PROBLEM..."The aplication.....

Kol3

Aktivan član
Poruka
1.016
Ova poruka se pojavljuje kad se konektujem na net, znaci ne odmah posle par minuta provedenih na netu :)

"The aplication failed to initialize properly (0xc0000022).Click on Ok to terminate the aplication"

kad kliknem na Ok ili X stranica nece da se otvori (npr NBA.com...) i posle otvori normalno ( Koristim Chrome,ako nekom nesto znaci )

i tako posle 5 min se o5 pojavi...iritira

Ako neko zna kako da se se spreci pojavljivanje ove poruke neka napise ovde

pozdrav

HVALA U NAPRED

i

Hristos voskrese !!!!
 
Poslednja izmena:
Malo sam pretrazivao po netu i taj problem je vezan za naloge na tvom kompu. Da li ti imas administratorska prava na tom kompu? Probaj ovaj predlog: http://forums.techarena.in/vista-help/1054719.htm

Isto bih ti preporucio da skeniras sistem sa malwarebytes-om i nekim antivirusom, mozda su ti neki dll fajlovi zarazeni, pa da ih popravis.

Hvala na odgovoru.

Ja nemam problema kad upalim komp,meni se ova poruka pojavljuje samo kad sam na netu preko Google Chrom-a....evo sad sam presao na Mozilu i ne pojavljuje se ta poruka, a Google chrome sam obrisao (uninstall)

S druge strane, u poslednje vreme sam bas imao dosta problema sa virusima,nego imam nod32 koji je sranje, pa bi trebao ovih dana neki drugi antivirus da nabavim...jel imas neku preporuku koji je antivirus dobar ?
 

Back
Top