Zna li neko telefon sa ovakvim svojstvima?

nameless:
Moze li se za 200 evra pazariti neki model "Nokije" sa digitalnom kamerom. Dakle, sa kamerom a ne fotoaparatom. Svestan sam da snimak uhvacen tim telefonom ne bi mogao biti duzi od nekoliko sekundi. :?:

nije losa ni 7650 koja kosta oko 120 eura polovna, jeste malo cigla ali su funkcije fenomenalne. da bi koristio kamericu ne kao fotoaparat trebas da skines sa neta softwer camcoder i onda mozes da snimas 9 sekundi
 
budjoni:
POP Mare:
DeXa:
3660 je zakon pricajte sta hocete.Jeste da je cigla ali ima funkcije ko 6600
JESTE,imao sam je 6 meseci ali sam je na kraju prodao :wink:
I koji si telefon posle toga kupio? Jesi li ostao veran "Nokiji"?
Nisam jos kupio fon ali neverujem da ce to bii nokia jer trazim nesto na prekop na prvom mestu.Gledam da nadjem sharpa gx30 ako ga neko prodaje neka me kontaktira
 
abu_graib:
srebro:
Ili ako ne voliš da nosiš sa sobom ciglu koju ne možeš staviti u džep,nokia 6220 je negde u tom rangu cena..
A da li i "Nokija" 6220 ima memorijsku karticu? I kol'ka je, bar otprilike, duzina snimka uhvacena tim telefonom?
Taj fon nema mem. karticu a i sa memorijom je nesto slab a za snimanje videa nisam bas siguran da to moze...
 
Sta znaci kada telefon ima Hi-Fi melodije. Hi-Fi je, koliko ja znam, skracenica od "high fidelity", sto bi se moglo prevesti kao visoka vernost reprodukcije zvuka. Da mnogo ne duljim, da li takve melodije zvuce bolje od polifonih ili se, pak, cuje onaj "metalizirani" i "kompjuterizovani" zvuk karakteristican za starije modele mobilnih telfona?
 
POP Mare:
budjoni:
POP Mare:
DeXa:
3660 je zakon pricajte sta hocete.Jeste da je cigla ali ima funkcije ko 6600
JESTE,imao sam je 6 meseci ali sam je na kraju prodao :wink:
I koji si telefon posle toga kupio? Jesi li ostao veran "Nokiji"?
Nisam jos kupio fon ali neverujem da ce to bii nokia jer trazim nesto na prekop na prvom mestu.Gledam da nadjem sharpa gx30 ako ga neko prodaje neka me kontaktira
Evo da kaem nasao sam sharp gx30 i telefon je stvarno najboli bez dileme...
 

Back
Top