Kontrola mozga i kako se zastiti od iste!

Arkania

Poznat
Poruka
9.069
Vec dugi niz godina CIA i ostale agencije vrse oglede kojih se ni Ausvic nebi postideo.Vrse ih u svrhu kontrole coveka njegovog razmisljanja cak secanja itd...Svima nama je dobro poznato uvodjenje RFID cipova,i onih cipova sto se ugradjuju u ruku.Sad posto predpostavljam da je neko ranije pokrenuo slicnu temu,ali verujem da niko nije pricao o tome kako se zastititi od te takozvane kontrole.Neki ljudi veruju da datum 21.12.2012. ne oznacava kraj sveta kao ,,Kraj planete Zemlje`` vec kao kraj drustva koje mi poznajemo tj. stvaranje utopije mind-contoled zombija kojima komanduje neko iz stolice.Naravno predjimo na zastitu od kontrole.
Ima dosta zastita u obliku Faradejevog kaveza,kaciga sa smesama odredjenih metala.Ali sve ove zastite bi vas predstavljale kao frikove.Zamislite da celu kucu pretvorire u veliku prostoriju od metala.Takodje zamislite sebe kako iz kuce izlazite sa kacigom od par kila,sve ovo je mozda efikasno ali jednom recju neprakticno.Imate li nekih predloga po pitanju zastite?
Inace u vezi kontrole svesti i eksperimenti do sada> http://www.conopljanews.net/kontroloriuma.html
 
slazem se sa tobom,nije sve tako crno :heart:

blindfold-driving.jpg
 
A da objasnis ti meni svoju motivaciju u ovom razgovoru? Zamisli ogledalo ispred sebe, pogledaj se u oci i reci sebi da te ni malo ne uznemirava ono sto se desava oko tebe.

A šta će mi ogledalo? Znam ja kako izgledam:manikir:....zato bi me brinulo?! ja sam svesno biće, koje misli svojom glavom i ne potpadam pod uticaj kojekavih bajki koje pokušavalju da mi serviraju...e ajd sad ti meni da objasniš i ne menjaj temu jer ćeš me naljutiti.:manikir:
 

Back
Top