rafting rijekom Tarom
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: rafting rijekom Tarom

Nov član
    Učlanjen
    02.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano rafting rijekom Tarom

Rafting se izvodi gumenim čamcima specijalno rađenim za divlje vode. Čamci su kapaciteta 8-10 osoba. Turisti koji dođu na rafting dobijaju rafting opremu: neoprensko odijelo i čizme, pojas za spasavanje, kacigu i veslo. Takođe postoji i dodatna oprema za nepovoljne vremenske uslove, kao što je kiša, gdje učesnici raftinga dobijaju kabanice.
    Rafting na divljim vodama predstavlja uzbudljivu promjenu svakodnevice. Rafting Tarom je spoj avanture, sporta, i aktivnog odmora i takav izazov i takvu avanturu svakako ne treba propustiti.

Sve informacije mogu se dobiti na pp...
    Poslednji put ažurirao/la j.e.l.e.n.a. : 09.08.2010. u 14:38 Razlog: reklama

Aktivan član placenik (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano Re: rafting rijekom Tarom

Narode, isao bih na rafting ove nedelje preko www.raftingtarom.org.rs, pa me zanima jel bio vec neko s njima, tj da li su pouzdani, posto nemaju kancelarije, sve je onlajn.
    Vecina nije uvek u pravu, ali je uvek u vecini

Moderator j.e.l.e.n.a. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    831

Citat Original postavio nadalinabg Pogledaj poruku
    Rafting se izvodi gumenim čamcima specijalno rađenim za divlje vode. Čamci su kapaciteta 8-10 osoba. Turisti koji dođu na rafting dobijaju rafting opremu: neoprensko odijelo i čizme, pojas za spasavanje, kacigu i veslo. Takođe postoji i dodatna oprema za nepovoljne vremenske uslove, kao što je kiša, gdje učesnici raftinga dobijaju kabanice.
    Rafting na divljim vodama predstavlja uzbudljivu promjenu svakodnevice. Rafting Tarom je spoj avanture, sporta, i aktivnog odmora i takav izazov i takvu avanturu svakako ne treba propustiti.

Sve informacije mogu se dobiti na pp...
    Da ova tema ne bi licila na neku sa PDF Mali Oglasi uklonjeni su podaci vezani za kontakt,jer to na PDF Putovanja nije dozvoljeno

Nadam se da ne zamerate
    .... If you can't say something nice... don't say nothing at all...

Legenda
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

@ placenik

Dobro obrati paznju sa kime ides jer agencije koje su iz Bg imaju licence za voznju Savom a ne Tarom ili Drinom . OGROMNA JE RAZLIKA !! Moji prijatelji su pre dve godine isli sa jednom takvom grupom odavde i svi zavrsili vrlo brzo u reci , skupljali su ih kilometrima i spasavali . Od polomljenih butnih kosti do drugih preloma .....svega je tu bilo . Njihov skiper je imao dozvolu za Savu a i ostali i to mu je cak bilo prvo samostalno spustanje nakon samo 2 pracenja .
    Da nije bilo grupe iz Foce da ih povadi u takvom stanju , ko zna sta bi se desilo .
    Zato jedino mogu da ti preporucim tu grupu , jedina je , nadji ih na netu i tu si miran i siguran .
    Ostalo zaobidji , pogotovo iz nasih krajeva

Legenda
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Početnik
    Učlanjen
    11.08.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

IDI SA NJIMA www.raftingtarom.org.rs, NECES POGRESITI! Ja sam dve godine isla sa njima i STVARNO SU ODLICNI! Slucajno sam ih nasla na netu i nisam se pokajala! Sve je kako pise na sajtu,cak i vise! Prosle godine sam isla sopstvenim prevozom i do te mere su precizni i poslovni da su nam detaljno opisali put kako doci do kampa,sto bas nije jednostavno za one koji prvi put idu,a ove godine sam isla sa njima organizovano i stvarno je sve bilo jako lepo! Smestaj je dobar,hrana odlicna,3 obroka dnevno,sve se sprema na licu mesta i sve je domace,ima uvek tople vode. Svi,od organizatora do ljudi u kampu su vrlo ljubazni i trude se da ispune sve zelje putnika,naravno,ako nije neko preterivanje.Uvece su lepa druzenja,pali se vatra,igra se,peva uz gitaru i harmoniku,cene u kampu su sasvim pristojne...Kada se ide na spust ide se organizovano,ljudi na camcu(skiperi) su takodje jako dobri i maksimalno ispostuju svakoga.Sa nama je bila devojcica od 9 godina i nikakav problem nije bio,sve je proslo u najboljem redu! U julu i avgustu spust nije strasan niti opasan,ako se slusa skiper sve je sasvim OK i jako lepo! Imaju organizovao sve vreme od cetvrtka do nedelje,jedan dan se ide na rafting,sledeci se ide fakultativno na planinarenje,izlet u Sarajevo ili opet spust,po zelji. Ja ih najiskrenije preporucujem u ime grupe sa kojom sam bila,vrlo smo zadovoljni! A sto se raftinga tice, TO TREBA DOZIVETI! NE VREDI DA SE OPISUJE!!!!!
    Poslednji put ažurirao/la GocaVS : 11.08.2010. u 14:06

Početnik
    Učlanjen
    11.08.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio placenik Pogledaj poruku
    Narode, isao bih na rafting ove nedelje preko www.raftingtarom.org.rs, pa me zanima jel bio vec neko s njima, tj da li su pouzdani, posto nemaju kancelarije, sve je onlajn.
    IDI SA NJIMA, NECES POGRESITI! Ja sam dve godine isla sa njima i STVARNO SU ODLICNI! Slucajno sam ih nasla na netu i nisam se pokajala! Sve je kako pise na sajtu,cak i vise! Prosle godine sam isla sopstvenim prevozom i do te mere su precizni i poslovni da su nam detaljno opisali put kako doci do kampa,sto bas nije jednostavno za one koji prvi put idu,a ove godine sam isla sa njima organizovano i stvarno je sve bilo jako lepo! Smestaj je dobar,hrana odlicna,3 obroka dnevno,sve se sprema na licu mesta i sve je domace,ima uvek tople vode. Svi,od organizatora do ljudi u kampu su vrlo ljubazni i trude se da ispune sve zelje putnika,naravno,ako nije neko preterivanje.Uvece su lepa druzenja,pali se vatra,igra se,peva uz gitaru i harmoniku,cene u kampu su sasvim pristojne...Kada se ide na spust ide se organizovano,ljudi na camcu(skiperi) su takodje jako dobri i maksimalno ispostuju svakoga.Sa nama je bila devojcica od 9 godina i nikakav problem nije bio,sve je proslo u najboljem redu! U julu i avgustu spust nije strasan niti opasan,ako se slusa skiper sve je sasvim OK i jako lepo! Imaju organizovao sve vreme od cetvrtka do nedelje,jedan dan se ide na rafting,sledeci se ide fakultativno na planinarenje,izlet u Sarajevo ili opet spust,po zelji. Ja ih najiskrenije preporucujem u ime grupe sa kojom sam bila,vrlo smo zadovoljni! A sto se raftinga tice, TO TREBA DOZIVETI! NE VREDI DA SE OPISUJE!!!!!

Aktivan član crnicrnja (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

lepo, ali suvise rizicno...gine se

Početnik
    Učlanjen
    11.08.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio crnicrnja Pogledaj poruku
    lepo, ali suvise rizicno...gine se
    nemojte da pravite frku,kakav rizik i ko gine??? Ovo je nesto sto treba da se dozivi! Ko ne voli vodu nemoj da ide!
    Poslednji put ažurirao/la GocaVS : 11.08.2010. u 22:08

Legenda
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Niko nije rekao da ne treba da se ide , cak sta vise , dozivljaj je fenomenalan i obavezno , ko voli malo adrenalina , treba otici i sve to doziveti ....................ALI , treba dobro voditi racuna sa kojim organizatorom se ide jer nisu svi isti !!!

Učlanjen
    12.05.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    831

Moj muz je isao na rafting sredinom juna...
    kaze da mu je to bio jedan od najlepsih dozivljaja u zivotu...bez obzira na temperaturu vode koja je bila jedva 7 stepeni

Početnik
    Učlanjen
    11.08.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

e to je tacno! TREBA DOBRO PAZITI SA KIM SE IDE,KO JE ORGANIZATOR,KOJI KAMP....! iz licnog iskustva kazem da je www.raftingtarom.org.rs siguran sajt,dobri organizatori,siguran kamp i svima ga NAJTOPLIJE preporucujem. Sledece godine idem opet sa njima po treci put! Pozdrav svima !

Zaslužan član Ванда (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2385

Може ли без рекламирања?
    Бећаруше и баба и нана, па на кога да сам ја ваљана?

Početnik
    Učlanjen
    11.08.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ванда Pogledaj poruku
    Може ли без рекламирања?
    ma nije reklama,nego samo prenosim licno iskustvo,pitao covek,pa da kazem kada znam....
    Poslednji put ažurirao/la GocaVS : 11.08.2010. u 22:33

Učlanjen
    12.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Učlanjen
    12.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

ili mozda ovo
    http://www.naslovi.net/2010-05-29/ku...arenju/1752454
    ne prodje godina da tamo neko ne pogine...lud covek koji se u to upusti
    kome je do adrenalina neka skace padobranom...sigurnije je

Aktivan član placenik (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Управо се вратио. Организација на нивоу ако се изузме извесна доза хаотичности која се увек јави код организовања таквих група Иначе, ризик у ово доба године је нула, сам рафтинг више личи на панорамско разгледање.
    Vecina nije uvek u pravu, ali je uvek u vecini

Učlanjen
    12.05.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    831

Citat Original postavio placenik Pogledaj poruku
    Управо се вратио. Организација на нивоу ако се изузме извесна доза хаотичности која се увек јави код организовања таквих група Иначе, ризик у ово доба године је нула, сам рафтинг више личи на панорамско разгледање.
    Zato je krajem maja to bila prilicna adrenalinska avantura...nabujala reka,temperatura vode jedva 7stepeni...sve samo ne panoramsko razgledanje ...

Buduća legenda
    Učlanjen
    28.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    152

Bio sam krajem maja, mada te godine vodostaj nije bio visok. Lepo je i opuštajuće, ali je smešna priča o tome kao o nekoj avanturi. Možda za penzionere, za mlađe ljude je to ništa.

Kasnije sam išao opet, krajem avgusta. Smeo bih i mojoj tetki da preporučim takav rafting. Veći izazov je Veseli spust na Ibru.
    "Весма бо трудно Славјан от заматорелих мнениј отвратити."

Učlanjen
    12.05.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    831

Citat Original postavio Bastiani Pogledaj poruku
    Bio sam krajem maja, mada te godine vodostaj nije bio visok. Lepo je i opuštajuće, ali je smešna priča o tome kao o nekoj avanturi. Možda za penzionere, za mlađe ljude je to ništa.

Kasnije sam išao opet, krajem avgusta. Smeo bih i mojoj tetki da preporučim takav rafting. Veći izazov je Veseli spust na Ibru.
    heeh...ali ove godine je,ako se secas,krajem maja odnosno pocetkom juna bilo prilicno kisovito i vodostaj veoma visok...tako da je bilo prilicno avanturisticno

Učlanjen
    12.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Citat Original postavio j.e.l.e.n.a. Pogledaj poruku
    heeh...ali ove godine je,ako se secas,krajem maja odnosno pocetkom juna bilo prilicno kisovito i vodostaj veoma visok...tako da je bilo prilicno avanturisticno
    ma decko se spusta niz nijagare, pa mu je ovo p...dim

Početnik
    Učlanjen
    11.08.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

to treba doziveti! Onaj ko nije bio moze samo da nagadja kako je i da prica u prazno!

Slične teme

1. rafting Tarom
    Autor sheff u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 03.07.2013., 20:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •