Koliko pričate o sebi

Koliko ste spremne da pričate o sebi pred osobama koje ne poznajete dobro?
Da li ste uzdržane u početku ili ne?
Ja sam prilično otvorena, a priznajem da mi se to više puta ''obilo o glavu''.

Dosta sam otvorena po tom pitanju, previse verujem ljudima...
Ali, kao sto kazes, i meni se to "obilo o glavu" :neutral:
Lako se poveravam ali u poslednje vreme se trudim da nepoznatim ljudima ne pricam puno o sebi...

Forum je izuzetak... :)
 
Uzdrzana,ali ne i cutljiva.
Govorim o nekim opstim stvarima, ne poveravam se naravno.
Ne toliko zbog toga , sto ne verujem ljudima ili se bojim da ce neko nesto pogresno shvatiti, nego zato sto polazim od sebe.
u RL komunikaciji, meni bude neprijatno kada neko koga poznajem kratko ili nedovoljno pocne da mi ispoveda svoj zivot. Ne ljutim se naravno...samo se osetim malo...bezveze.
zasto? Ne znam, prosto je tako.;)
 
Hmm, pa zavisi, o nekim temama sam spremna da pricam sa nepoznatim ljudima, ali na neke sam teska i sa bliskim prijateljima...a to naravno zavisi i kakav utisak ta osoba ostavi na mene...ako vidim da me zainteresovano slusa pricacu joj dalje,ako ne... Do sada nisam bila u situaciji da mi se obije o glavu, ali samo cekam haha ;)
 
Nisam bas tako otvorena, na prvu loptu..ali kada steknem poverenje, onda je to za sva vremena. Cini mi se da je ta osobina doprinela da moji prijatelji znaju da cutim kao "zalivena", uglavnom mi pricaju najdublje tajne i strahove, bez ikakvih bojazni da ce to "procureti" u javnost :).
 
Pričam o sebi, ali ne previše, nema potrebe da sagovornik dok ga još nisam dovoljno upoznala, sazna sve i svašta o meni. Sa bliskim ljudima pričam otvorenije, ali ni tu nema potrebe za preteranim detaljisanjem, ako imam problem izložim ga, i to je to.
 
Otvorena sam osoba, volim razgovarati. No, o sebi mogu govoriti s prijateljima, a ne nepoznatima.
Ha, forum je mjesto gdje se izravnost i iskrenost vidi drugačije. A sad, kako kaže Blajbinger, često
se možda želimo pokazati i boljima nego što jesmo.
Traženje posla me podučilo sasvim jasno, da s ljudima treba znati kad otvoreno razgovarati-
 
Ne pricam o sebi previse, kako intimne tako ni uopstene stvari ni osobama koje znam neko vreme, a kamoli skoro strancima, ali ljudima koji imaju dovoljno godina i iskustva uglavnom podje za rukom da me desifruju u nekim glavnim crtama i bez toga da se ja posebno otvaram - to je zbog mojih mladih godina, ali sam uverena da ce to vremenom, vrlo brzo da se izmeni.
 

Back
Top