Saveti, kako se ponašati sa mačkastim ženama ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Žena je kao mačka. Radoznala na pokret, slobodna, naizgled haotična, nepogrešiva...

ako hoćeš da je dotakneš, radi to tiho, polako ako je to prvi put-da ne pobegne.

ostavi joj vrata otvorena, sama će ući . ne teraj je unutra, jer neće ući.

ne teraj je unutra jer neće hteti, a ako ne udje svojom voljom ništa se neće značajnije desiti. jednostavno mora sama da dodje.

pamti loše postupke gospodara, ali kad ogladni, dolazi. voli da se druži, ali je često sama za sebe dovoljna.

ne voli prvi nagli pokret, drugi joj već ne smeta. ne pokazuje emocije ni kad ih ima. emocijama se koristi da bi ostvarila nameru.

dolazi obično kad je ne očekuješ, nikad kad je iskreno i dugo očekuješ.

deluje tajanstveno, jer se ne razumeju njene osobine.

radoznalost je njena sudbina, i znajte da uvek bolje čuje no što vidi.plitko spava, priznaje silu, ali avaj nje se ne boji.
 
Ja sam jednu spazila u dvoristu dok sam prostirala ves i dala sam joj ciniju mleka :heart:
Nadam se da ce mi dovesti male macice na koju porciju "Kravice" :aha: Vidi se da nosi mnogo malih macica :)

i ova je trudna...sirota...bem ti zivot da imam para da je cuvam i pazim i nju i male pa posle da je sterilisem da s ene muci
al ona nece unutra navikla je da lunja za nju bi bila katastrofa zatvoriti je u stanu
a i treba finansirati sve te bebirone vakcine veterinare i ostala cuda....suplji dzepovi...bem ti zivot :sad2:
 
i ova je trudna...sirota...bem ti zivot da imam para da je cuvam i pazim i nju i male pa posle da je sterilisem da s ene muci
al ona nece unutra navikla je da lunja za nju bi bila katastrofa zatvoriti je u stanu
a i treba finansirati sve te bebirone vakcine veterinare i ostala cuda....suplji dzepovi...bem ti zivot :sad2:

Metlice, da nismo komsinice? Je li narandzasta, sa belim stomakom? :)
I ova dosta luta, cesto je vidjam...
 

Back
Top