ЦИВИЛНО

Alo bre,kakvo civilno?Jel treba vise od godinu dana da ides da mesis i prevrces neke babe u bolnicama ili da kopas kanale za kablove,gde ti je ponos???Koji ste vi jebaci kad ne mozete da izdrzite manje od 9 meseci sexa???Tacno je da ima kasarni i kasarni ali ne znam gde da odes bar ce ti ostati ponos i malo dostojanstva ako ti je do toga stalo!!!U ostalom bio je moj cale u pravu kad je rekao:idi u vojsku da vidis da li si covek ili *****.I znas sta?Ustanovio sam da sam covek veci nego sto sam mislio da mogu da budem!CIVILNO JE ZA PUSSIES!!!
 
screwdriver:
Alo bre,kakvo civilno?Jel treba vise od godinu dana da ides da mesis i prevrces neke babe u bolnicama ili da kopas kanale za kablove,gde ti je ponos???Koji ste vi * kad ne mozete da izdrzite manje od 9 meseci sexa???Tacno je da ima kasarni i kasarni ali ne znam gde da odes bar ce ti ostati ponos i malo dostojanstva ako ti je do toga stalo!!!U ostalom bio je moj cale u pravu kad je rekao:idi u vojsku da vidis da li si covek ili *.I znas sta?Ustanovio sam da sam covek veci nego sto sam mislio da mogu da budem!CIVILNO JE ZA PUSSIES!!!

Trebao bi Ti blago meni jos nekoliko puta na isti nacin da proveris da li si covek i to sve zajedno sa taticom.
Sve je to CPAHjE!!!!
Ovo kazem u ime svih momaka koji saznaju da su "pravi"muskarci kroz devojke,fakultet i normalno rasudjivanje.A ne kako im neki "rambo"tatica deli savete!!!Sta mislis da ona dva momka iz Bg kasarne sto su pre neki dan poginuli na "strazi" ne bi zeleli da makar jos jednom budu sa svojim devojcicama ,prijateljima,porodicama umesto da budu mrtvi "muskarci".
Mogu samo da kazem ,razmisli malo dobro o svemu i videces da "mnogo gresis sinak"!!!!

Pozdrav svim muskarcima ,kojima ne treba provera zvana "vojska" da bi znali da su muskarci!!!
 
Pozdrav iz Evrope:
screwdriver:
Alo bre,kakvo civilno?Jel treba vise od godinu dana da ides da mesis i prevrces neke babe u bolnicama ili da kopas kanale za kablove,gde ti je ponos???Koji ste vi * kad ne mozete da izdrzite manje od 9 meseci sexa???Tacno je da ima kasarni i kasarni ali ne znam gde da odes bar ce ti ostati ponos i malo dostojanstva ako ti je do toga stalo!!!U ostalom bio je moj cale u pravu kad je rekao:idi u vojsku da vidis da li si covek ili *.I znas sta?Ustanovio sam da sam covek veci nego sto sam mislio da mogu da budem!CIVILNO JE ZA PUSSIES!!!

Trebao bi Ti blago meni jos nekoliko puta na isti nacin da proveris da li si covek i to sve zajedno sa taticom.
Sve je to CPAHjE!!!!
Ovo kazem u ime svih momaka koji saznaju da su "pravi"muskarci kroz devojke,fakultet i normalno rasudjivanje.A ne kako im neki "rambo"tatica deli savete!!!Sta mislis da ona dva momka iz Bg kasarne sto su pre neki dan poginuli na "strazi" ne bi zeleli da makar jos jednom budu sa svojim devojcicama ,prijateljima,porodicama umesto da budu mrtvi "muskarci".
Mogu samo da kazem ,razmisli malo dobro o svemu i videces da "mnogo gresis sinak"!!!!

Pozdrav svim muskarcima ,kojima ne treba provera zvana "vojska" da bi znali da su muskarci!!!


Slazem se :!: Najbolje je nikako, a kome se ide neka ide profesionalno. Devet meseci ili godinu dana u karijeri znaci mnogo. Neko nece napredovati,a neko ce mozda i dospeti u losiji polozaj nego sto je bio. Zato ko nema sta da radi neka ide da cisti cokule i zateze krevete, a za ostatak radnog sveta najbolje bi bilo da vojska i ne postoji.
 
screwdriver:
Alo bre,kakvo civilno?Jel treba vise od godinu dana da ides da mesis i prevrces neke babe u bolnicama ili da kopas kanale za kablove,gde ti je ponos???Koji ste vi * kad ne mozete da izdrzite manje od 9 meseci sexa???Tacno je da ima kasarni i kasarni ali ne znam gde da odes bar ce ti ostati ponos i malo dostojanstva ako ti je do toga stalo!!!U ostalom bio je moj cale u pravu kad je rekao:idi u vojsku da vidis da li si covek ili *.I znas sta?Ustanovio sam da sam covek veci nego sto sam mislio da mogu da budem!CIVILNO JE ZA PUSSIES!!!
Koji si ti pacenik i nezreli klinac.
Ko god moze da se ratosilja te bede od vojske, samo napred, ima moju apsolutnu podrsku. Meni niko nece vratiti UZALUDNO protracenih godinu dana sto sam bio okruzen maloumnim majmunima kao sto si ti.
Iskreno se nadam da su se barem malo opametili i da ce najzad uvesti profesionalnu vojsku i vec jednom ostale pametne i vredne ljude ostave na miru.
 
Dobro,dobro,sto se ljutite,niste vi krivi sto ste *****.Jos nesto,nisam mislio na odlazak u vojsku iz patriotskih razloga,ni ja ih nisam imao,vec mislim na odlazak radi sebe ali vi to izgleda nikada necete shvatiti.Pa nista....mami za suknju pa na civilno....

kraj mog pojavljivanja ovde
 
Обавезно служење војске је вид РОПСТВА према држави. Да ли ће се робовати у касарни, болници или ће се платити одређена количина новца, мање је битно.

Оно што нама треба јесте ПРОФЕСИОНАЛНА и добро обучена војска. Све остало представља РОБОВАЊЕ!!!!
 
SAmo mogu da kazem da su oni koju sluze civilno P:I:C:K:E:T:I:N:E na mogu od mamice ni tatice da se odvoje ni 5 minuta!!! Navikli da ih mamicu budi sa spremljenim dorucnom, kako ste nesposobni za zivot. S.m.r.a.d.o.v.i jedni, nemate veze sa zivtom, u.s.r.a.l.i ste se od zivota.
 
Grdoje:
SAmo mogu da kazem da su oni koju sluze civilno P:I:C:K:E:T:I:N:E na mogu od mamice ni tatice da se odvoje ni 5 minuta!!! Navikli da ih mamicu budi sa spremljenim dorucnom, kako ste nesposobni za zivot. S.m.r.a.d.o.v.i jedni, nemate veze sa zivtom, u.s.r.a.l.i ste se od zivota.

Одлично! Нека буде што више људи који овако размишљају, и биће више места за нас који хоћемо да идемо цивилно. Нека сам ја све то што ти кажеш, али барем ми је глава на раменима. Па ти иди у касарну нека те тамо...да не кажем шта, па мало пуцајте једни на друге, као ово недавно у Топчидеру, после скокни до Прешева и Бујановца па мало буди рањаван, па те после још прогласе за злочинца. За то време те, наравно, девојка остави, јер није луда да седи и чека те 9 месеци.
Кажем, што више оваквих људи - то боље за мене.
 
Planer:
Grdoje:
SAmo mogu da kazem da su oni koju sluze civilno P:I:C:K:E:T:I:N:E na mogu od mamice ni tatice da se odvoje ni 5 minuta!!! Navikli da ih mamicu budi sa spremljenim dorucnom, kako ste nesposobni za zivot. S.m.r.a.d.o.v.i jedni, nemate veze sa zivtom, u.s.r.a.l.i ste se od zivota.

Одлично! Нека буде што више људи који овако размишљају, и биће више места за нас који хоћемо да идемо цивилно. Нека сам ја све то што ти кажеш, али барем ми је глава на раменима. Па ти иди у касарну нека те тамо...да не кажем шта, па мало пуцајте једни на друге, као ово недавно у Топчидеру, после скокни до Прешева и Бујановца па мало буди рањаван, па те после још прогласе за злочинца. За то време те, наравно, девојка остави, јер није луда да седи и чека те 9 месеци.
Кажем, што више оваквих људи - то боље за мене.
Kao prvo, ono sto se desilo na Topcideru nije greska Vojske, vec pojedinaca!
Kao drugo, prava devojka bi te cekala punih 9 meseci, pa i vise. Devojka koja ne moze da ceka toliko treba biti zaboravljena(ako je u ptanju ozbiljna veza).
Nemoj da trazis razloge zasto je bolje sluziti civilno jer dobrog razloga za to NEMA!
 
Grdoje:
SAmo mogu da kazem da su oni koju sluze civilno P:I:C:K:E:T:I:N:E na mogu od mamice ni tatice da se odvoje ni 5 minuta!!! Navikli da ih mamicu budi sa spremljenim dorucnom, kako ste nesposobni za zivot. S.m.r.a.d.o.v.i jedni, nemate veze sa zivtom, u.s.r.a.l.i ste se od zivota.

Grdoje zuti karton za recnik, sledeci put ti brisem poruke.
 

Tako kao sto si ti su sve svoj edali za novac. Izgradjujes tudju zemlju celoga zivota a ovde se vracas i normzalno setash. Nedoti bog da ja nekada dodjem na celo ove drzave,ili pak da se nesto pitam. Prvo bih ti oduzeo drzavljanstvo Srpsko pa bio te oslobopdio vojske, pa bi onda uzivao u toj tvojoj zemlji koju ti izgradjujesh godinama. I ja neznam kako te uopste i nije sramota da ti o ovoj temi pishesh!! Jer vitamo koji odete vecinom vam je zinulo za pare, i obicno takvi bi i svoju rodjenu majku dali za pare. Samo sreca vasa sto vas ovi nasi "politicari" preferiraju da bi vam izvukli pare. Ali dace bogda vam mi konacno oduzmemo Srpsko drzavljanstvo pa budite vi evropljani sa evropskim drzavljanstvom i samo uzivajt eu njemu !!!
U principu svi ste vi isti !![/quote]


E ovako ,
mogu reci samo HVALA BOGU sto takvi kao ti vise nece vladati NASOM SRBIJOM!!!
A sto se tice drzavljanstva ,to me uopste ne tangira !!!

Procitaj post ispod - sve govori o toj tvojoj vojsci !!!


Evo ja nisam isao u vojsku a i nije mi na kraj pameti da odem u vojsku!

Zaista nemam nikakvu potrebu da:
- mi bilo ko izdaje naredjenja(narocito neko 7 god mladji,bez korektno zavrsene osmogodisnje skole)
- dam svoj dug drzavi -s obzirom da joj nisam nista duzan-ona je meni duzna 10 godina pod manijakom ,inflacijom,zivotu bez viza i granica
-odem u neku kasarnu,npr.u uzicu koju zovu(kazniona kasarna)gde se za svaki obrok jede budjavi hleb u mlakoj vodi-ako ima vode!!!
-branim OTADZBINU ,imam potrebu da branim moju porodicu i prijatelje ali za to mi ne treba vojno "znanje" i ni jedan jedini dan u kasarni!!!!

Ima ovde jos mnoooogoooo da se dopise ali siguran sam da ne moram vise da pisem-razumeli smo se.

Jasno mi je da ce me neko na ovom forumu sigurno iskritikovati ali to je moje misljenje i moj stav.

A sto se tice price koja jedinica je naj "herojskija" na to mogu samo da kazem NIJEDNA -- heroji su nazalost,nepoznati,bezimeni,i mrtvi.
A ovi ostali sto se vozikaju (ili su se vozikali dok nisu zavrsili izresetani zbog ko zna cega!!!)u hammerima,meckama,audijima svih brojeva, i sto se herojisu po kaficima - to su bednici i sljam!
Oni su u svome zivotu procitali samo"veselu svesku","tik-tak" i "malog zeku" a ni to nisu uspeli da skapiraju,ali su zato bez problema klali,vadili zlatne zube,palili,silovali, i sve to kako neprijateljima tako i svojima!!!

Nadam se da cemo konacno postati normalna zemlja ,sa iskljucivo profesionalnom vojskom,sa otvorenim granicama(ali ne samo sa nase strane) i konacno sa mladim ljudima koji su spremni da idu u korak sa evropom a ne protiv nje.
Siguran sam da vecina to zeli...

Sve Vas pozdravljam
 
Ja sam bio 9 meseci,jeste bilo svega,ali opet bih otisao,stekao sam drugove za ceo zivot,skroz promenio razmisljenje o nekim stvarima, a ti druze sto se bojis za devojku *ebo ti tu ljubav kad ne moze da saceka 9 meseci,prave momke a ne P*ckice ce cekati sigurno,budi SRBIN i idi u vojsku jer VOJSKA JE PONOS SRPSKOG NARODA, pozdrav svim drugarima iz 2130 ili ti 46 Z.M.T.B.R. mart 2002
 
A da vladaju takvi ljudi kao ja Srbijom ti nikada ne bih video ni S od Srbina. slazem se -posto nas vise ne bi ni bilo Pod vasom Srbijom i lobista iz inostranstva mi smo pterpeli bombardovanje, sto pokazuje da niste sposobni ni u inostranstvu nesto pozitivno da izborite za nas!! ovo ima smisla samo ako je upuceno onima koji su u inostranstvu u Hagu iza resetakaPod vasom Srbijom mi polako tonemo sve nize i nize, sve nam je privreda losija, sve manje i manje radnihmesta, sve manje i manje plate, sve losi i losi zivot.... e za ovo opet na istu adresu - Hag Prema tome govorish o necemu sto nisi sluzio. Tvojih deset godina koje si proveo pod milosevicevim rezimom bez granica i bilo cega pokazuje kakav si covek i kakvim se cinizmom bavish .Ja sam isto kao svi proveo tih deset godina u ovoj zemlji i naucio sam da radim kao mali i uvek sam imao dovoljno da jedem da pijem i mi u Srbi i ako smo posirmasni mi nismo halapljivi. Nama nije vazno da vozimo mercedese najnovije kao tebi , i nije nam vazno da imamo 100 000 eura na godisnjem nivou.- da da ,halapljivi -bas si odabrao pravu rec .Da je na tebi ,Srbija bi jos uvek bila pod manijakom i u ratu sa svima .A ti bi bio zadovoljan jer ti je dosta malo hleba i soli -i da se vozis u tatinom audiju.Vidis ,i Marko Milosevic je kao mali poceo da radi -nosio gajbe -pa stekao za diskoteku.SRAMOTA.Ta tvoja evropa ce da prsne za nekoliko godina, jer je se i sama upustila u finansiranje teroristaprotiv kojih se pod navodom bori.No comment Ja sam inace 84 godiste i vecinu vojnika oficira sa visokim cinom sam upoznao, cak sam upoznao generala i iz Republike Srpskeda li ste se upoznali u kantini ?, Al zato tamo kod tebe cistaci imaju i po 2000 eura mesecno-ko zeli da radi moze i da zaradi,Nasi maloumni politicari mastaju bas tako kao i ti. Zato nas kao naciju unistavaju verske sekte koje obicno vi iz inostranstva donosite, kao i razna nastrana drustva(gey, bisex..i druga). ovo zvuci kao da si preuzeo iz nove knjige Mire Markovic- da li si i nju uipoznao u kantini!!!!Ti nisi sluzio vojskuni necu[/colo Nasa vojska za dorucak ima izbor 5 vrsta hrane. I 70 % vojnika ima bolju ishranu u vojsci nego kod svoje kuce. Moj otac radi u vojsci kao civilno lice i ja redovno posecujem kasarnu, prema tome ja najbolje znam kakva je ishrana vojske, jer sam sam nekoliko puta prisustvovao ishrani u vojnoj kantini(trpezari). Jaooo,nemoj da mi pricas o vojnim kantinama - kada u njih ides sa taticom i njegovim drugarima sa epoletama.Tesko da ce ti ovo ovde proci posto mnogo ljudi zna kako je u vojsci.Ako si vec poceo o parama .Sta mislis sta je bolje 2000evra kao cistac ili 300din kao vojnik.I konacno da zakljucim svoju rec! Nemoj da pricas o vojsci koju nisi sluzio. Nemoj da pricash o licima koja komanduju kad njihove komande nisi slusao. Nemoj da pricash o ishrani vojnika ciju hranu nisi jeo. sto?ISTINA BOLI ccccc ti ces mi zabraniti !!!Nemoj da pricash o drzavi Srbi jer ti izgradjujes tudju zemlju. Nemoj da pricas Nasa Srbija, jer Srbija nije vasa. Nije ti na kraj pameti jer uostalom vecina vas radi za strane obavestajne sluzbe koje podrivaju nasu zemlju.Vecina vas "Srba" se bavi obavestajnim radom za strane obavestajne sluzbe tj za zemlje u kojima se nalazite. I normalno je i sasvim logicno da nezelite da sluzite vojsku protiv koje radite. I nama svima u potpunosti je drago sto takve ljude poput tebe navreme identifikuju i sklanjaju iz redovna CASNE SRPSKE OMLADINE. Jer nemogu dozvoliti da tako oholo i lako gledam dok neko vredja vojsku u koju je moj cukun deda i prastara kolena sluzili. Dosta moje porodice izginulo u oslobodjenju zemlje od raznih fasista, poput bugara, nemaca.. i kako su oni ginuli za cast i obraz ove zemlje i drustva ako treba i ja cu poloziti zivot za to kao i svaki normalan i dostojanstven gradjanin posten, kojem je jedino ova zemlja u srcu, i dusi. Mi smo ratovali 41 protiv nemaca i sad opet na kosovo su dosli nemci i teroristicke bande koje finansira evropa. Zato u tu tvoju evropu netreba zuriti dok se konacno ne raspadne jer su joj temelji zasnovani na sili pritiscima i terorizmu. Takva masinerija ce puci kad tad i to od tih ljudi koje su finansirali. nakon svega ovog sto si napisao mogu samo reci HVALA BOGU DA TAKVI KAO TI VISE NE VODE NASU SRBIJU -NEGO SU OTISLI LEPO;LEPSE;LEVO U HAG!!Pozdrav svima koji ne misle isto kao sincic[/quote]
 
Djole4ever:
Ja sam bio 9 meseci,jeste bilo svega,ali opet bih otisao,stekao sam drugove za ceo zivot,skroz promenio razmisljenje o nekim stvarima, a ti druze sto se bojis za devojku *ebo ti tu ljubav kad ne moze da saceka 9 meseci,prave momke a ne P*ckice ce cekati sigurno,budi SRBIN i idi u vojsku jer VOJSKA JE PONOS SRPSKOG NARODA, pozdrav svim drugarima iz 2130 ili ti 46 Z.M.T.B.R. mart 2002

Djole4ever:
Ja sam bio 9 meseci,jeste bilo svega,ali opet bih otisao,stekao sam drugove za ceo zivot,skroz promenio razmisljenje o nekim stvarima, a ti druze sto se bojis za devojku *ebo ti tu ljubav kad ne moze da saceka 9 meseci,prave momke a ne P*ckice ce cekati sigurno,budi SRBIN i idi u vojsku jer VOJSKA JE PONOS SRPSKOG NARODA, pozdrav svim drugarima iz 2130 ili ti 46 Z.M.T.B.R. mart 2002

Можда и ја сретнем другове (и другарице!) за цео живот током цивилног служења. То за девојку сам само навео као један од примера, а има их још хиљаду. Војска бре нема пара за храну па мора да пушта војнике да иду кући за викенд. Ортак ми је по најгорој зими спавао у спаваони где није било стакла на прозорима, него су стављали ћебад на оквире. И то је војска, а? Јад и беда.
Ја сам Србин, и не морам то било коме да доказујем. Војска је некада била понос нашег народа. Тамо негде до почетка рата 1941. Причао ми човек који је негде 60-их година служио војску две године. Тада је по закону толико трајало. Мислиш ли да га је девојка чекала толико? Мислиш ли да се лепо провео? На основу његове приче рекао бих да су му одузели две године живота.
Данас се земља не брани у рововима и на бојним пољима, већ у канцеларијама и студијима Си-Ен-Ен-а, Би-Би-Си-ја и осталих глобалних медија. Медијски рат је оно што ми треба да добијемо, а томе те у војсци неће научити.
 
Nadam se da se pravi Srbi nikad nece predati Ratko Mladic, Radovan Karadzic, Nebojsa Pavkovic.a zasto su oni pravi srbi ili jos gore heroji?Jos si ti jako mali ako zaista tako mislis!!!Pravi HEROJI su poginuli tokom ovih silnih ratova i u poslednjem (bombardovanju)na nasem nebu su ginuli pravi heroji a ovi koje si spomenuo (od koga na zalost treceg i poznajem- tako da za njega i odgovornom tvrdim) sramota za srpski rod.Dozvoljavaju da ceo srpski narod pati dok se on opija u ruskom caru pod izgovorom - heroj ....Ako je imalo covek i srbin -ne bi trebao da se sakriva po jamama i rupama nego da pomogne svom narodu i da se preda .Ako je kriv da odgovara .Svi oni koji su dobrovoljni otisli u Hag ucinili su dobro svome narodu!!!

Tvom cinizmu nikad kraja uzivaj u tim paramna sto imash i onako ti nista drugo nije ni preostalo od zivota.osim ljubavi,zdravlja ,porodice,srece,mira,prijatelja i karijere I jos nesto ja ovde mnogo bolje zivim nego ti tamo, i mnogo bolju hranu jedem, mnogo manje radim, i mnogo se lepse oseca. Bar sam ko svaki domacin imam da pojedem popijem da se sastanem sa prijateljima da sedi hahahah,sta da ti kazem na ovo osim ---zalim te tako ne obavestenog i sto je najvaznije PRICAM SRPSKI to je moj jezik jezik mog naroda u kome ja pripada.Vidis ja takodje pricam srpski ali i italijanski,engleski,nemacki a nije mi stran ni hrvatski,bosnjacki a nece mi biti stran ni crnogorski samo DA RATA VISE NE BUDE!!! Vidi se da je dobro dresiran u stranoj zemlji. Bolje je imati 300 dinara kao covek nego 2000 evra kao *****! znaci po tebi je taj cistac koji posteno radi taj posao ***** a vojnik u nasoj jadnoj vojsci koji krade mobilne od novih vojnIka covek --ma daj ne ....!!!
I konacno covece, ajde reci ovim ljudima koji gledaju ovo kolko puta godisnje dodjes u Srbiju i koliko si u toku godine u njoj. Pa ce ljudi na osnovu toga zakljuciti kaki si ti covek i Srbin! aaaaaa,znaci sada je i to kriterijum srpstva - vidis ja sam pre svega covek,hriscanin,evropljanin pa tek onda srbin!
I zapamti uvek ce ti komandovati mladji jer si ti nesposoban da zivish kamoli ti da komandujesh !!davno ti tatica nije oprao usta sapunom -- podseti ga da je vreme!!
Taj tvoj drug ima takvo kvalitetno odelo u vojsci da moze da spava na temperaturi -10 stepeni na ledini
u vojnim cizmama i uniformi i da mu nebude nista.((ne bude se pise odvojeno srbine)a sto se tice odece i ishrane u vojsci --samo idi do partizanovog stadiona -tamo gde je onaj vojni stacionar pa pitaj vojnike odakle im upala pluca,kako su im propali bubrezi kada mogu da spavaju na -10!!!???a o ishrani -----tuuuuga!!! Drugovi da se nelazemo vise, ovde ko gtod se javi na forumu je vecinom iz inostranstva JA TO DOBRO ZNAM i znam da su ti svi ljudi iz inostranstva protiv vojske.nemas ti bre pojma - videces za koji mesec sta ce biti sa tom tugom od vojske Vi samo znate da pricate, a nista niste naucili da radite, jer da ste naucili da radite ne bih bili u inostranstvu ! ovo je zaista jedan od bisera ----- znaci da sam naucio da radim mogao sam da ostanem-- e da sam znao !!! samo je problem sto ja nikada nisam a i nikada necu zeleti i nauciti da pljackam ,otimam,ubijam,silujem a posle svega toga sedim u kaficima i vozam krvavi bmw -- eeeeee sramotoo!
Moja poruka svim aje: Kao sto su vasi ponosni dedovi pradedovi cukundedovi isli u Srpsku vojsku, tako i vi idite.veruj mi da bi moji pradedovi i cukundedovi radije isli samnom pocetkom novembra na ( dve nedelje)Karibe umesto sto su isli u vojsku! I kao sto rekoh svi idite i sluzite nasu vojsku!! mislio sam da je na forumima reklamiranje zabranjeno!!!Danas nam je sasvim jasno da je bilo par incidenata i pogibije vojnika na toipcideru, ili onih u kraljevu pre nekoliko godina. Kada se sve to razresi videcete da iza svega stoji PATRIOTIZAM I MORAL vojnika koji su izgubili zivot za ponos svog naroda.I da su izgubili zivot od ljudi iz inostranstva !!! sram te bilo -- koristis mrtve ljude da velicas govna.Zna se zasto su momci poginuli - jer su optuzili neke desetare da su im maznuli mobilne --tuuuuugaaaaaa !to je vojska tuga! nekada je bila cast a sada je sramota!A takvi kao ti -sa roditeljima u vojsci su jos jedina karika koja tu vojsku drzi ali na svu srecu jakoooooo slaba karika!
TI MALI UZICANINE -- TUZNO ZAISTA TUZNO ZA SRPSKI NAROD DA JOS POSTOJE MLADI LJUDI KOJI OVAKO RAZMISLJAJU ALI NEKA U SVAKOM ZITU IMA KUKOLJA!!
POZZZDRAVLJAM SVE NASE LJUDE KAKO U NASOJ SRBIJI TAKO I U DIJASPORI!
ZAYEBITE VOJSKU.VODITE LJUBAV A NE RAT!

POZZZ
 
NARODU SE PROBUDILA NADA KADA JE STUPIO NA SNAGU ZAKON O CIVILNOM SLUZENJU!!
A PROBUDILA SE NADA ZA KONACNOM UKIDANJU VOJNE OBAVEZE I KONACNOM OFORMLJENJU POSTENE PROFESIONALNE VOJSKE!!!!
 
Bas si se raspisao,
mada si malko zaobisao temu.
Sto se tice vojske -ONA NAM VISE NE TREBA OVAKVA KAKVA JE-posto je ovakva SRAMOTA i to VELIKA!!!
Treba nam profesionalna vojska(dobro obucena i motivisana) i to je svim normalnim ljudima jasno.
Zaista nema nikakve potrebe da mladi ljudi idu na ovu "robiju od vojske".Ako je razlog da odu u vojsku taj da bi se "naucili zivotu".....onda je taj razlog smesan
Posto se o zivotu uci u samom zivotu!

A da razlog da bi postali "pravi" ljudi .
e ovako to se uci od (pre svega ) roditelja i skole!!!

A sto se tice komentara da nam vojska treba zbog buducih ratova---- ratove treba da vodimo(i konacno makar taj da pobedimo) protiv BELE kuge i slabog obrazovanja(nepismenosti) a ne protiv drugih naroda i nacija.
hvala na pozdravu
uzvracam istim
 

KAko mislis NAM. NIje nam nego VAM. Ti nisi u Srbi i neplaniras da je sluzis, pa me bas interesuje sto pricas NAM, tebi netreba nego nama koji smo u Srbi![/quote]
e ovako........

Srbija je moja zemlja i uvek ce i ostati.Tamo sam se rodio,odrastao .....itd.
Sto se tice VOJSKE i njenom sluzenju(o cemu je zapravo i rec u ovoj temi) moj stav je JASAN -- vojska NAM ne treba!!!!!!!!
Trebaju nam dobro obucene profesionalne jedinice za brze intervencije i NISTA VISE!!
S`obzirom da smo junacki pobedili mnogo puta nadmocnijeg neprijatelja(citaj ostatak sveta)- vojska moze mirne duse da ode u duuuuuuuuuugooooo iscekivanu penziju.
Nasem narodu vise ne trebaju ratovi ,ubijanja,mucenja ,silovanja,kradje.....itd.
Treba mu makar jedno pedesetak godina MIRA!!!!


I jos nesto :

tvoji postovi jasno pokazuju sta je nasem narodu najpotrebnije PISMENOST
 
CIKA-GAD-I-UZICE-GRAD:
I jos nesto tvom cinizmu nikad kraja. Ja bi ti uzo i pravo govora kamol ti drzavljanstvo ! I jos jednom ti ponavljam da nepise NAM nego VAM !!!
JA SE VISE NECU OBAZIRATI NA OVU TEMU JER NEMAM NAMERU DA POLEMISEM SA "SRBIMA" KOJI IZGRADJUJU STRANU ZEMLJU I VOJSKU, A BLATE SRPSKU !!!
JER VI DA STE NEKI LJUDI BILI BI U SRBI I SLUZILI BI SVOJU OBAVEZU A NE BLATILI SRBIJU I VOJSKU IZ INOSTRANSTVA !!
TOLIKO OD MENE ZA OVU TEMU I VISE NANJU NECU PISATI !!

ZNACI TI MENI HOCES DA KAZES DA SE NE PISE NAM NEGO VAM ccccccc


ajde malo uzmi privatne casove NASEG srpskog jezika cisto zbog primera koje sam obelezio crvenom bojom!!!

I jos nesto ja ne blatim NASU SRBIJU a ni NASU vojsku(posto ne moze da se blati nesto sto ne postoji)-to nije vojska to je trenutno bedni zatvor koji ce se za koji mesec konacno ukinuti u NASOJ srbiji.
pozz
 

Back
Top