Bugarski pratenik-Bugarska granice bice to Ohridsko Ezero

ovo je forum za sve tako da nase teme mogu da se postiraju
ako Bugarska doge do Ohrida opet to ce da bude regionalno slavenje
tako svi srbi nek nam dogu na slavje

То је могуће само у случају да Европска унија одлучи да створи Велику Албанију(која већ фактички постоји) и да подели Македонију на шиптарски део и остатак.Остатак би могао потпасти под Бугарску,јер је Бугарска чланица део те ЕУ/НАТО дружине.
 
Yane Yanev is a famous but marginal populist. I won't recommend his words or even his public presence as a whole as serious. By the way, he was born in Pirin Macedonia. i. e. he is a Macedonian Bulgarian.

Реко сам себи ево Црни Бугарин написао нешто паметно када:
QUOTE=Crni Bugarin;13384525]Brilliant idea! I will give him for this honored post without any hesitation.

:super:

[/QUOTE]:hahaha::hahaha:Џабад крава даје пуно млека када клекне и попиша све.
 
Ти Слоби да љубиш ону ствар...
Да је Слоба био Србин...а не комуниста из Црне Горе као Зике...сада би ти устајао уз Химну БОЖЕ ПРАВДЕ!

Е па сад неко је пољубио Слоби ону ствар али ко..../????
 
БЈРМакедонија у сваком случају у ближој будућности НЕЋЕ ПОСТОЈАТИ - јер је то немогуће и неодрживо. А како ће је распарчати, очерупати и уништити то не знамо... једино што знам то је да су Чокалије то и заслужиле јер стара пословица каже КО НЕ ПЛАТИ НА МОСТУ - ПЛАТИ НА ЋУПРИЈИ...
 
БЈРМакедонија у сваком случају у ближој будућности НЕЋЕ ПОСТОЈАТИ - јер је то немогуће и неодрживо. А како ће је распарчати, очерупати и уништити то не знамо... једино што знам то је да су Чокалије то и заслужиле јер стара пословица каже КО НЕ ПЛАТИ НА МОСТУ - ПЛАТИ НА ЋУПРИЈИ...

:klap::klap::klap:Де си до сада био да нам кажеш?
 

Back
Top