Mediji u Srbiji?!

Navar

Elita
Banovan
Poruka
20.280
sa malo drugacije strane..
ja sam kao gradjanin skoro slao jedan cirkularni mejl na adrese redakcija vecine domacih medija..novina ..cak i na adresu RTSa..

jad RTS reklamiraju kao "servis gradjana" bla bla..

al pazi ovamo..ja sam imao dosta korespondencije i sa strancima..firmama itd itd..
u najgorem slucaju..na poslat mej sam dobijao odgovor tzv "autorespondera" koji me obavestava da je moj mejl primeljen i stavljen u proceduru i da mu je dodeljen "serisjki broj" i da ce mi se neko javiti ..da bi mi se i zaista posle najkasnije dva do tri dana neko javio
ovde u srbiji niti od jedne jedine medijske kuce nisam dobio ni potvrdu da mi je mejl uopste primljen..a ne da mi se neko uopste javio.
toliko ja zelim da kazem o medijima u srbiji i njihovom odnosu prema gradjanima
 
problem je shiri...socioloshki i drushtveni
usluge u srbiji generalno su na nivou kamenog doba
kad neshto placash i treba za to neshto da se uradi suprotna strana se postavlja ko da ti neku uslugu chini
 
i kad im preskocis salter zovu muriju..koja te privede i podnese prijavu za remecenje JRM..a sudija za prekrsaje te osudi po kratkom postupku..da platis kaznu..jer se time puni buzdet a iz budzeta se namiruju i salterski radnici i policajci i sudije

pa tako dovodim u pitanje da li i potpuno cist sudija po pitanju mita ..i zaista sudi po zakonu ili po licnom interesu..primanja plate koju nece da primi ako ne osudi ljude..daplate kaznu

mislim da bi ljudi trebalo da bojkotuju placanje novcanih kazni i da idu malo u zatvor..nista to ne skodi zaista..ali si tako na trosku drzave ;) a oni na buzdetu ce imati manje para..em sto nisu naplatili kaznu..em moraju da te hrane:lol:
 
ja znam za slucaj alvirovic i jedne kafane cini mi se u beloljinu..saobracaj automobilizam turizam..a placa se preko racuna za struju phe..
normalan kafana..sa dobrom klopom..i upao alvirovic..gazda kafane imao neku klopu i naravo obezbedio im rucak..da bi gosn alvirivic u emisiji javno nacrnio kafanu..svratio on i drugi put..al ih gazda sve najurio
hahahaha

ocigledno je alvirovic ocekivao i koji evro arad lepe reci na televiziji..rucak se tu podrazumeva kao nesto sto je gazda obavezan da daje za dz..jer je alvirovic faca..
koliko sam se puta s njim sreo na sajmovima..
bolje da ne pisem sta zaista mislim o doticnom
 

Back
Top