da li je novac zaista ikakav faktor..?

pa sve što čoveku daje psihosocijalno zadovoljstvo i balans mi je smisleno... to je i jedna nit teme... neko će taj balans da kupi audijem q7 neko flašom loze, a oba su faktori socijalizacije i sredstvo do nekog cilja, sad novčana efektiva za ta sredstva je nemerljiva, znači zaključak - novac je skoro pa nikakv faktor u smislu ove teme
 
De nije ni to toliko strasno,samo ne znam kakve smerove imas u Uzicu? Razmisljaj pozitivno uvek mozes da se udas za nekog kao Geto i da se peres vodom iz bojlera i sa sapunom od 250 kinti!:D

vraćanje kući nije opcija.
Ili ću da studiram,ili par plastičnih operacija pa ću da se prokurvam,a onda napišem knjigu o tome.
@Bratislav
hhhh,da,kao porodicaaaaa,priiiijateljiii,ljuuubav,dadada :lol:
@Stefan
mrzelo me da čitam tvoj post,radilo se o čašćavanju,pa gle,ako misliš da iskoristiš devojku,lepo je napij da u startu stekneš prednost
sve ima svoj smisao
posle ti neće biti žao para
 
Poslednja izmena:
vraćanje kući nije opcija.
Ili ću da studiram,ili par plastičnih operacija pa ću da se prokurvam,a onda napišem knjigu o tome.
@Bratislav
hhhh,da,kao porodicaaaaa,priiiijateljiii,ljuuubav,dadada :lol:
@Stefan
mrzelo me da čitam tvoj post,radilo se o čašćavanju,pa gle,ako misliš da iskoristiš devojku,lepo je napij da u startu stekneš prednost
sve ima svoj smisao
posle ti neće biti žao para

To je vrlo nemoralno eh? :D
Mislim da nemas dovoljno inner ponosa :P
 
i to. odnosno il si igrač ili nisi. parama možeš da se našminkaš, al kad se skinemo goli vidi se ko je od čega. (ala se.rem bokte...........)

to ovaj fazon :D

zaad.jpg
[
 

Back
Top