kako ste najlekse zaradili novac legalno

darko darko

Ističe se
Poruka
2.567
Prvo pod legalnim nesmatram , kradju , otimalje, prevare, reket, prodaje narkotika politicke kradje i tako nesto, ali recimo sverc je biznis( bio primoran 90-siva ekonomija), i sve ostale legalne, lepe ideje i dosetke za dobru zaradu.
Ade ja cu prvi, imao sam registrovanu proizvodnju obuce, medju prvima modele sa ripsom,1900 devedeset neka godina (te godine je exstra prosla, e da mi je sad takva godina) dok kineze nisu uvezli i sad mogu da bacim masine jer ih niko nece.....
Znaci drzavnu proizvodnju pokrali direktori, totalno stala kineza jos nije bilo, rips je bio u najavi u italiji za tu godinu, matrijal mi je donosen na kucnu adresu, od nekog tipa iz Np preko tel, koga nisam ni znao, dosao je po pare na kraju sezone (posto mi je slao busom) i tad sam ga upoznao. Namagarci ti se nekad da zaradis, kad te oce, oce te
Off-Ljudi dok vam pisem ovo 300 puta mi je nestalo struje i tako svaki dan na 40 km od centra bg. Za vreme bombardovanja sam imao struju i vodu sad imam samo slike Djeelasa od pre 5 god, pored filtera iz donacije i bunara lokalnog vodovoda.
 
Poslednja izmena:
Ja sam imao svoju firmu za distribuciju propagandnog materijala npr flajera, kataloga i ostalih tih zajebancija, na teritoriji podgorice, bilo je dosta kompjuterskih, kozmetičkih, trgovačkih firmi koje su se na taj način reklamirale i koje su nam povjerile posao. Sve se moglo odraditi za nekih 10ak dana mjesečno dok se to podijeli po gradu(pošto podgorica nije naročito velik grad) a uzimali smo i po 1000 evra mjesečno po osobi(bilo nas je četvorica). Doduše, to nije mnogo trajalo, manje od godinu dana, pošto ljudima zine ****** i nismo se mogli održati i uskladjivati poslovne odluke pa smo se rastali.
E to je dobar biznis.
 
Nek mi neko odgovori na sledece pitanje. Da li je legalno itd...
XYZ osoba mi nudi da otvorim racun u Banjaluci, posto imam dvojno drzavljanstvo pa mogu legalno kao fizicko lice da otvorim racun u BIH i u Srbiji, a da na taj racun deponuje 40000 eur koje ce XYZ osobi sluziti za nekakvu on line trgovinu tipa trgovina nafte zlata i slicnog, sto meni lici na trgovinu hartijama od vrednosti. Moje je samo da jednom nedeljno "skoknem" do Banjaluke i verovatno nesto tamo zavrsim oko poslovanja na tom racunu.
Izmedju ostalog ako je to legalno, zasto ta osoba ne otvori racun u Srbiji i obavlja te transakcije koje trenutno od mene ocekuje da radim u BIH.
Hvala na odgovoru.
 
Zavrsio tezak fax, dobio posao u drz.firmi i zaradjujem legalno..., najlaksi put do legalnog novca!

Imam i privatni biznis - vending, ali vidim da je lakse i krace zavrsiti fax, dobiti posao i zaraditi odlicnu platu nego podici firmu na noge u danasnjim uslovima poslovanja da bi ti donosila pristojnu zaradu.
 
Poslednja izmena:
A jel' legalno ako si sluga okupatora? :mrgreen:

Evo ja sljakam za amere u Iraku,nije trebao nikakav kapital,nikakvo ulaganje a lova je dobra.

Prijavio se online,otisao na intervju,dobio posao i evo vec trecu godinu sam tu.

Skontao sam da je na Balkanu cista propast otvoriti privatan biznis jer drzave ne stite domace proizvodjace nego ovako trpam pare na banku. :D
 
Nek mi neko odgovori na sledece pitanje. Da li je legalno itd...
XYZ osoba mi nudi da otvorim racun u Banjaluci, posto imam dvojno drzavljanstvo pa mogu legalno kao fizicko lice da otvorim racun u BIH i u Srbiji, a da na taj racun deponuje 40000 eur koje ce XYZ osobi sluziti za nekakvu on line trgovinu tipa trgovina nafte zlata i slicnog, sto meni lici na trgovinu hartijama od vrednosti. Moje je samo da jednom nedeljno "skoknem" do Banjaluke i verovatno nesto tamo zavrsim oko poslovanja na tom racunu.
Izmedju ostalog ako je to legalno, zasto ta osoba ne otvori racun u Srbiji i obavlja te transakcije koje trenutno od mene ocekuje da radim u BIH.
Hvala na odgovoru.
:think:Te gluposti od amera se zove pranje para od narkotika, i posao preko neta za devize, hartije, sve, bilo kakvo prebacivanje para, pazi se malo njih, cilj im je pebacivanje para sa racuna na racun, dok im ne zataskaju trag i pare udju u legalni tok .
Neznam za tvoj slucaj ali mi tako deluje..........
Ako je to, i mene pitas, moze, ako te iteresuje kako, javi mi na PP imam ideju koja je vrh .....
 
Poslednja izmena:
Nek mi neko odgovori na sledece pitanje. Da li je legalno itd...
XYZ osoba mi nudi da otvorim racun u Banjaluci, posto imam dvojno drzavljanstvo pa mogu legalno kao fizicko lice da otvorim racun u BIH i u Srbiji, a da na taj racun deponuje 40000 eur koje ce XYZ osobi sluziti za nekakvu on line trgovinu tipa trgovina nafte zlata i slicnog, sto meni lici na trgovinu hartijama od vrednosti. Moje je samo da jednom nedeljno "skoknem" do Banjaluke i verovatno nesto tamo zavrsim oko poslovanja na tom racunu.
Izmedju ostalog ako je to legalno, zasto ta osoba ne otvori racun u Srbiji i obavlja te transakcije koje trenutno od mene ocekuje da radim u BIH.
Hvala na odgovoru.

Okani se corava posla...kaze nas narod!I ja dobijam takve mejlove, idu pravac u kantu!
 
Jel mogu te pare da se podignu, imam jednog duznika- dobrovoljca za takve stvari.....

Ne znam tacno, ali mislim da ti ih nece ni uplatiti nego da ce pregovarati s tobom, a onda traziti da ti "uplatis za neku taksu par stotina EUR pa ce oni tebi tih obecanih 40000" i tu je kraj price ako im uplatis.Prvo provjeravaju koliko si zagrizao, a onda pokusaju da ti izvuku novac.U tome je fora...
 
A ima li ovaj forum urednike ili moderatore?A sta rade?

Pa sto ne brisu ove gluposti i ove prevare koje napisa ovaj .Marko.?

.Marko., to sto si ti opisao je PREVARA stara bar stotinu godina, ti mora da si tek savladao pismo i tek sad cuo za taj vid prevare, klasicna piramida koja"zaista" funkcionise sve dok ima novih ovaca koje ce uplacivati ovima ispred, kad ih nestane oni zadnji ce ostati uskraceni za svoju uplatu!

Znas li da je to krivicno djelo za koje mozes KRIVICNO odgovarati?I sto ga cinis i sto ga reklamiras javno!Da, da, lako je saznati IP adresu sa koje pises i doci do tebe...!

Molim moderatore i admine da povedu vise racuna o tome sta se pise na ovom, inace kvalitetnom, forumu!
 
Da , nasta to lici, dali vidis naslov da pise legalno, brisi taj post, postali ste dosadni sa tim glupostima, smarate....
tema je napravljena da bude pozitivna, da se vide ideje, pametne stvari, da neko dobije podrsku i samopouzdanje, za posao, sa tim posto ima samo da razocara kad vidi sta samo prolazi.........
Moderatori ako nemeju dokaz da je prevara nemogu da brisu...
 
Poslednja izmena:

Back
Top