на пандуре и једног чак повредио, већ ТЕЛОХРАНИТЕЉИ ВЕЉЕ ИЛИЋА!!!!!!!!!!!! и онај смехотресни Маркићевић!

Bilo baš ovako: :dash:

:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top