Roditelji zapeli kao čekrk za samoizvlačenje terenaca......

Mislim uhvatio ih climax, pa sad drčni na sve! Kažeš im: odoh na sastanak sa curom. A oni: Samo je.beš, nećeš ni đubre da izneseš ni da odeš do prodavnice. Je.bale te devojke...
Kažeš: nešto me boli glava... A oni: Pa kad piješ kao svinja i ostaješ svaku noć na žurkama do 3... Parazitu društveni!

koliko mi je ovo drugo poznato :rumenko:

ma, drma je klimax opasno pa svu negativnu energiju prazni na meni
bez obzira na to da li je nervozna zbog posla, para, svadje neke uvek ja izvucem deblji kraj
ma rsmo mi vise
i da, po njoj, gotovo nikada ja nisam u pravu jer sam jos uvek maloletna i nista ne znam :dash:
 
Jesam. Naprimer, jednom smo raspravljali o tome da li unosenje holesterola putem ishrane povecava nivo holesterola u krvi.

Nisam milion odsto bio siguran ali me je zabrinjavalo to sto je neko drugi bio milion odsto siguran te totalno nezainteresovan za bilo kakvu diskusiju na tu temu.

Ljudi grese, znanje se mora preispitati, a ja mislim da sam dovoljno pazljiv sto se zavaravanja i sujeverja tice.

To sto jedem jaja mi nece povecati nivo holesterola u krvi, moze imati drugih posledica doduse, ali holesterol u krvi ce mi ostati na istom nivou.
 
Da li vam se nekad desilo da iako znate da ste 1 000 000% u pravu, vaša krv neće da vam to prizna, već tera po svom, pa do smrti i apokalipse? Kada je to bilo? Šta ste radili tada i kako ste to rešili? Vredi li se boriti ili je bolje prećutati?

Desava se bas cesto da se zakacimo oko neceg, sto se ti ce prvog i drugog pitanja.
Sto se tice treceg, svadjao se i resavao svadjom, ponekad i pobegnem od kuce.:whistling:
Vredi se boriti, ako si tvrdoglaviji od njih.:ok:
 
Nemam tih problema, postali su pokorni. Osim jedne stvari koja me mnogo nervira: Stalno misle da sam nesposoban da se snalazim u nekim okolnostima a u stvari sam dovoljno snalazljiv i poznajem te prostore. Na primer kada sam isao sa ortacima u Novi Sad ja sam ga najbolje poznavao i bio sam vodic i bas sam se izivcirao tada malo i opet pored toga oni meni ne daju recimo da idem u BG a poznajem ga koliko mi treba i umeo bih da se snadjem
 

Back
Top