POLITIKA I MORAL U SRBIJI...!!!

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
pratim aktivno politicke procese u srbiji u zadnjih 25-30 godina...nikad se nismo mogli preterano pohvaliti moralnim ,postenim i nekompromitovanim politicarima...ali dal ja starim ,il mi kriterijumi rastu---ili kako vreme sve vise prolazi u srbiji su politicari sve vise nemoralniji,neposteniji,sebicniji i da ne nabrajam vise...
pomozite mi da resim dilemu...gresim ili ne...???
 
pratim aktivno politicke procese u srbiji u zadnjih 25-30 godina...nikad se nismo mogli preterano pohvaliti moralnim ,postenim i nekompromitovanim politicarima...ali dal ja starim ,il mi kriterijumi rastu---ili kako vreme sve vise prolazi u srbiji su politicari sve vise nemoralniji,neposteniji,sebicniji i da ne nabrajam vise...
pomozite mi da resim dilemu...gresim ili ne...???

Samo ti i dalje glasaj za vlast i necesh biti u nikakvoj dilemi ...........zuto,zuce,gohvno :rotf::rotf::hahaha::hahaha:
 
Pajo, baš sam nešto slično upravo napisao u onoj temi o izostanku okupljanja povodom usvajanja "narodne" rezolucije udruženih političkih partija na vlasti i opozicije.
Mnogo se radilo na razbijanju svake bitne institucije i morala u Srbiji.
 
Pajo, baš sam nešto slično upravo napisao u onoj temi o izostanku okupljanja povodom usvajanja "narodne" rezolucije udruženih političkih partija na vlasti i opozicije.
Mnogo se radilo na razbijanju svake bitne institucije i morala u Srbiji.

slazem se da se puno radilo na urusavanju kompletnog vrednosnog sistema...ali toga je manje vise bilo uvek...ali cini mi se da su najnoviji rezultati obeshrabljujuci...
 
pa dosadi mi da ponavljam stalno da izadjem na izbore i na listicu udarim dve dijagonalne crte a unutra napisem vulgarnost koja nije za forum...ne moram valjda to svaki dan pisati....kad bude dosao kandidat koji bude bio vredan mog postovanja imace moje poverenje..

Ali ti ochigledno ne shvacash da je taj tvoj listic "prochitan" kao "DA" za ZES ??!!
Daj bre razmisli malo ?!
 
Bilo je, ali nikad ovako organizovano, uz ovolike pritiske na vlast i dalje, pritiske vlasti na sve ostale.
Vikali smo i borili se protiv Miloševićeve televizije, a meni se čini da je u to vreme propaganda bila daleko manja, kao i ograničavanje javnih glasila. Crkva se nije dirala ovoliko otvoreno, ljudi su videli neki izlaz, ali sad kad su tako bolno nasamareni, šta sad? Ko će da krene u novu borbu, kad smo prethodni put prošli ovako tužno?
Sve je ovo temeljno smišljeno, ljudi potkupljeni a nama ostaje da se nadamo...
 
Bilo je, ali nikad ovako organizovano, uz ovolike pritiske na vlast i dalje, pritiske vlasti na sve ostale.
Vikali smo i borili se protiv Miloševićeve televizije, a meni se čini da je u to vreme propaganda bila daleko manja, kao i ograničavanje javnih glasila. Crkva se nije dirala ovoliko otvoreno, ljudi su videli neki izlaz, ali sad kad su tako bolno nasamareni, šta sad? Ko će da krene u novu borbu, kad smo prethodni put prošli ovako tužno?
Sve je ovo temeljno smišljeno, ljudi potkupljeni a nama ostaje da se nadamo...

narod se preforsirao...izgoreo od ceznje za boljim...razocaran cuti...ALI STO NASEDA ponovo na laz...???
 
Izbori se nameshtaju , razumesh ???
Kada ti tamo na tom listicu nashvrljash neshto , oni taj listic lepo bace i stave novi listic na kome je zaokruzen ZES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tako je radio Milosevic , tako rade ONI !!!!!!!!!!!!!
Razumesh sad???

ma nije bas tako...
pre mogu da zloupotrebe moj listic ako ne izadjem na glasanje...a i ja uvek proverim kod kontrolora na glasackom mestu...posto zivim u malom mestu svi se znamo...i vidi cuda...kontrolori znaju ciji je listic i prave komendiju od toga...a i ja ne krijem...tako da je sve pod kontolom...
 
pratim aktivno politicke procese u srbiji u zadnjih 25-30 godina...nikad se nismo mogli preterano pohvaliti moralnim ,postenim i nekompromitovanim politicarima...ali dal ja starim ,il mi kriterijumi rastu---ili kako vreme sve vise prolazi u srbiji su politicari sve vise nemoralniji,neposteniji,sebicniji i da ne nabrajam vise...
pomozite mi da resim dilemu...gresim ili ne...???

Moral odavno nije in
 

Back
Top