Navika ili.....

Da li se nekome desilo da bude s nekim samo iz navike jer vas mrzi da tražite nekog drugog i prilagođavate se nekom drugom ili iz nekog straha da će te biti sami ili šta god....i koga onda lažete sebe ili tog drugog?:neutral:

pitaje na kraju je bilo suvišno...
...na osnovu njega se sugeriše da sve što je drugačije napisano od "nije mi se desilo", nije prirodno...ne kažem da je prirodno biti sa nekim samo iz navike, al dešava se...i češće nego što mislimo ili želimo da priznamo...:lol:
 
da u sadasnjoj sam bila jer mi je razum govrio da je on ok i da mi je sa njim lepo...osecanj nekih jakih nije bilo...i gle iznenadjenja, posle 4 godine, mi smo postali bas bliski i zavolela sam ga....bas jako....e, da mi je neko rekao, ne bih verovala....i drago mi je sto ga nisam napustila zbog nekih bezveznih likova....
 
Da li se nekome desilo da bude s nekim samo iz navike jer vas mrzi da tražite nekog drugog i prilagođavate se nekom drugom ili iz nekog straha da će te biti sami ili šta god....i koga onda lažete sebe ili tog drugog?:neutral:

Najgore je kada lazes sam sebe...Nije mi se desilo,jer kada vidim da je to neki sablon,i da postaje mozda navika,ja lepo odlazim...navika je jedna muka,a odvika druga...Ne treba tu tako traziti,pravi ce vec da naidje,samo je pitanje vremena..mnogo je gore biti zauzet pogresnom osobom,kada naidje ona prava za nas...Nikada se nisam plasila da ostanem sama,jer mi je mnogo gore da si sa tim nekim kome si samo navika i opterecujuce biti sa nekim ko me ne cini sretnom,nego da budem sama.Bolje biti sam,ako to nije neko ko te cini sretnom i vedrom osobom.Nikada se nisam plasila da to priznam ni tom nekom drugom,a ni sebi.:)
 
Da li se nekome desilo da bude s nekim samo iz navike jer vas mrzi da tražite nekog drugog i prilagođavate se nekom drugom ili iz nekog straha da će te biti sami ili šta god....i koga onda lažete sebe ili tog drugog?:neutral:

Kontam da kod vecine duzih veza da se navika javlja,htjeli mi ne htjeli....ali to ne mora nuzno da bude losha stvar....

ali ako nam u vezi samo navika ostane,to je vec problem...

mada nikada ne bih bila s nekim samo iz navike....

za sad je odgovor....da,navikla sam se da je tu....navikla sam se na neke standardne stvari u nashoj vezi...ali ga i volim....

i ne...ne bih ostala s njim jer mi se ne da da trazim novoga/da ostanem sama/bla bla :)
 
Da li se nekome desilo da bude s nekim samo iz navike jer vas mrzi da tražite nekog drugog i prilagođavate se nekom drugom ili iz nekog straha da će te biti sami ili šta god....i koga onda lažete sebe ili tog drugog?:neutral:

desilo se :rumenko:
jednostavno, tako sam se divno ususkala kraj njega...kao brod u luci...i kada je sve pocelo da tone ja sam okretala glavu i pravila se da je sve ok..a nije bilo...nisam mogla, umela, zelela, htela da ga pustim..imam trip da ne umem sama...
 
stvarno mi ponekad dolazi u glavu da Moram imati nekog kraj sebe....neko ko nije drug/drugarica.....ko ce da stoji uz mene i uvek bude tu.... uh....
pu, pu, taj trip nema posledice, nisam bila sa svim i svakim zbog toga..mogu se pofalim sa 2 veze do sada:D

Ma,nisam ja nista lose milsila ili rekla,nego mi ne shvatljivo da nekada pomilsis da ne bi mogla sama..naravno da bi mogla,kada bi morala ili bila primorana sticajem nekih okolnosti...Zivot je cudo..i ja sam milila da stosta ne mogu,pa kada te stigne neka situacija,jos kako ...sta ziv covek moze izdrzati sve..
 
Jel ti ovaj boldovani deo mislis ozbiljno...:think:

Zašto ne bi bila ozbiljna, pa nisu svi silni i jaki, čak šta više, verujem da je ovde više dobrih nežnih dušica nego što je to javno predstavljeno....ima ljudi koji se jednostavno plaše da budu sami,jednostavno nisu navikli da budu sami i stalno traže da je neko pored njih.Ja ne mislim da su oni zbog toga slabi već da su jednostavno takvi.
 
Ma,nisam ja nista lose milsila ili rekla,nego mi ne shvatljivo da nekada pomilsis da ne bi mogla sama..naravno da bi mogla,kada bi morala ili bila primorana sticajem nekih okolnosti...Zivot je cudo..i ja sam milila da stosta ne mogu,pa kada te stigne neka situacija,jos kako ...sta ziv covek moze izdrzati sve..

:zag:
svesna sam toga
pa bre, da me keva iz kuce izbaci morala bih da se snalazim kako znam i umem i da idem dalje
naravno da bih mogla sama i bez bojfrenda
ali.......
znas..
kada te neko drzi u narucju..trudi se oko tebe...mazi i pazi.....predivan osecaj :heart:
i moze ti pasti na pamet da bez toga ne mozes
da ti je ON nasusna potreba
ma, tripovi, breeeeeeeee
 
Zašto ne bi bila ozbiljna, pa nisu svi silni i jaki, čak šta više, verujem da je ovde više dobrih nežnih dušica nego što je to javno predstavljeno....ima ljudi koji se jednostavno plaše da budu sami,jednostavno nisu navikli da budu sami i stalno traže da je neko pored njih.Ja ne mislim da su oni zbog toga slabi već da su jednostavno takvi.

Nisam ja rekla da su oni slabi,Zvocko draga..ne,ne..vec sam samo rekla,da je ono sto covek ima i nikada ne moze da izgubi,najpre vezu sebe sa samim sobom..shvatas..radjas se sam i na kraju umires sam...dakle,nikada tebe neko ne moze zaista napustiti ak se ne osecas napustenim,niti biti sam,znaci biti usamljne..o tome ja govorim..Nisam ja nijednm recju rekla da su ti ljudi slabi.Meni je to neobicno razmisljanje,zato sam je pitala,da mi pojasni.
 
:zag:
svesna sam toga
pa bre, da me keva iz kuce izbaci morala bih da se snalazim kako znam i umem i da idem dalje
naravno da bih mogla sama i bez bojfrenda
ali.......
znas..
kada te neko drzi u narucju..trudi se oko tebe...mazi i pazi.....predivan osecaj :heart:
i moze ti pasti na pamet da bez toga ne mozes
da ti je ON nasusna potreba
ma, tripovi, breeeeeeeee

Mogu da razumem,naravno.....:D
 
Nisam ja rekla da su oni slabi,Zvocko draga..ne,ne..vec sam samo rekla,da je ono sto covek ima i nikada ne moze da izgubi,najpre vezu sebe sa samim sobom..shvatas..radjas se sam i na kraju umires sam...dakle,nikada tebe neko ne moze zaista napustiti ak se ne osecas napustenim,niti biti sam,znaci biti usamljne..o tome ja govorim..Nisam ja nijednm recju rekla da su ti ljudi slabi.Meni je to neobicno razmisljanje,zato sam je pitala,da mi pojasni.

Pazi kontam ja to ‚‚sama sam se rodila sama ću i umreti‚‚ ali zašto bih živela sama?! pa nismo zveri...msm povremena samoća zna da bude nekad i super...ali dosadi...ali kad to pređe u hronični oblik ja bih se zabrinula.
 
:zag:
svesna sam toga
pa bre, da me keva iz kuce izbaci morala bih da se snalazim kako znam i umem i da idem dalje
naravno da bih mogla sama i bez bojfrenda
ali.......
znas..
kada te neko drzi u narucju..trudi se oko tebe...mazi i pazi.....predivan osecaj :heart:
i moze ti pasti na pamet da bez toga ne mozes
da ti je ON nasusna potreba
ma, tripovi, breeeeeeeee

Gde ode ti! ovde je pitanje o navici, znači nema baš nekih emocija, samo navika, ništa drugo.:rtfm:
 
Pazi kontam ja to ‚‚sama sam se rodila sama ću i umreti‚‚ ali zašto bih živela sama?! pa nismo zveri...msm povremena samoća zna da bude nekad i super...ali dosadi...ali kad to pređe u hronični oblik ja bih se zabrinula.

Nisam ja rekla da treba ziveti sam,lepse je u drustvu uvek..ali nisam ni za to,da hronicno moras imati nekoga stalno..ja sam imala drugaricu,koja kada bi raskinula sa nekim momko,u roku dva dana je nasla novog,jer nije umela sama,i navikla je da ima uvek decka..Pa,ni to nije normalno,izvini Zvocko...:) Dakle,treba imati ravnotezu i meru u svemu,to ja kazem,kakva god situacija bila,zar ne?...:)
 
Nisam ja rekla da treba ziveti sam,lepse je u drustvu uvek..ali nisam ni za to,da hronicno moras imati nekoga stalno..ja sam imala drugaricu,koja kada bi raskinula sa nekim momko,u roku dva dana je nasla novog,jer nije umela sama,i navikla je da ima uvek decka..Pa,ni to nije normalno,izvini Zvocko...:) Dakle,treba imati ravnotezu i meru u svemu,to ja kazem,kakva god situacija bila,zar ne?...:)

Pazi ako ta tvoja drugarica oseća da joj treba neko pored nje, što bi tebi to smetalo ili bilo kome drugom, ako je njoj to ok, šta ti imaš s tim?! ;)....treba raditi onako kako osećaš da bi trebalo, pa sad bilo to ispravno ili ne pokazaće vreme....zašto bi neko bio sam jedno vreme ako oseća da mu je potreban neko pored njega...ne kapiram?:confused:
 

Back
Top