Честитам,господо ''срби''

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Честитам господо ''срби'',
управо сте ставили печат на српски народ.За век векова.Оно што ником није успело од настанка имена српског ви сте посигли за један дан.Поразили сте сопствени народ.Директивом долара 127 створења ставило је тачку на све нас.Са обе стране Дрине.Радујте се,почетку краја једног некад поносног народа.Радујте се до последњег еура ваших снова.До последњег Србина.Заслужили сте.
 
Promena avatara? Ovaj je agresivniji, a? :per: Sad si pravi baja, naoštrio si se. Ova tastatura neće izdržati ni do uskrsa, a? :hahaha:

ma jok . hocu samo da odam pocast srpskom generalu koji je poslao vasu bracu islamske mudzahedine kojima vi danas lizete buljsona - pravo u pakao.

sto se mene tice ti i tebi slicni pripadnici izdajnicke i otpadnicke stranke demokrata si za mene izdajnik i ja i ti nismo isti narod. ti si isti narod sa ljajicem ugljaninom izetbegovicem oricem i ostalim balijama.

a ja sam pripadnik naroda kojem pripadaju vojislav seselj ratko mladic radovan karadzic milos obilic vojvoda sindjelic karadjordje petrovic

oni se turcima nisu izvinjavali i lizali im bulju vec su ih srpskim sabljama sekli i slali pravo u pakao.

mi Srbi ne prodajemo veru za veceru, za razliku od vas konvertita ne izvinjavamo se i ne klanjamo okupatorima i krvnicima.

A vi bosnjaci ili kako se vec definisete iz DS-a radite sta hocete.

Srbi ocigledno niste.
 
Poslednja izmena:
ma jok . hocu samo da odam pocast srpskom generalu koji je poslao vasu bracu islamske mudzahedine kojima vi danas lizete buljsona - pravo u pakao.

sto se mene tice ti i tebi slicni pripadnici izdajnicke i otpadnicke stranke demokrata si za mene izdajnik i ja i ti nismo isti narod. ti si isti narod sa ljajicem ugljaninom izetbegovicem oricem i ostalim balijama.

a ja sam pripadnik naroda kojem pripadaju vojislav seselj ratko mladic radovan karadzic milos obilic vojvoda sindjelic karadjordje petrovic

oni se turcima nisu izvinjavali i lizali im bulju vec su ih srpskim sabljama sekli i slali pravo u pakao.

Nije mogao muslimane poslati u pakao, oni nemaju pakao:hahaha:
Na kraju krajeva, moram da te razočaram... pakao ne postoji :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top