Vicoteka

contradiction

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
244
Tadić i Gadafi: Potvrđeni prijateljski odnosi zemalja

Visoko cenimo činjenicu da Libija nije priznala nezavisnost Kosova i da je pismenim podneskom učestvovala u procesu pred Međunarodnim sudom pravde, izjavio je danas FoNetu u Sirtu predsednik Srbije Boris Tadić, posle razgovora sa libijskim vođom Moamerom el Gadafijem.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/183548/Tadic-i-Gadafi-Potvrdjeni-prijateljski-odnosi-zemalja

Prema rečima Tadića, još jednom su potvrđeni prijateljski odnosi Srbije i Libije, koji se oslanjaju na nekadašnje dobre veze SFRJ sa tom zemljom, i zajedničko učešće u Pokretu nesvrstanih. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:




Na sta je spala Srbija :hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:
1zelgtx.jpg
 
Libija ulaze milijarde dolara godisnje u infrastrukturu i mnoge zemlje se trude da poboljsaju odnose sa Gadafijem da bi utrpale svoje gradjevinske firme na to trziste,samo kad Tadic to uradi onda ne valja.
 
Ни Гадафи ни Либија нису више оно што су били 70-их година.
Данас се и Америка труди да са њима одржава пријатељско-економске односе иако их је до релативно скоро држала на листи терористичких земаља.
 
Ни Гадафи ни Либија нису више оно што су били 70-их година.
Данас се и Америка труди да са њима одржава пријатељско-економске односе иако их је до релативно скоро држала на листи терористичких земаља.

Dabome,svi im se uvlace u paksu bas radi $$$$$. :mrgreen:

Pogledaj samo tendere u Libiji,sve 200-300 miliona $ i vise po projektu


$$$$$$$$$$ :D $$$$$$$$$$
 
Reci im, Diksa, kako Gadafi sve projekte placa zivom lovom i navedi kao primjer Sirbegovica iz Gracanice. :mrgreen: Reci da im ja ne govorim...


:kafa:

Sirbegovic je bila mala firma iz Gracanice dok se nije uhljebila u Libiji,koliko znam u oktobru prosle godine su dobili ugovore za izgradnju 10 sprtskih dvorana (16 miliona eura),500 apartmana (35 miliona eura) i znam za jos jedan projekat izgradnje naselja koje ce imati 10 km pjesackih staza,preko 500 stubova rasvjete i preko 200 km kvadratnih zelene povrsine - koliko ce ovaj zadnji projekat kostati nemam pojma al' sigurno puno.
Prosle godine u martu su dobili tri ugovora vrijedna 75 miliona eura.

Imas i Trebinjsko "Neimarstvo" koje je dobilo ugovor na 150 miliona eura u Libiji.

I sto jes',Gadafi placa zivom lovom a bogami ima se cime i ku*citi puni su k'o brod :mrgreen:
 
Sirbegovic je bila mala firma iz Gracanice dok se nije uhljebila u Libiji,koliko znam u oktobru prosle godine su dobili ugovore za izgradnju 10 sprtskih dvorana (16 miliona eura),500 apartmana (35 miliona eura) i znam za jos jedan projekat izgradnje naselja koje ce imati 10 km pjesackih staza,preko 500 stubova rasvjete i preko 200 km kvadratnih zelene povrsine - koliko ce ovaj zadnji projekat kostati nemam pojma al' sigurno puno.
Prosle godine u martu su dobili tri ugovora vrijedna 75 miliona eura.

Imas i Trebinjsko "Neimarstvo" koje je dobilo ugovor na 150 miliona eura u Libiji.

I sto jes',Gadafi placa zivom lovom a bogami ima se cime i ku*citi puni su k'o brod :mrgreen:

Tak je! :D Ali eto, vidis da pojedinci to ne znaju i da imaju predrasude prema Libiji iz ko zna kojih razloga, valjda jer je muslimanska, sto li...

I nakon svega sto se desilo morate vi Bosnjaci uciti Srbe biznisu :roll: :mrgreen:
 

Back
Top