MOSKVA U PANICI

Jeste alijancija rusi znaju kad prodaju irancima oruzije da ce se polovina opet vratiti u Rusiju.

iranci saradjuju sa chechenima? shija sa sunitima?

prvi put cujem za to.

kako ja znam, rusija je pohvalila iran za korektno drzanje u ruskom konfliktu sa cecenima. isto tako, iran ima svoje probleme sa suni teroristima, i cak optuzuje amerikance koji podrzavaju ove.

mozda ti znas nesto sto ja ne znam, pa ako je istinito to sto ti tvrdis, daj izvor informacije pa da vidimo
 
Odavno su tamo i saradjaju sa amerikancima

tu su placenici, kontraktori. uglavnom piloti na MI-8.
postoji saradnja, ali rusi ne pucaju tamo.

zadnje sto sam citao je da rusi optuzuju amere da gledaju kroz prste afganistancima sto se tice uzgajanja i prerade opijuma.

ameri su odgovorili da razumeju rusku zabrinutost ali da ne mogu da dozvole da jadni afganistanci izgube jedini nacin zarade.

e, al ozbiljno.

However, NATO spokesman James Appathurai said NATO understands Moscow's concerns but cannot be in a situation where it removes the only source of income for people who live in the second poorest country in the world..

http://english.ruvr.ru/2010/03/25/5669238.html
 
Prema informacijama iz nezvanicnih izvora iz Moskve i diplomatskih kanala, Ruska armija se sprema za vojne operacije nevidjenih razmjera na Kavkazu i drugim podrucijima uz masovno ucesce strateske avijacije i raketnih resursa a u svrhu preventive moguć je upozoravajuci napad taktickim nuklearnim oruzjem!
Informacije obavjestajnih izvora govore o planiranju napada iz teroristickih baza u Turskoj.
 
Prema informacijama iz nezvanicnih izvora iz Moskve i diplomatskih kanala, Ruska armija se sprema za vojne operacije nevidjenih razmjera na Kavkazu i drugim podrucijima uz masovno ucesce strateske avijacije i raketnih resursa a u svrhu preventive moguć je upozoravajuci napad taktickim nuklearnim oruzjem!
Informacije obavjestajnih izvora govore o planiranju napada iz teroristickih baza u Turskoj.

A odakle ti takve informacije ??? imas neki link ??? interesantno
 
Pa iz nezvanicnih izvora. Izuzetno sam informisan al ne bih sad o tome. Jedino sto je bitno jeste da obrezane na Kavkazu ceka novi pakao.

Ma problem je u tome sto je vise od pola cecena lojalno rusiji i u tome sto imaju svi ruske pasose jer je u pitanju region rusije a ne zasebna drzava tako da je tesko u takvim okolnostima znati ko je prijatelj a ko neprijatelj . Da su u pitanju druge okolnosti rusi bi ih davno potukli .
 
Moram reci da sam iskreno zabrinut zbog proteklih desavanja... Sve mi se vise cini da ce se ona prorocanstva o WWIII tokom kraja ove godine obistiniti...

Prvo Arapi i co,sada ovi sa Kavkaza,pa onda bombe u Solunu,Kosovo i Methoija...
 
Ti si stvarno covek baksuz , jedva cekas nesto kako bi nasao za shodno da se napljujes na racun rusije pa cak i u ovakvim situacijama , stvarno si jadan .
Критика је на рачун КГБ-а и властодржаца, а не Русије, немој да бркаш то.

Нажалост, то је свима добро информисанима позната чињеница, да велике силе увек исценирају догађаје типа Рачак, Маркале, 9/11, залив свиња и сл... да би имале оправдања за жељену војну камапању.

Када немају отворене непријатеље, они их сами пронађу и направе.
 
pa i to nije bas tacno.

po svedocenju i priznanju jednog od organizatora 9/11, teroristicki napad na SAD je izvrsen zbog vojnih americkih baza u islamskom svetu, nekvalifikovane i bezouslvne podrske izraelu i podrske arapskim diktatorim a u saudijskoj arabiji, egiptu, jordanu itd.

ne vidim kakve dodirne tacke checheni imaju sa svim tim.

Islamski fundamentalizam, dečače....

Islamski fundamentalizam...

Koji pojedinci opravdavaju protiv USA i Izraela, a osuđuju protiv Rusije i Srbije...
 

Back
Top