hippy

e pa mir nije nista bez anarhije. naravno, po vama to uopste ne ide. a znate zasto? zato sto za vas "anarhija" znaci "pali, pljackaj, siluj i ubijaj" ali to nije to. "anarhija" znaci "bezvlasce" "bez autoriteta" i zato je mir mir samo u anarhiji. jer mir mora da dodje iz nas a ne da nam bude nametnut. u tome je poenta. i zato mir i anarhija nisu nespoivi pojmovi. verujem i u mir i u flower-power, i u ljubav, i u prijateljstvo, ali isto tako i u anarhiju i u to da svako treba da bude ono sto jeste, a ne ono sto mu drustvo trazi da bude.
 
Nancy:
e pa mir nije nista bez anarhije. naravno, po vama to uopste ne ide. a znate zasto? zato sto za vas "anarhija" znaci "pali, pljackaj, siluj i ubijaj" ali to nije to. "anarhija" znaci "bezvlasce" "bez autoriteta" i zato je mir mir samo u anarhiji. jer mir mora da dodje iz nas a ne da nam bude nametnut. u tome je poenta. i zato mir i anarhija nisu nespoivi pojmovi. verujem i u mir i u flower-power, i u ljubav, i u prijateljstvo, ali isto tako i u anarhiju i u to da svako treba da bude ono sto jeste, a ne ono sto mu drustvo trazi da bude.
TI PRETERANO SERES CURO!!!
A STO SE HIPPY POKRETA TICE-SVE NAJBOLJE!!!!
 
Veliki pozdrav za "morrisona" i za pametnu ideju o ujedinjenju!!!Fazon je sto su srbi narod koji samo prica,od akcije nista...NE SMIJEMO DOZVOLITI I DA OVAKO DOBRA IDEJA PADNE U ZABORAV!!!
 
LJUDI TOTALNO STE ME ODUSEVILI TEMOM I KOMENTARIMA!SAD BAR ZNAM DA NISAM JEDINI KOJI TAKO RAZMISLJA...
TOTALNO SAM ZA UJEDINJENJE!!!
 
Mi smo ti ljudi bas neki nesrecan narod. Cas se hvatamo za Hrista i veru, cas za komunizam, a sad smo poceli i sa hipi pokretom. Koliko vas je bilo rodjeno u to vreme?!?! To je kao da bi ja sad rekao da su grcki polisi bili najvise dostignuce covecanstva.
Jeste hipi pokret poceo kao dobra ideja, ali je prerastao u najvecu nakaradnost ikad zamisljenu( ako izuzmemo zlatno tele!)
 
Od Kališa do Bruklina, od Vasine do Maja
pravo s' Dorćola kraja, stižu Fleks i red Zmaja

PS.ajmo da napravimo nasu web stranicu
 

Back
Top