Капетан Драган биће изручен Хрватској

Poruka
23.163
Da sam na njegovom mestu, ja bih izvrsio samoubistvo.

Najbolje bi bilo da nestane . A ako ne moze , samoubistvo je isto tako resenje .
to je tezak udarac za sve Srbe , za srpski narod i za istinu , pravdu . A s druge sttrane , veliki uspeh za ustaske horde iz hrvatske .

kako se samo lako barata tudjim zivotom...kao "da sam na njegovom mestu.."
pa hajde drugari..posto to vec predlazete..
izvrsite vas dvojica samoubistvo u znak protesta,snimak ce obici svet i mozda i promene tu odluku..
ali obavezno se pobrinite da bude spektakularno...npr. samospaljivanje ili zakucavanje JAT-ovim DC10 u PC Usce,tako ce biti efektnije nego da samo skocite sa zgrade ili popijete otrov :)
 
dal si ti bre normalan>?

pa samoubistvo je najveci zlocin pocinjen protiv samog sebe , i najgore sto hriscanin moze da uradi sobzirom da samoubice idu direktno u pakao.

И то у најгори део пакла, који се зове тартар. Поред самоубица ту су и отпадници од Православне вере, па ви видите колики је грех екуменизам и заједница са њима несрећницима.

"Ко хоће да се спаси, тај пре свега мора да сачува Саборну Веру,
коју ако не сачува у потпуности и непорочности, тај несумњиво гине заувек"

+Свети Атанасије Велики+
 
zato sto je bio drzavljanin australije i pre pocetka ratova u SFRJ

pa nema veze, sve je to britanska kruna, a zna se koga su oni podržavali ovde devedesetih,
bombardovali su srpske položaje sa amerima, verni pas...
i sad ON posle svega o5 ode kod njih kad se sve završilo, msm maloumno obzirom ko je i šta je ON bio u krajini za vreme rata.
debilizam.
odeš kod neprijatelja jer si i pre toga tamo živeo, extra :mrgreen:
 
kako se samo lako barata tudjim zivotom...kao "da sam na njegovom mestu.."
pa hajde drugari..posto to vec predlazete..
izvrsite vas dvojica samoubistvo u znak protesta,snimak ce obici svet i mozda i promene tu odluku..
ali obavezno se pobrinite da bude spektakularno...npr. samospaljivanje ili zakucavanje JAT-ovim DC10 u PC Usce,tako ce biti efektnije nego da samo skocite sa zgrade ili popijete otrov :)

Prvo ttreba da povatamo sve sluzvenike JATA i da ih poapsimo , jer borave u tudjoj drzavi bez licnih dokumenata .

Drugo , mene Srbije ne salje u hrvatsku , da mi hrvati sude ....

A od toga , ne verujem da ima nesto gore na svetu , osim slusanja pescanika , ili samih sluzbenika JATA , koji se setaju po Srbiji ko da jenjihova zemlja .


A sta tri muislis ,. Sta njemu preostaje da uradi . salju ga ustasama u ruke .
Ako moze da pobegne , nadam se da ce to i da uradi . A ako ne moze . Sta onda . Znas li sta ga ceka tamo ?
A drugo , i da s ubijemo iz protesta , to niko zivi ne bi objavio , jer su svi mediji u Srbiji , ukljucujuci RTS , hrvatski , s tim sto su niki delimicno i siptarski .
 
Poslednja izmena:
Pa zato što on nije kumustička budala ko Miloševići...

Ko normalan još ie u Rusiju...

Pa ni ta ********* Milosevic nije pobego u Rusiju , nego je ostao ovde , pa su ga poslali sa carapom na glavi u Holandiju .... a samo je nama Srbima kriv i nikokm vise .
Hrvati bi trebalo spomenik da mu podignu .
 
Poslednja izmena:
Драган Васиљковић, познатији као Капетан Драган, биће изручен Хрватској, одлучио јутрос Врховни суд Аустралије. Капетан Драган није присуствовао изрицању пресуде.

...
http://www.rts.rs/page/stories/ci/s...1/Капетан+Драган+биће+изручен+Хрватској+.html



Ma neće....laže selo, lažu ljudi.....
 
A žena, a đeca, a braća?

Ali on nije . A ostali jesu . Sad Brat mu je bio tamo Ambasador , pa je sasvim notmalno da ostane tamo , a ne da se vrati u Srbiju , koju su bas tad , od poslednjeg komunistickog sljama preuzimali hrvati i siptaari . Bas tako . Posle komunbistickog sljama , Srbiju su preuzeli hrvati i siptari, koji i u ovom momentu vladaju , Blacanine .
Od 41 godine , zivimo pod raznm okupatorima , koji se neprekidno menjaju .
 
Da sam na njegovom mestu, ja bih izvrsio samoubistvo.

Ово је исто и мени пало на памет данас када сам чуо.

И то у најгори део пакла, који се зове тартар. Поред самоубица ту су и отпадници од Православне вере, па ви видите колики је грех екуменизам и заједница са њима несрећницима.

"Ко хоће да се спаси, тај пре свега мора да сачува Саборну Веру,
коју ако не сачува у потпуности и непорочности, тај несумњиво гине заувек"

+Свети Атанасије Велики+

Мени не би сметало да будем у друштву ових "отпадника" и "екумениста":

http://sr.wikipedia.org/wiki/Стеван_Синђелић
http://sr.wikipedia.org/wiki/Милан_Тепић
 

Back
Top