Toddlers and tiaras (iliti deca i dijademe)

Dača R

Aktivan član
Poruka
1.157
Ovo je emisija koju sam večeras sasvim slučajno ,,otkrio'' na jednoj stranoj televiziji. To je emisija u kojoj roditelji prijavljuju devojčice od 5 godina na izbor za mis. U čemu je fora? U tome što su devojčice preterano našminkane, što se takmiče između ostalog i u kupaćim kostimima, i ponašaju se izveštačeno, naravno, pod uticajem roditelja. Šta mislim pod izveštačenim ponašanjem? Recimo devojčica A dobije nagradu lepotice a devojčica B se oduševi ishodom (naravno, deca sa 5 godina ne umeju da se pri kompeticiji raduju protivnikovoj pobedi). Šta je još interesantnije? Što su majke devojčica obično sve uglavnom gojazne, neugledne, takođe preterano našminkane. Za mene, ova emisija je fenomen. Šta vi mislite o ovoj emisiji, njenim eventualnim posledicama, a i uzrocima?
 
Ovo je emisija koju sam večeras sasvim slučajno ,,otkrio'' na jednoj stranoj televiziji. To je emisija u kojoj roditelji prijavljuju devojčice od 5 godina na izbor za mis. U čemu je fora? U tome što su devojčice preterano našminkane, što se takmiče između ostalog i u kupaćim kostimima, i ponašaju se izveštačeno, naravno, pod uticajem roditelja. Šta mislim pod izveštačenim ponašanjem? Recimo devojčica A dobije nagradu lepotice a devojčica B se oduševi ishodom (naravno, deca sa 5 godina ne umeju da se pri kompeticiji raduju protivnikovoj pobedi). Šta je još interesantnije? Što su majke devojčica obično sve uglavnom gojazne, neugledne, takođe preterano našminkane. Za mene, ova emisija je fenomen. Šta vi mislite o ovoj emisiji, njenim eventualnim posledicama, a i uzrocima?

Nisam gledala, ali mi je dovoljno sto sam procitala. Sokirana sam. Malo mi je sve to preterano. Ipak su to deca, a ne odrasle osobe. I gde je njima detinjstvo, sve one cari decijeg zivota, kad se sad sminkaju, poziraju pred kamerama? I sta rade ti roditelji? Komercijalizuju svoju decu? Strasno.
 
Isto shto i trka pasa recimo....vlasnici dece uzzivaju u adrenalinskom fiksu, obichna kocka.

Prijavljuju i ochevi svoju decu, ne samo mame, mada u manjem broju. Nije poenta u izgledu, poenta je u "chiji je duzzi". Shto se pri tom sluzze emotivnim ucenama da bi kod dece postigli nivo posvechenosti, shto trguju dechijim samopostovanjem...pa mislim da im se to jednog dana obije o glavu, jer deca rastu....i odrastu...
 
Ovo je jos jedan dokaz zasto ne trebaju svi da imaju decu...Ni jedna majka ( ili vecina ) od onih sto sam ja videla nema ispod 120 kg i izivljavaju se i prozivljavaju svoje fantazije i neuspehe kroz svoju decu, praveci od njih debile...da, to su iste one sto ce umisliti da su najlepse, najpametnije ( ili to nije bitno ), da znaju da pevaju, da znaju da glume ...

Kad u ovo nisu ukljucene velike pare,( tricavih 1000 dolara ), onda je sasvim jasno o kom stepenu poremecenosti se radi...u suprotnom, imale bi neki alibi....
 
Ovo je jos jedan dokaz zasto ne trebaju svi da imaju decu...Ni jedna majka ( ili vecina ) od onih sto sam ja videla nema ispod 120 kg i izivljavaju se i prozivljavaju svoje fantazije i neuspehe kroz svoju decu, praveci od njih debile...da, to su iste one sto ce umisliti da su najlepse, najpametnije ( ili to nije bitno ), da znaju da pevaju, da znaju da glume ...

Kad u ovo nisu ukljucene velike pare,( tricavih 1000 dolara ), onda je sasvim jasno o kom stepenu poremecenosti se radi...u suprotnom, imale bi neki alibi....

Ne postoji alibi za tako nesto.
 
Ovo je emisija koju sam večeras sasvim slučajno ,,otkrio'' na jednoj stranoj televiziji. To je emisija u kojoj roditelji prijavljuju devojčice od 5 godina na izbor za mis. U čemu je fora? U tome što su devojčice preterano našminkane, što se takmiče između ostalog i u kupaćim kostimima, i ponašaju se izveštačeno, naravno, pod uticajem roditelja. Šta mislim pod izveštačenim ponašanjem? Recimo devojčica A dobije nagradu lepotice a devojčica B se oduševi ishodom (naravno, deca sa 5 godina ne umeju da se pri kompeticiji raduju protivnikovoj pobedi). Šta je još interesantnije? Što su majke devojčica obično sve uglavnom gojazne, neugledne, takođe preterano našminkane. Za mene, ova emisija je fenomen. Šta vi mislite o ovoj emisiji, njenim eventualnim posledicama, a i uzrocima?

Strašna zloupotreba dece. Sa 5 godina su još u edipalnoj fazi. Na žalost ta pojava nije sankcionisana niti zabranjena.
Ne mislim ništa. Sve je na prodaju, sve je roba, pa i sopstvena deca. Neki monstruozni mozak je osmislio i sproveo u delo čist idiotizam i na tome zaradjuje, naravno od idiota koji dovode svoju decu i onih koji to sponzorišu, gledaju, ...
 
Ovo je emisija koju sam večeras sasvim slučajno ,,otkrio'' na jednoj stranoj televiziji. To je emisija u kojoj roditelji prijavljuju devojčice od 5 godina na izbor za mis. U čemu je fora? U tome što su devojčice preterano našminkane, što se takmiče između ostalog i u kupaćim kostimima, i ponašaju se izveštačeno, naravno, pod uticajem roditelja. Šta mislim pod izveštačenim ponašanjem? Recimo devojčica A dobije nagradu lepotice a devojčica B se oduševi ishodom (naravno, deca sa 5 godina ne umeju da se pri kompeticiji raduju protivnikovoj pobedi). Šta je još interesantnije? Što su majke devojčica obično sve uglavnom gojazne, neugledne, takođe preterano našminkane. Za mene, ova emisija je fenomen. Šta vi mislite o ovoj emisiji, njenim eventualnim posledicama, a i uzrocima?

nisam gledala, ali po tvom opisu, sve je to NAKARADNO
 
Izvinjavam se ako pokrećem već bajatu temu, ali naprosto mislim da se nije reklo dovoljno.


Ili, naravno, nije rečeno ono što bih ja rekla. :mrgreen:


Zahvaljujući blagodetima kablovske, u prilici sam redovno (kad bi bilo volje) pratiti narečenu emisiju. Mada mi se od nje bljuje kao ni od čega što sam videla zadnjih, bar, deset godina; priznajem da ponekad sa onanističko-nekrofilskom potrebom zaustavim daljinski.

I sa zablesavljenim očima.


Neverovatno kako je običan tv-e u stanju da vam pljune u lice. Taman kad pomislite kako ste već sve videli i kako vas nikakve pogane i ingeniozne bravure mainstream političke korektnosti više nisu u stanju iznenaditi; natrčite na nešto ovakvo.

Ružnoća me fascinira kao i lepota. U stanju sam zuriti sa prekrasnim oduševljenjem u najmučnije gnusobe kao i u zenite estetike vrste kojoj pripadam. Ova me tema, međutim, intrigira iz malo drukčijih razloga: mada odvratna jeste, nije reč o goloj gnusobi; već o gnusobi prirode samog čina koja me uvek iznova ostavi bez daha i koju, kako slutim, većina previđa.

Da imam jedno par miliona eura na bacanje, iz čistog bih principa išla da tužim svakoliku amerikansku javnost; tek da vidim šta bi imali reći u svoju (grlatu) obranu. Čisto da stavim do znanja.

Retko je šta prineti odvratnosti predebelih, u podvaljke i masne naslage uraslih majki kojima svaki korak predstavlja mukotrpno geganje a koje s manijačkim sjajem odevaju svoje 4-ogodišnje kćeri u kupaće kostime okićene perjem i uče ih da vrte guzama i namiguju zabalavljenoj pedofilskoj javnosti.

Volela bih da preuveličavam. Verovali ili ne, savršeno sam - plastična.

Ali, stomak mi se ne diže od gnusobe čina; već od gnusobe univerzalne vrednosti koju vaskoliki svet uzima kao takvu, bez provere, na reč.

Istinu govoreći, nikad mi nije trebao konkretan dokaz da je amerikom zapoveđena, a planetom poslušnički prihvaćena; politička korektnost najvećma šuplja fraza u istoriji tog izraza. Svejedno sam zgrožena bestidnim načinom na koji se besmisao jednog takvog zakona koji je skoro pa stekao status religije; javno, na talambase, razotkriva.

I kako se svejedno svi i dalje smeškaju.

I veruju.

Ne dajem ni pet para na civilizaciju u kojoj se besramno zagovaraju homosexualni brakovi, prava rasnih manjina i sexualno uznemiravanje u smislu slučajnog spoticanja u liftu - a koja je u stanju u isto vreme iznedriti, uz prizvuk nacionalnog ponosa, jedan ovakav reality.

Ali vrhunac gnusobe nit je u mom negodovanju, nit je u državi(ama) koja je kao takva sopstvene domoroce zatvorila u rezervate i svetom se vitla zbog naftnih izvora ko i Hitler - nemajući golu iskrenost ko on, pa da to javno kaže, no se pozivajući na borbu protiv terorizma, biološko oružje i slične budalaštine - već u 90-postotnoj planetarnoj populaciji koja duva u isti rog.

Što bi rekla jedna koju sam prestala poštovat: neki nastrani ljudi to vole.

Nastrani, šta volite?

p.s. neću se izvinjavati zbog "pretilo" i "masno". Nikad se ne izvinjavam zbog istine.
 
Misim da su ta takmicenja odvratna, sve je toliko vestacko i namontirano da je to strasno. Umesto da se ta deca igraju one imaju koreografe sa kojima vezbaju, vode ih na potamnjivanje, farbaju im kosu pa dodaju i umetke, stavljaju im vestacke trepavice i tonu sminke na lice, vestacke nokte, cupaju im obrve. Takodje neki od roditelja (prednjace majke) devojcicama stavljaju vestacke zube u formi neke proteze! Na dan izbora ustaju u zoru da bi se spremile za takmienje. Gledala sam vise puta i po meni su zapravo roditelji idioti a isto ce napraviti i od dece. Ono sto je zajednicko tim devojcicama je da jako vole da se takmice i na nezdrav nacin ne podnose poraz, vole to sto na izboru osvajaju pare a vole i krune koje dobiju?!?! I da ne zaboravim, kada ih najavljuju, ono sto kazu za 90% devojcica je da vole da se voze kolima kao da je to neki hobi :eek:

Po meni je to katastrofa i jadna su ta deca jer detinjstvo i nemaju a kada izrastu, Boga pitaj kakvi ce to mozgovi biti...
 
Ti Amerikanci, svašta njima padne na pamet:evil:. Gledala sam jednom emisiju, više ne, ne znam ni da li se još prikazuje. Nisam se nešto zgražavala, nisam taj tip, ali mi je sve to prilično :dosadno:. U celoj toj priči mi je drago da sam saznala da i takva takmičenja postoje, čisto da budem obaveštena, jer da nisam videla a neko mi pričao rekla bih mu -Alaaa lažeš...ovako verujem svojim očima da neke male devojčice zaista žive nekim čudnim životima:think:
 
gledala sam vise puta tu emisiju i blago receno, trebalo bi je ukinuti i zabraniti... mene sve ovo podseca na zlostavljenje dece od strane vlastitih majki koje zelel da preko svoje dece ostvare svoje neostvarene snove....Devojcice placu i vriste dok ih profesionalni sminkeri i frizeri satima maltretiraju ne bi li postigli zeljeni izgled a to je da izgledaju kao da imaju 25 a ne 5 godina ili manje. Pa oni kupuju cak i vestacke vilice i zube za decu kojoj su mlecni zubiici ispali kako bi imali savrsen osmeh.A ima li
iceg lepseg nego kada vam se nasmese tako krezubi!Meni licno je taj osmeh caroban.
 

Back
Top