Ženski delovi tela koji najviše ubijaju mušku pamet ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Sudim, da ženske velike grudi, u narodu poznate kao SISE, najviše neutrališu nivo razuma, pameti kod ogromnog broja muškaraca...da to nije tačno 100%, ne bi potražnja i ugradnja silokona u svetu i kod nas, bila drastično u porastu.

Nepobitno i naučno je dokazivo, da lepa i skladna ženska zadnjica, smanjuje kod muškarca minimum 90 % svojih intelektualnih i Umnih potencijala.

Nije nikakva tajna, da lepe ženske nogice, mogu takodje kod muškaraca da eliminišu minimum 50 % muških umnih potencijala.

P.S. U prevodu i zaključku rečeno: za sve muške gluposti, bar 50 % su krivi mnogi atraktivni delovi ženskog tela u celini i celosti.
 
Poslednja izmena:
Sudim, da ženske velike grudi, u narodu poznate kao SISE, najviše neutrališu nivo razuma, pameti kod ogromnog broja muškaraca...da to nije tačno 100%, ne bi potražnja i ugradnja silokona u svetu i kod nas, bila drastično u porastu.

Nepobitno i naučno je dokazivo, da lepa i skladna ženska zadnjica, smanjuje kod muškarca minimum 90 % svojih intelektualnih i Umnih potencijala.

Nije nikakva tajna, da lepe ženske nogice, mogu takodje kod muškaraca da eliminišu minimum 50 % muških umnih potencijala.

bože :eek:
znači, zato postoji gomila glupih muškaraca
 
KO OTKRIJE izvor mojih tema, ima 1000 evra, ali pod uslovom da to otkriveno nije moje.

sad ce lajterka da te odere
188.gif
 
jao neznanko kad odvalis ove satro procente dodje mi da od muke pojedem sve strudlice
ups pa sam ih vec i pojela od mukei sta cemo sad :lol:
ajde okaci link pa te castim bombonom :zper:

a sto se teme tice - ljudi ja ne znam sta ima lose u tome sto se muskarci pale na zene ...da niste zatranili pu pu :pop:

Da li je moguće da ovde niko ne veruje da ima ljudi, koji znaju sami da skockaju bolju temu, no što je pravi PleYBOJ, YOJA i Kosmopoliten.


Mogu li kod tebe da držim tu Hiljadu Evra, dajem vam 2 dana fore da pronadjete link mojih tema, jeli dosta *
 

Back
Top