registracija na invalida

popkeeee

Aktivan član
Poruka
1.697
vi ste verovatno vec upoznati sa tim...tipa gasterbajteri kupe Q7 ili R8 i registruju na nekog jadnog ivalida kome daju 50e i tako im se smanji registracija za 700-800e...!!!!
znaci strasno!ne mogu da verujem...pa mamu im j*bem ako vec kupuju toliki auto sto se ne isprse za registraciju...to je bre greh od Boga to da se radi!registrovati auto na nekog ko je nepokretan ili nekog ko ima drugaciji vid invaliditeta...strasno...
i sad moje pitanje je dali ima nekog takvog ovde i sta mislite o tome..?:dash::dash::dash:
 
Koju raklju ti voziš kad si tako snalažljiv,a ja u startu da ti kažem da vozim mercedesa ne obožavam audi a u startu sam se snašao za registraciju ispala je 50% manja pa to nije greh ako zajebeš državu koja ti uze dušu.
 
Zbog "snalazljivih" invalidi godinama nisu imali nikakve pogodnosti. Sada kada imaju, drzava razmislja o tome da ih ukine zbog raznih zloupotreba. Ma neka zajebava drzavu kako ko hoce, samo da ne ispastaju oni koji su najmanje krivi. Invalidima je vozilo neophodno dok je nama ostalima samo potreba. A da ne pominjem samo koliko ima onih koji su i zdravi i pravi, a imaju ustanovljen invaliditet i primaju invalidske penzije.
 

Back
Top