EKSKURZIJA!!!

SuNdAy:)

Početnik
Poruka
4
Pa ovako... pocela je skola raspust gotov-SMOR :cry: .Vec sam se pomirio s' tim da do nove godine nema pauze(sem ako se ne razbolim-he,he :twisted: ). Ali jedna stvar me odrzava u zivotu to je EKSKURZIJA!!! Bice u Oktobru (17-og krecemo,ostajemo 4 dana) i idemo u Madjarsku-Budimpesta. Posto znam da peta i jedanesta gimnazija idu pocetkom oktobra,a ortak kaze da bi trebalo da idu sve gimnazije(treca godina) mene zanima da li idete u Madjarsku (kad i koje mesto) :?: .Ako nas bude vise u isto vreme to ce da bude zezanje.STO VISE TO BILJE!!!
:D
 
da, da... Budimpesta (8
III godina iz Pete ide tamo... pocetkom oktobra... negde izmedju 5og i 10og i idemo, na 4 dana isto... (8
a ne idu sve skole... pa Sava je isla jos u IIoj godini u Madjarsku :p (8 (8
 
Ala vi u BG idete u napacene gimnazije, tek u trecoj godini vas vode u Budimpestu, u mojoj sada vec bivsoj gimnaziji su Budimpestu uveli u prvu godinu( ja sam isao u drugoj, u prvoj su nas vukli na Kopaonik :cry: )
 
mala_nimfa:
stivlim:
black_dove:
Mi idemo u Italiju 7 dana...crknite 8)

Ah Italija ... :P
Mi smo trebali u Italiju,ali je frka zbog vize, tako da ce nam to biti maturska ,znaci next year. 8) A sada idemo u severnu Grcku znaci Solun,Krf i tako to.U Budimpeshti smo bili proshle godine i bilo nam je EXTRA!Najbolja eksurzija u mom zivotu!!! :) 8) :lol:

Cuti, moja skola je u Italiju isla sa spanskim vizama.
 
bleach:
da, da... Budimpesta (8
III godina iz Pete ide tamo... pocetkom oktobra... negde izmedju 5og i 10og i idemo, na 4 dana isto... (8
a ne idu sve skole... pa Sava je isla jos u IIoj godini u Madjarsku :p (8 (8
ah milena! koji bedak mi definitivno idemo krajem oktobra-pocetkom novembra RoLL CrY
nas su zezali, kao mozemo sami da biramo ,ne idemo u budimpestu i sl. a sad. .. bedak ): nema veze idemo bar negde ): samo je bedak sto mnogi od ovih mojih nece ici ): a ja cu se ubiti sa ovim ostatkom! )):
ebiga ): ko zna zasto je to dobro ((: (8

~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Ako se nastavi kako je pocelo ove godine definitivni ne idem.
Prvo ponuda za Tursku, 9 dana oko 120€ s tim sto se spava jednu noc u Grckoj i jos jednu u povratku (+vecera i dorucak).
E sad problem je sto je organizator agencija iz Bosne pa kreteni iz ministarstva ne daju ako nemaju ni jedno predstavnistvo u Srbiji.
Onda druga verzija da idemo 5 dana u CG. Ali opet prokleto ministarstvo kaze ne moze da se ide u CG, vec mora u Srbiju.
A posto u Srbiji vise nemam sta da vidim (obisao sam skoro sve osim srednjevekovnih manastira i Kosova) najverovatnije necu ici.
 
Kad_LupimLupim:
POP Mare:
Kad_LupimLupim:
Excurzeeya rulz!!!
Sta se ti javljas MATORI :wink:
Sta se javljam, jesam mator i neidem vise na excurzeeye al' neznaci da nemogu da dam podrsku maldom narastaju! Samo vi idite na excurzeeye, ima ih samo 4!
nije tacno... exkurzija ima koliko hoces... sve dok si u fazonu... ko kaze da su exkurzije samo i iskljucivo sa razredom... pa vratismo se sa jedne pre tri nedelje, i idemo na drugu za 5 dana... covece, gde ces bolje...
eh, da ti nije mene, sta bi ti radio... :wink:
 
ghetto_princess:
black_dove:
Mi idemo u Italiju 7 dana...crknite 8)
chisto me zanima...koliko otprilike koshta exkurzija?Poshto mi kao treba da idemo maja (za vreme onog prolecnog raspusta),a josh nismo dobili ponude od agencija,pa me zanima za koliko ce kinte puci moji matorci?

Pa Pesta je oko 70eura + 2000 din (5 dana)
Severna Italija oko 200-250 eura + viza + osiguranje + ulaznice (8 dana)
Bec + Pesta (8 dana) slicno kao Italija
Grcka (Solun+Meteori+Atina(sa sirokom okolinom)) oko 180-200 eura + viza + osiguranje
Pariz ( u vrlo jeftinoj i dosta kvalitenoj varijanti sa busom ) oko 350eura za 11 dana (1 dan si u Becu i jedan u Minhenu)
Prag sa Bratislavom busom oko 230 eura 8 dana
 
izgleda da je moja exkurzija najskuplja... roll ... meni je najsmesnije kad se povede prica oko dzeparca... :p :p :p

mortishaaa:
bleach:
da, da... Budimpesta (8
III godina iz Pete ide tamo... pocetkom oktobra... negde izmedju 5og i 10og i idemo, na 4 dana isto... (8
a ne idu sve skole... pa Sava je isla jos u IIoj godini u Madjarsku :p (8 (8
ah milena! koji bedak mi definitivno idemo krajem oktobra-pocetkom novembra RoLL CrY
nas su zezali, kao mozemo sami da biramo ,ne idemo u budimpestu i sl. a sad. .. bedak ): nema veze idemo bar negde ): samo je bedak sto mnogi od ovih mojih nece ici ): a ja cu se ubiti sa ovim ostatkom! )):
ebiga ): ko zna zasto je to dobro ((: (8

~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
i nama mrdaju termin stalno... al' na kraju ispade izmedju 5og i 10og oktobra, jer se prilagodjavamo maturantima...
naravno da neces da se ubijes... (8 samo preti ubistvom nekima od onih tvojih :p i ima da ide :p i neces da se smoris...
e da...
PLEKI dobija pasos u PONEDELJAK!!!... ide s nama, ide s nama, ide s nama, ide s nama, ide s nama, ide s nama, ide s nama, ide s nama, ides s nama, ide s nama, ide s nama, ide s nama, ide s nama... samo da se zna (8 ovo sve sam kucala, a ne kopirala... :p kad je dosla juce na Trg, ja mislim da su svi zacutali za trenutak i pogledali u mene :shock: kako sam samo vristala... ides s namaaaaa!... znas kako sam samo bila happy...
necu da davim vise, ali samo govorim o svojoj sreci sto moja drugarica ide na exkuriziju... :D :D :D
 
osmaci sada u cetvrtak idu...to je,hmm 23. sep. ALI TO JE TAKO GOVNJ*VO! :oops: :cry: ne ide mi se,............................ni trunku,iako smatram da je Tara divna za exkurzije a 3 dana je OHOHOHOHO! :wink: ali sta ce mi?nekako mi je stupidno
 
Acka:
Nas su odrali - 7 dana Grcka 270 EU. (Katerini, Paralija, Meteori, Atina, Peloponez, Olimpija, Delfi, Solun )

E,dranje je kad idesh 6 dana 5 nocenja Solun,Krf,Meteori,Igumenica,Paralija ukljucujuci jedno nocenje u Ohridu 240 evra!Vi bar idete u Atinu i Delfe :cry:Smrc,kako je krenulo,90% drushtva mi ne ide, ni ja najverovatnije necu ici :cry:
 

Back
Top