Krivac

Poruka
16.002
Sada sam se upravo vratila od decka. Bila sma kod njega malo. Caskali smo, zezali se, mazili se. Ubrzo je dosao njegov debeli sin. Moj decko i ja smo seli pristojno. Ispred nas je bila cinija sa keksom. Moj decko je morao da ode do toaleta i malo se zadrzao. Ja sam caskala sa njegovim sinom, koji je poceo da zdere keks, kao sumanut. Uplasila sma se da se ne udavi. Za dva minuta, koliko je bio moj decko u kupatilu, on je pojeo pola cinije keksa. Neumorno je zdrao i pricao punih usta, sto me izuzetno nervira. Znam da je i njegova majka htela da ga nauci da to ne radi, ali ocigledno, da nema uspeha u vaspitanju tog, ne znam ni kako da ga nazovem - bezobraznika. Kada se moj decko vratio iz toaleta, ovaj mali je spustio ciniju i obrisao usta, tako da vise nije bio musav. Moje decko je rekao: "Sve si morao da pojedes!" A on je rekao: "Nisam ja, nego Pevacica." Ja sam se iznenadila i ostala bez teksta, a moj decko mu je rekao, da ne laze i da mu je bolje da smrsa, nego sto tu prica svasta. Mali je otisao, bez ikakvog osecaja krivice, sramote ili da mi se izvini, a onda je usledio sok. Moje decko je rekao: "Znao sam da si ti sve pojela, ali sam morao da ga izgrdim, jer je mnogo debeo." Ja sam mu rekla: "Neka bude tako." Pokupila sma se i otisla. Cula sam da me je nesto pitao za sutra i sta ti aj znam, ali sam samo otisla.
Sta mislite o tome kada vas neko okrivi za zlocin koji niste pocinili? Cak i nevini stradaju. Zar je to moguce?
 
Poslednja izmena:
Sada sam se upravo vratila od decka. Bila sma kod njega malo. Caskali smo, zezali se, mazili se. Ubrzo je dosao njegov debeli sin. Moj decko i ja smo seli pristojno. Ispred nas je bila cinija sa keksom. Moj decko je morao da ode do toaleta i malo se zadrzao. Ja sam caskala sa njegovim sinom, koji je poceo da zdere keks, kao sumanut. Uplasila sma se da se ne udavi. Za dva minuta, koliko je bio moj decko u kupatilu, on je pojeo pola cinije keksa. Neumorno je zdrao i pricao punih usta, sto me izuzetno nervira. Znam da je i njegova majka htela da ga nauci da to ne radi, ali ocigledno, da nema uspeha u vaspitanju tog, ne znam ni kako da ga nazovem - bezobraznika. Kada se moj decko vratio iz toaleta, ovaj mali je spustio ciniju i obrisao usta, tako da vise nije bio musav. Moje decko je rekao: "Sve si morao da pojedes!" A on je rekao: "Nisam ja, nego Pevacica." Ja sam se zinenadila i ostala bez teksta, a moj decko mu je rekao, da ne laze i da mu je bolje da smrsa, nego sto tu prica svasta. Mali je otisao, bez ikakvog osecaja krivice, sramote ili da mi se izvini, a onda je usledio sok. Moje decko je rekao: "Znao sam da si ti sve pojela, ali sam morao da ga izgrdim, jer je mnogo debeo." Ja sam mu rekla: "Neka bude tako." Pokupila sma se i otisla. Cula sam da me je nesto pitao za sutra i sta ti aj znam, ali sam samo otisla.
Sta mislite o tome kada vas neko okrivi za zlocin koji niste pocinili? Cak i nevini stradaju. Zar je to moguce?

je l' ovo kad napraviš Zinedin Zidan look alike facu? :think:
 
Pa da poseku sve sume zbog moje knjige kada bi pocela da se prodaje. Molim te, tema je ozbiljna, mozda sutra i tebe tvoja devojka ili decko, vec koji li se tako okrivi za nesto sto nisi uradio.
 
Sada sam se upravo vratila od decka. Bila sma kod njega malo. Caskali smo, zezali se, mazili se. Ubrzo je dosao njegov debeli sin. Moj decko i ja smo seli pristojno. Ispred nas je bila cinija sa keksom. Moj decko je morao da ode do toaleta i malo se zadrzao. Ja sam caskala sa njegovim sinom, koji je poceo da zdere keks, kao sumanut. Uplasila sma se da se ne udavi. Za dva minuta, koliko je bio moj decko u kupatilu, on je pojeo pola cinije keksa. Neumorno je zdrao i pricao punih usta, sto me izuzetno nervira. Znam da je i njegova majka htela da ga nauci da to ne radi, ali ocigledno, da nema uspeha u vaspitanju tog, ne znam ni kako da ga nazovem - bezobraznika. Kada se moj decko vratio iz toaleta, ovaj mali je spustio ciniju i obrisao usta, tako da vise nije bio musav. Moje decko je rekao: "Sve si morao da pojedes!" A on je rekao: "Nisam ja, nego Pevacica." Ja sam se iznenadila i ostala bez teksta, a moj decko mu je rekao, da ne laze i da mu je bolje da smrsa, nego sto tu prica svasta. Mali je otisao, bez ikakvog osecaja krivice, sramote ili da mi se izvini, a onda je usledio sok. Moje decko je rekao: "Znao sam da si ti sve pojela, ali sam morao da ga izgrdim, jer je mnogo debeo." Ja sam mu rekla: "Neka bude tako." Pokupila sma se i otisla. Cula sam da me je nesto pitao za sutra i sta ti aj znam, ali sam samo otisla.
Sta mislite o tome kada vas neko okrivi za zlocin koji niste pocinili? Cak i nevini stradaju. Zar je to moguce?


Nevina, kraj njega mogla bih da ostanem ...:rotf:
 
Sada sam se upravo vratila od decka. Bila sma kod njega malo. Caskali smo, zezali se, mazili se. Ubrzo je dosao njegov debeli sin. Moj decko i ja smo seli pristojno. Ispred nas je bila cinija sa keksom. Moj decko je morao da ode do toaleta i malo se zadrzao. Ja sam caskala sa njegovim sinom, koji je poceo da zdere keks, kao sumanut. Uplasila sma se da se ne udavi. Za dva minuta, koliko je bio moj decko u kupatilu, on je pojeo pola cinije keksa. Neumorno je zdrao i pricao punih usta, sto me izuzetno nervira. Znam da je i njegova majka htela da ga nauci da to ne radi, ali ocigledno, da nema uspeha u vaspitanju tog, ne znam ni kako da ga nazovem - bezobraznika. Kada se moj decko vratio iz toaleta, ovaj mali je spustio ciniju i obrisao usta, tako da vise nije bio musav. Moje decko je rekao: "Sve si morao da pojedes!" A on je rekao: "Nisam ja, nego Pevacica." Ja sam se iznenadila i ostala bez teksta, a moj decko mu je rekao, da ne laze i da mu je bolje da smrsa, nego sto tu prica svasta. Mali je otisao, bez ikakvog osecaja krivice, sramote ili da mi se izvini, a onda je usledio sok. Moje decko je rekao: "Znao sam da si ti sve pojela, ali sam morao da ga izgrdim, jer je mnogo debeo." Ja sam mu rekla: "Neka bude tako." Pokupila sma se i otisla. Cula sam da me je nesto pitao za sutra i sta ti aj znam, ali sam samo otisla.
Sta mislite o tome kada vas neko okrivi za zlocin koji niste pocinili? Cak i nevini stradaju. Zar je to moguce?

ma strasno, kakav bezobraznik :evil::evil::evil: sram ga bilo:(
najjace
"Ubrzo je dosao njegov debeli sin." nije mi bilo dobro kada sam procitala ovaj text:rotf:
Mile kako te ne smori bre da pises sve ove gluposti, i imas jos sigurno 6 profila:zcepanje:
 

Back
Top