Nikon coolpix od 3.2 megapixela - misljenje i utisci brzooo!

Branka B.

Zainteresovan član
Poruka
148
Dakle, utisci, ako ste koristili, kupili, ukrali ili nekim drugim slucajem imali u rukama ovaj aparat.

Ne razumem se najbolje u aparate a ovaj mi deluje pristojno i ppritom se dobija u paketu sa punjacem, baterijama i torbicom (nije za bacanje) a cini mi se da su mu slike vrlo jasne i tako to(pogledala sam ih u radnji a prdavac je kao i svaki drugi nahvalio svoju robu). Kosta 260 EUR

Elem pomozite duduku za aparate da se odluci.

Hvala svim dobronamernim ljudima na forumu
 
to je vec subjektivno.
ljubitelji canon-a i nikon-a se nikad nisu slozili , a i nece( tako je i kod ne-digitalnih foto-aparata, npr ja mnogo volim nikon-e...)

moj savet: uzmi u obzir i malo jeftiniju varijantu:
pentax optio 30 ( inace takodje poznata firma koja proizvodi i analogne fotoaparate) , 166eura kod nas
pogledaj na www.beocomp.co.yu , a vise o njemu mozes naci na : http://www.dpreview.com/reviews/specs/Pentax/pentax_optio30.asp

ili, ako si ljubitelj podvodne fotografije, pogledaj:
http://www.dpreview.com/reviews/specs/Pentax/pentax_optio33wr.asp

po0zdrav i dobro razmisli
 
Pre svega mnogo hvala svim dobronamernim zaljubljenicima u fotografiju :lol: vidim da ste spremni da pomognete drugaru u nevolji ustvari dilemi......

jos uvek se dvoumim :oops: na sajtovima sam bila ali ne razumem zasto ne istaknu neke fotke snimane tim aparatima jer koliko god mi oni pricali u brojkama, statistikama i o mogucnostima aparata to ne mora tako da bude na finalnom proizvodu....... :cry:

Sto se tice a 7o znam ja njegove mogucnosti ali malo mi je mnogo jer mi dodatno treba i punjac i kartica.... ali ako se bas kunete u njega mozda je bolje da jos skupljam pa da uzmem njega.... jedino me brine jer je kolega uzeo takav i on sam kaze da je mozda jeftinija ali jednako dobra varijanta ovaj moj...... :!:

a idem da pogledao i ovaj treci, nastace trilema vidim ja.

u svakom slucaju puno hvala drugari..... :arrow:
 
taj sajt dpreview je jedan od boljih ali ne znam da li si pogledala onaj koji sam ti vec spomenuo a glasi www.steves-digicams.com koji je mnogo detaljniji i bolji sajt od dpreview... savetujem ti da pogledas obavezno ovaj sajt i garantujem da ces pronaci apsolutno sve sto ti treba... da se ja pitam ako ti treba klasican point-n-shoot aparat onda bez sumnje Olympus mju400 ili novi 410 prednjace u odnosu na ostale bar malo... ako nista ja mislim da su retki aparati koji imaju svoje punjive baterije Li-Ion pa mislim da je to jedna od bitnijih stvari... toliko od mene a ti radi kako hoces!!!
 

Back
Top