Go Forum Go

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

RiSK

Primećen član
Poruka
682
Je l' vam se chini da je ovaj forum malo loshe odradjen? Ima li nade da se ubace avtari, potpisi i ostale drangulije?

Koliko bi vas koristilo neki plug-in za browser ili mozhda aplikacijicu za brzhi/ugodniji pristup forumu?
Da probamo da napravimo neki OpenSource ako ima zainteresovanih...
 
Fala bogu da je to josh neko spomenuo.
Ja posecujem dosta foruma, sto domacih sto stranih ali ni jedan nije ovako tup kao krstaricin.
Odlike dobrog foruma pored kvalitetne diskusije o razlicitim tema, su i dizajn, i avatari, i podpisi itd bla bla....Sve one stvari koje ova krstarica nema, tj nece da odobre zato sto su.....
Ja sam isto razmisljao o pokretanju peticije u vezi i dizajna svim vec navedenim stvarima ali mislim da od toga ne bi bilo nista.
Ako nekad neko i pokrene tako nesto,ja sam naravno ZA!!!
 
Pre bih rekao da je namerno osakacen radi lakseg snalazenja jer zasto praviti forum ako se s NET-a moze skinuti u mnogo primeraka.
A ti avatari slicice i ostala cuda koja usporavaju vezu mozda jesu za decu ali su mnogo dobra stvarka.
 
DabaMAN:
Ma koji ce ti **** ti avatari i slicice. To je za decu, a ovo je za ozbiljne ljude. Znaci krstarica - forum br. 1!

Zaboravih ovo---Nista licno Daba ali ako ti ovaj forum smatras za ozbiljnim i ljude koji dolaze ovde isto takvima ( cast izuzecima, kojih NA ZALOST ima jako malo) onda jbga..:(
 
Ubaciti avatare odredjenih dimenzija i tezine ( naravno)
Ubaciti podpis ( to samo josh jedna linija u redu)
Ubaciti mogucnost npr postaljnja pollova tj glasanja ako neko napravi takvu temu,mogucnost attachovanja fileova uz poruku, OBAVEZNU registraciju za SVE podforume,postavljanje sticky tema ( pod ovim narocito mislim na podforum software)
Itd.....
 
Agent Orange:
Кулиража:
zasto praviti forum ako se s NET-a moze skinuti u mnogo primeraka.
Izvini, da li bi bio ljubazan da mi nacrtash sta si hteo ovim da kazes? :)
Hteo sam reci da je forum samo download-ovan i malo preuredjen (nisam siguran100%).
Sto se tice ovih avatara i potpisa zasto se ne zalite upravi? Oni valjda odlucuju o tome.
Potpisi bi bili OK da nema likova koji napisu citav roman, pa se x puta pogubim ne znajuci sta je poruka a sta potpis.

I konacno sto se tice sticky tema, ako te ne mrzi napisi nesto pametno pa cu zakaciti.
 
E, to za potpise jeste. Mnogi imaju poruke od dva reda i potpis od 15 redova. Ali se lepo mozhe ogranichiti broj slova u potpisu, ili nekim dizajnerskim zahvatom, recimo svetlija slova potpisa od teksta poruke, mozhe apsolutno olakshati snalazhenje.

Ko je pomenuo peticiju? I ja sam ZA. 'Ajde nek se lepo izpotpisuju ovde oni koji bi voleli takav forum pa ce da se obrtimo adminu, ako nas ima, naravno :wink:
 
inspirion:
sto se dizajna tice krstarica no 1.
Vidi shlihtaru...:)

Nego, Ok, peticija je u redu, meni je to padalo na pamet..Ne vazno...
Glupo je napraviti ovde ( surf kutak) topic "Peticija za bla bla bla..Jer ne bi bilo efekta, malo bi njih podpisalo.
Bolje sastaviti peticiju i postovati na SVIM forum temama.Em ce vishe ljudi videti em ce vishe njih podpisati.
Samo, ovo garant cita neki admin, te zna da ce tako nesto mozda da se desi...I kao snajperista je...Ceka,ceka,ceka...Topici se pojave...i onda BUM!!!...Nema ni jednog..:)
 
Meni se bas svidja dizajn foruma krstarice...Sve je pregledno,crno na bijelo,bez slicica koje ionako nicemu ne sluze,a i potpis je nepotreban ,hiljadu puta da citas jedno te isto... :) Znaci,glas za postojece stanje... :wink:
 
limunada:
Meni se bas svidja dizajn foruma krstarice...Sve je pregledno,crno na bijelo,bez slicica koje ionako nicemu ne sluze,a i potpis je nepotreban ,hiljadu puta da citas jedno te isto... :) Znaci,glas za postojece stanje... :wink:
Tako i ja mislim. Po dizajnu krstarica ne samo da je nas najbolji forum, nego i nezaostaje za svetskim. Iskreno da kazem, ja sam se na nekim forumima totalno pogubio, nemam pojma kako se postavlja post, citira,....ma nista! sve nepregledno. A ovde, i najveci duduk bi se snasao.
 
DabaMAN:
limunada:
Meni se bas svidja dizajn foruma krstarice...Sve je pregledno,crno na bijelo,bez slicica koje ionako nicemu ne sluze,a i potpis je nepotreban ,hiljadu puta da citas jedno te isto... :) Znaci,glas za postojece stanje... :wink:
Tako i ja mislim. Po dizajnu krstarica ne samo da je nas najbolji forum, nego i nezaostaje za svetskim. Iskreno da kazem, ja sam se na nekim forumima totalno pogubio, nemam pojma kako se postavlja post, citira,....ma nista! sve nepregledno. A ovde, i najveci duduk bi se snasao.

E ako se i DUDUK snalazi, ne diraj nista! :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top