Licna karta i pasoš bez cipa?????

Poruka
8.529
Zdravo.... Licnu kartu pravim bez cipa to znam da moze, ali me zanima da li moze da se pravi pasoš bez cipa? cuo sam da ima neki ne aktivirani cip ili aktivirani ali ja cip ne zelim uopste dal je moguce praviti pasos bez cipa?



izvinjavam se sto je tema na religiji, ne znam gde da je postavim, a izabrao sam religiju jer cip ne zelim iz religioznih razloga!!!!
 
Zdravo.... Licnu kartu pravim bez cipa to znam da moze, ali me zanima da li moze da se pravi pasoš bez cipa? cuo sam da ima neki ne aktivirani cip ili aktivirani ali ja cip ne zelim uopste dal je moguce praviti pasos bez cipa?



izvinjavam se sto je tema na religiji, ne znam gde da je postavim, a izabrao sam religiju jer cip ne zelim iz religioznih razloga!!!!

Trebao si na psihologiji da postavis tu temu....ali mislim da ne moze bez cipa. Pasosi su jedinstveni takvi....pre nekoliko dana sam prelazio granicu i granicar sa sobom nosi neki aparat gde ubacuje pasos i cita cip nakon cega udara pecat. Nasi jos nemaju tu spravicu pa jos uvek zapisuju broj pasosa na papir. Znaci...ne moze bez chipa.
Pozdrav!
 
Ne razumem u čemu je problem sa čipom kad su svi podzemni prolazi, prodavnice... opremljeni kamerama za videonadzor, i kad čak i kompjuteri koji su neophodni za postojanje interneta i foruma (koje postavljač teme koristi) funkcionišu na principu mikročipova?! Ustvari razumem ali, što neko reče, to nije tema za Religiju, ali nije ni za Psihologiju, to je za podforum Zdravlje, lepljivu Psihijatrija.
 
Kakva glupost....Porediti čip i znak zveri je imbecilno...To bi značilo odreći se i platnih kartica, mobilnih telefona, pošto se sve to zasniva na čipu, jelte...
Elem, nemoj da vas zaludni međedi po forumu zamajavaju svakakvim glupostima.
Pravoslavni sam hrišćanin, imam 2 lične karte i 2 pasoša sa cipom, 6 platnih/kreditnih kartica i 5 mobilnih kartica u 3 zemlje...:lol:
 
Kakva glupost....Porediti čip i znak zveri je imbecilno...To bi značilo odreći se i platnih kartica, mobilnih telefona, pošto se sve to zasniva na čipu, jelte...
Elem, nemoj da vas zaludni međedi po forumu zamajavaju svakakvim glupostima.
Pravoslavni sam hrišćanin, imam 2 lične karte i 2 pasoša sa cipom, 6 platnih/kreditnih kartica i 5 mobilnih kartica u 3 zemlje...:lol:

Hvalis se ili......:D
 
Kakva glupost....Porediti čip i znak zveri je imbecilno...To bi značilo odreći se i platnih kartica, mobilnih telefona, pošto se sve to zasniva na čipu, jelte...
Elem, nemoj da vas zaludni međedi po forumu zamajavaju svakakvim glupostima.
Pravoslavni sam hrišćanin, imam 2 lične karte i 2 pasoša sa cipom, 6 platnih/kreditnih kartica i 5 mobilnih kartica u 3 zemlje...:lol:

:eek:

Ući će ti u trag triangulacijom! :sad2:
 

Back
Top