Da li mislite?

Sta vam prolazi kroz glavu tokom sexa?Missim da li ok da razmisljate tokom odnosa ili se jednostavno prepustite?E'o recimo ja razmisljam o hiljadu stvari tokom istog...:confused:
Nemojte me sada pogrsno razumeti,ali jednostano ne mogu da ne mislim ni o cemu...:think:
:rumenko:

život mi je tako veseo, da svaka pomisao na nešto izvan toga može da deluje samo destimulišuće i nikako drugačije...
...tako da se prepuštam...
...ne ide da mešam med i govvna...
 
Sta vam prolazi kroz glavu tokom sexa?Missim da li ok da razmisljate tokom odnosa ili se jednostavno prepustite?E'o recimo ja razmisljam o hiljadu stvari tokom istog...:confused:
Nemojte me sada pogrsno razumeti,ali jednostano ne mogu da ne mislim ni o cemu...:think:
:rumenko:

Obratim paznju na totalne gluposti..nisam mogla da skinem pogled sa njegovih nogu..zato sto nije skinuo carape, skroz me je dekoncentrisao..:dash::dash:
 
Obratim paznju na totalne gluposti..nisam mogla da skinem pogled sa njegovih nogu..zato sto nije skinuo carape, skroz me je dekoncentrisao..:dash::dash:


Iz kog si ti filma?:think: Tipicna amercika fojica..:ok: ko jos u Srbiji nosi carape???:rtfm::lol:

skačem i vrištim u sebi - konačno sex! konačno sex!

hehehehehe..ma nema niste do prave i zive batine medju nogama..:ok: kakvi plastikaneri i ostala goFna..za vas..:ok:
 
Sta vam prolazi kroz glavu tokom sexa?Missim da li ok da razmisljate tokom odnosa ili se jednostavno prepustite?E'o recimo ja razmisljam o hiljadu stvari tokom istog...:confused:
Nemojte me sada pogrsno razumeti,ali jednostano ne mogu da ne mislim ni o cemu...:think:
:rumenko:

ma nista nema u glavi...kad zavrsimo prodje 5-10 min, osecaj ko da sam se tek probudio e tad se ukljucuje mozak kod mene;)
 
Iz kog si ti filma?:think: Tipicna amercika fojica..:ok: ko jos u Srbiji nosi carape???:rtfm::lol:



hehehehehe..ma nema niste do prave i zive batine medju nogama..:ok: kakvi plastikaneri i ostala goFna..za vas..:ok:

To mi se urezalo u pamcenje..bilo je vrlo ne ocekivano u zurbi :mrgreen:..poenta je, da ni ja nisam ocekivala carape :sad2:, ali mi bilo glupo da mu naglasavam, pa valjda se podrazumeva da se carape skinu pre pantalona :mrgreen: Ima li svrhe reci da se vise nismo videli :rotf:?
 
Sta vam prolazi kroz glavu tokom sexa?Missim da li ok da razmisljate tokom odnosa ili se jednostavno prepustite?E'o recimo ja razmisljam o hiljadu stvari tokom istog...:confused:
Nemojte me sada pogrsno razumeti,ali jednostano ne mogu da ne mislim ni o cemu...:think:
:rumenko:

ja tad bas mnogo razmisljam i jako brzo razmisljam. ali ne razmisljam o stvarima van seksa nego bas i jedino o seksu.
 

Back
Top