Riki Martin je pobedio celulit i postao *****

A da su žene bez celulita i da su im dupeta idealne kože, Riki Martin ne bi postao gay.
Hoću reći, da je jedan od glavnih razloga što neki muškarci postaju ******, je ženska promenljiva fizionomija ( što vidiš na curi uveče, ujutru od toga bežiš i sl. )


sto ce reci da ste slepi kod ociju:manikir:

pa postanite svi ******, mi imamo dilda.
 
A da su žene bez celulita i da su im dupeta idealne kože, Riki Martin ne bi postao gay.
Hoću reći, da je jedan od glavnih razloga što neki muškarci postaju ******, je ženska promenljiva fizionomija ( što vidiš na curi uveče, ujutru od toga bežiš i sl. )
nije on postao gay, tako je rodjen, al se veshto krio..misiim ja ne bih postala lezba pa ne znam shta i koliko da hocu :confused: i bash zato shto smo takve..zzene, menjamo se chesto, nekad imamo taj celulit, nekad ne..to je bash do jaja..eto ja se sebi divim shto sam toliko promenljive spoljashnjosti a i unutrashnjosti :mrgreen:
možete samo da budete ljubomorni... izgleda ko zmaj :zaljubljena:
pfuj bre..nikad mi se nije svidjao, a i uvek sam ga gledala kao pedera..nemam nishta protiv pedera, samo mi se ne svidja taj tip mushkarca..ono vapi da se yebe u doope
 

Back
Top