Sta radite kada vam je jako dosadno na casu ???

Acka

Obećava
Poruka
69
Zamislite sledecu situaciju :
Zadnja 2 casa u popodnevnoj smeni. Imate dvocas iz srpskog u kabinetu koji ima jedan jedini prozor prvi samom dnu, kod zadnje klupe. Zidovi beli kao u ludnici a ona svetla jaka kao u policijskoj stanici (tamo gde ispituju ljude).
Srpkinja vam je zesci smor i stalno zapada u zanos nad nekim glupim pesmama koje niko ziv ne razume. I nema sanse da slusam muziku ili da spavam jer ce odmah da poludi ako provali.
I sta sad ja da radim da mi sto pre prodje taj sugavi dvocas ???
 
Treci razred gimnazije i cas logike(najveci debil koji mi je predavao u zivotu, smorina), ja totalno odsutan i nesvesno krecem da se igram sa prstima, dva reda iz mene su umiru narednih 20 minuta, rekli su mi naravno posle casa, bar je nekom bilo smesno. A na sociologiji u 4. smo drugarica i ja pokusavali ceo cas da napravimo lepu sliku mobilnim.
 
Pa,dok sam ja išao u gimnaziju,obično sam igrao neku igricu u svesci sa ortakom iz klupe ili crtao/pisao nešto u toj istoj svesci.Na fakultetu takvih problem a nemam jer ako mi je dosadno na nečemu,mogu jednostavno da se pokupim i odem.A i kako može da mi bude dosadno pored mog novog mobilnog telefona-apsurd.... 8)
 
Pošto mi je na časovima uglavnom uvek dosadno, ima mnogo načina za razonodu...
Npr. ja sedim u prvoj klupi pored prozora koji gleda na dvorište u kojem svi razredi imaju fizičko, pa nekad gledam starije kako igraju košarku :P :P
Kada je sunce igram se sa satom i nameštam odsjaj od sata profesoru na glavu, ili tablu ili nekom drugom u oči...
Da, ponekad i crtam ili se dopisujem sa drugom smenom preko klupe.
Ali uglavnom odbrojavam sekunde do kraja...
 
svaki dan po sedam casova... nekad i 8 :p pa jos kad imate dan u kome su prva dva dvocas spskog, u medjuvremenu sve gore od goreg i za kraj lepo dodje dvocas mate... :p (8
kada sam umorna, smorena etc. najcesce kunjam... radim sve vec spomenuto, crtam nesto, dopisujem se s drugaricom, sta znam... inace, imamo prozore po celom zidu tako da je jako zanimljivo zagledati se u nebo... park... (8 (ali to tebi nista ne pomaze zbog vec spomenutog jednog prozora... )): ) a to se ne moze uvek primeniti... jer moze doci do situacije kada te profesor trgne iz razmisljanja recenicom - razmisljas o smislu zivota, a?... posto vidim... gledas u crkvu...
(skola mi gleda na crkvu koja je na brdu, pa se vidi u punoj velicini (8 )
hm... uglavnom crtkam neke sarice u sveskama, a to moze zaista da smori jos vise... cesto mogu da se provucem da citam nesto (: ... ali ipak mislim da je posmatranje okoline i razmisljanje najlaksi nacin za izvlacenje iz tog bedaka prouzrokovanog smorom... :p :p (8
 
Pishem... crtam... slusham muziku... ali najvishe budna sanjam... to je moja droga (a i ona cje me ubiti, kao i sve ostale)...
Sve ovo primenjujem u sluchajevima kada lekciju koju profesor predaje vecj znam (tada samo povrshno slusham, da ,uhvatim' neshto novo ako se pojavi)... ili kada mi srpkinja otvoreno nazhe da mishljenje individue nije bitno ako jako shtrchi od interpretacije... :p (tada sam, meni najlepshe samodestruktivne pesme napisala, i hvala joj zbog toga (: )... Ima tu josh nekim uzroka za moje ,bezhanje' i bezanje... ali to nije tema...
Savet za osobu koja je startovala temu: Sve ima svoj kraj, i ruzno i lepo... a ti pokushaj da u tom smoru za vreme chasa pronadjes makar neshto shto je korisno i pozitivno i pored svih sra*a koja te zderu (izvin'te na rechniku... promashila sam ovaj zhivot, a i ovo je jedan od ,tih' dana... :p)...
 
Mene casovi jedino ubijaju u pojam kad sam mnogo pospan.
U svim ostalim situacijama mi je zanimljivo.
No kako nista ne moze biti idealno postoji 3-4 profesora koje ne mogu da slusam nikako pa ili spavam na casu (ovo je mnogo dobro, kad zvoni uvek se zapitam, kad pre :shock: ).
Onda npr. na hemiji se poredjamo u zadnje klupe i gadjamo papiricima (i ovo je mnogo zanimljivo, a tek ucionica kasnije).

Onda pored tih standardnih radnji treba malo i profe nervirati. Recimo moja profesorka srpskog se 'bakce s politiku', valjda u DS-u, tako da je nejvise nervira 'nesvesno' prozivanje politicara (he,zbog ovoga sam popio keca prosle godine).
 
Acka:
jagodica:
acka smuva li profu :? je l on beshe predavao srpski!?

Ma nisam jos (ali valjda ce i to biti uskoro). I jeste, predaje srpski ali nazalost ne meni. Meni je profesorka neka smorusa nikad gora ...
P.S. Otkrila sam jos jedan nacin : izadjes u WC, pa te nema do zvona. To pali bar kod moje srpkinje jer kad zapadne u zanos ne gleda da li je sama ili smo svi tu ...

sad sam ljubomorna mene nijedan profa nije muvao. ddouseh uglavnom smo imali zene, a predavao nam je i tadic..ali on nije bio u fazonu da muva, samo se pojavi i pravi shou a zene balave...a on kao nonsalantan. en znam da je neku muvao. ali bila sam krsh u shkoil sada sam maalo smanjila obim. valjda namerno
a ja sam tako velika i debela i krupna i matora i niko me nece i nemam tango :((( tj nemam skim oduvek sam htela da igram tj nisam htela ali sam se bavila time ail nikako da navatam tipa za to! a mislim danisam bash losha toliko :(
 
A sta kazete na nastavnika fizickog-pedofila koji ne propusti nijednu priliku a da ne prokomentarise grudi ili dupe devojcica iz mog razreda ili koji svaki dan u kabinetu dovodi nastavnicu istorije na ,,razgovor".Ili jos bolje-nastavnika fizike koji nema tri ciste i koji zabranjuje suknjice,gole stomake,sminkanje cak je isao do te mere da ni lak za nokte ne sme da se nosi,seljober.Ma kazem vam ja,moja skola je raj za tracare!Uvek je veselo
 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Xaxaxaxa salu na stranu!!!!!
:lol: :lol: :lol: Najvise mrzim PETAK!!!!! :x
Imam prokleti TROCAS!!!Iz informatiike kod nekog dedice koji smara onako maximalno, a najgori 3p je sto nam skoro nijedan komp ne radi pa ne mogu ni da se cimam na kompu dok ovaj tamo drvi o nekim programima!!! :roll: :lol: :cry:
Inace kad mi je smor najcesce slusam ziku na discmanu, gde mogu tu i spavam malo (hronicno sam neispavan) i bavim se "desk artom"...ukrasavam stolove po skoli raznim grafitima, tagovima, porukama, citatima itd...
 

Back
Top