Да ли бисте волели да Нови Сад више личи на Београд?

Да ли би сте волели да Нови Сад више личи на Београд?

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Није, само је уређенији.

Nije Ns nista posebno uredjen vec je po povrsini mali grad i ima lepo sredjen centar , pojedine kvartove ali nista to nije posebno Bg je po povrsini ogroman za Ns i tu je tesko porediti dva grada , ima nekih prednosti Bg,pre svega bolju gradsku vlast , bolje organizovan i jeftin gradski prevoz , vise desavanja u svim sferama drustva ,vecu ponudu itd Ns je manji svuda mozes pesice ici a prakticno koncentracija svih desavanja je u centru i delovima koji su u neposrednoj blizini kao sto je tvrdjava ,spens
 
Poslednja izmena:
Nije Ns nista posebno uredjen vec je po povrsini mali grad i ima lepo sredjen centar , pojedine kvartove ali nista to nije posebno Bg je po povrsini ogroman za Ns i tu je tesko porediti dva grada , ima nekih prednosti Bg,pre svega bolju gradsku vlast , bolje organizovan i jeftin gradski prevoz , vise desavanja u svim sferama drustva ,vecu ponudu itd Ns je manji svuda mozes pesice ici a prakticno koncentracija svih desavanja je u centru i delovima koji su u neposrednoj blizini kao sto je tvrdjava ,spens

U Beogradu je malo malo pa neki kolaps. Prosečnom građaninu je prava patnja ići s jednog kraja Beograda na drugi. Gužve su nenormalne. Pričam s aspekta osobe koja se rodila u Bgd-u, živela tu 27 godina, a onda se sa zadovoljstvom preselila u NS :D.
 
Svaki grad ima svoje chari,i nijedan ne treba da lichi na neki drugi.

Ja rodjeni Novosadjanin,ziveo sam 10 godina tamo i kasnije se cesto vracao.

NS volim jer sam tamo rodjen,to je moj grad,ali nema toliko mogucnosti u njemu
iz prostog razloga shto je mali.

Ziveo sam u Budimpesti,lep grad,velicanstven,ali atmosfera i ljudi su mi grozni,zato sam
ga zamrzeo.

Bio sam po Italiji - Trst,lep grad,dobri ljudi,ali mali.

Stockholm - Ima svoje chari kao svi gradovi,ali mi ljudi i klima ne odgovarashe.

Kipar - Limassol: Lep al,sterilan,Kiprani svi naduvani,puni sebe...

Da se vratimo malo:

Podgorica,grad koji sam cesto posecivao,grad moje majke...lep al malo mogucnosti.

Beograd - Proveo tamo deo detinjstva,Kalemegdan,Ada...lep grad,chini mi se dosta mogucnosti.
 

Back
Top