Google Chrome

I ja ga koristim ali ima i mane ozbiljne... Recimo i u Win i u Linuxu desi se da ne otvara lepo slike.
Recimo odem na neki forum za skidanje filmova, koji po filmu ima i nekoliko slika.. i cvrc. Ili otvori do pola, neku ne otvori, neku otvori. Dok Opera i FF sve glat otvaraju. Ovo ste morali primetiti ako ga vec koristite.
 
I ja ga koristim ali ima i mane ozbiljne... Recimo i u Win i u Linuxu desi se da ne otvara lepo slike.
Recimo odem na neki forum za skidanje filmova, koji po filmu ima i nekoliko slika.. i cvrc. Ili otvori do pola, neku ne otvori, neku otvori. Dok Opera i FF sve glat otvaraju. Ovo ste morali primetiti ako ga vec koristite.

I kod mene isto. Ponekad uopste i ne otvori sliku. :confused:
Al dobro, ispravice, ipak je to Google. :ok:
 
Потпуно је компатибилан са моћним претраживачем па нема чекања код тражења и брже отвара него мозила или ие...Не би ме чудило да Гугл има неке блокаде за ове претраживаче...
 
Па то је супер,што би се цимо сваки пут...:);)

Nisi me razumeo, kod Opera, Mozile, IE - imaš ono zapamti, i on ti sačuva šifru za sajtove koje ti želiš, a kod Google Chrome-a i ako ideš ne sačuvati za ovu stranu, on će odmah kada ukucaš nick pojaviti šifru, a i imaš, nisam siguran tačno gde, da stisneš i vidiš sve šifre sa tog kompa. To mu je jedina mana.;)
 
Nedavno sam reinstalirao sistem i snimio Google Chrome...Kakva su vaša iskustva s istim...Meni je u početku delovao malo anarhično,al sad sve bolje i bolje:)
Inače sam stari lisičar...:)
Chrome mi je default browser. Mozilu,u koju sam se razočarao, upalim samo da skinem neki klip koji je zalepljen na stranicu (embeded).
 
Nisi me razumeo, kod Opera, Mozile, IE - imaš ono zapamti, i on ti sačuva šifru za sajtove koje ti želiš, a kod Google Chrome-a i ako ideš ne sačuvati za ovu stranu, on će odmah kada ukucaš nick pojaviti šifru, a i imaš, nisam siguran tačno gde, da stisneš i vidiš sve šifre sa tog kompa. To mu je jedina mana.;)

Kod Google Chrome-a se za svaki sajt pojavi opcija kada upisuješ šifru da li želiš ili ne želiš da je sačuvaš i imaš opciju da ti nikad ne sačuva šifru za dati sajt. Jednostavno odabereš da nećeš da sačuvaš šifru za datu stranicu ili ništa ne odabereš i rešen problem.


ako ideš ne sačuvati za ovu stranu, on će odmah kada ukucaš nick pojaviti šifru

Tako je i kod Internet Explorer-a za one šifre što si izabrao da ih sačuvaš.

a i imaš, nisam siguran tačno gde, da stisneš i vidiš sve šifre sa tog kompa. To mu je jedina mana.;)

Možeš da vidiš samo one šifre što si izabrao da ti ih Google Chrome sačuva.
 
Zanimljiv dodatak za Google Chrome...

1
 
Dobra je fora al moro sa da disejblujem,nezgodno...Mada bi možda neke stvari na krsti pre skontao kad bi ih čitao obrnuto:rotf:
Inače u poslednjih par dana sam imao neke teškoće sa downloadom a i brzina je ogromna pa mi miš leti na sve strane.Ukupno iskustvo ipak:ok:
 

Back
Top