Kako shvatate i gledate na svet?

Nisam našla temu, a ako ima, ne izvinjavam se, unapred.
Anyway, jel' ste pesimista ili optimista?
Ili, realista, što će samo oni extremno pametni reći.
Probajte da date dobar i čvrst argument.

ponajviše realista i zasta jesam extremno pametan. sad što je realnost pesimistična šta ću pa kad krenem ozbiljno da pričam možda nekome deluje da negativišem... a generalno optimista al ne onaj što je srećan i kad mu se golub is***** na glavu nego prosto koji je smisao sa sve gledaš kao sodomu i gomoru... mada kad razmislim neki ueuforični optimizam uglavnom vezujem za plitke ljude koji žive u nekom šarenom grand parada svetu da ne vide dalje od farbe audija q7... wotever...
 
1) potrudite se da minimalizujete spam barem na jednoj temi, miki ako te interesuje kako mu je riba imash pp
2) overe, verovatno si hteo da pitash zashto je lakshe. Zato shto je lakshe ne ochekivati nishta i dobiti neshto nego obrnuto.

Editovao sam post!
Evo ovako ako nista ne radis,nista se nece ni desiti! Da li bi se ti rodio da se tvoji roditelji nisu seksali? Da li bi se ti najeo cekajuci da ti sa neba padne hrana pravo u usta? Kljuc ka svakom uspehu u zivotu je rad! 10% talenta i 60% rada,ostalo je sreca! element srece mozes eliminisati vecim radom! Ako sedis i cekas i nista ne radis nista ti se nece desiti,a ako radis nesto i stremis ka tom cilju uspeces sigurno ili ces izvuci neki deo od tog cilja! Zivot je ejdna velika staza sa preponama,trcis,trcis,trcis i preskaces prepone,zamisli sada kada bi oni sto preskacu prepone stali kod 10 i rekli neka neka se samo desi da ja preskocim ako ne podignem nogu? Desilo bi se to da bi udarili preponu i pali i verovatno se povredili,prepona ih je unistila i oni dolaze zadnji na cilj! Poenta toga je da stalno moras da preskaces u zivotu prepone i da ne postoji ta prepona koju neces preskociti ako podignes nogu i da neces sam preleteti preko nje,nego samo ako radis!;) Sve je sranje jer sta god da postignes na kraju ce ostati na zemlji i nekom drugom,ali vredi boriti se i makar malo uzivati u onom sto si postigao,ako padnes ustaj i trci i kazi **** to i onako je sranje koje nece nikom ostati doveka i trci dalje preskaci prepone!

Ala sam mu ilustrovao,svaka mi cast!:lol::mrgreen:
 

Back
Top