Farmerice

Obozavam farmerke ali tesko nalazim model koji volim - duboke
jer se zadnjih par dana nose plitke :confused:

Nosim ih skoro u svim kombinacijama i u njima se osecam super.
 
Volimih nositi al ne volim ih kupovati
Imam duge noge za ove standarde pa mi je tesko naci traperice koje mi nece biti kratke na stiklu
Kupujem uvijek u jednom ducanu di imaju xxl-ong duzinu, inace nosim uvjek plitke ....
 
Volimih nositi al ne volim ih kupovati
Imam duge noge za ove standarde pa mi je tesko naci traperice koje mi nece biti kratke na stiklu
Kupujem uvijek u jednom ducanu di imaju xxl-ong duzinu, inace nosim uvjek plitke ....

I ja ne volim kupovati farmerice...
Tesko nadjem savrsene... Ili su mi tesne ili dugacke, ili mi se dopada boja a model ne, uvek mi nesto ne odgovara... :)
 
I ja ne volim kupovati farmerice...
Tesko nadjem savrsene... Ili su mi tesne ili dugacke, ili mi se dopada boja a model ne, uvek mi nesto ne odgovara... :)

Kad dajem 200$ za nesto sto mi i nije bas po ukusu a moram ih kupiti zbog duzine, dusa me boli...toliko lipih traperica za manje novce, a ne mogu kupiti jer izgledam kao iz poplave izbacena:aha:
 
Kad dajem 200$ za nesto sto mi i nije bas po ukusu a moram ih kupiti zbog duzine, dusa me boli...toliko lipih traperica za manje novce, a ne mogu kupiti jer izgledam kao iz poplave izbacena:aha:

Pretpostavljam da kupujes u USA ?
Pa ja kukam da kod nas nema nista, zar tamo nemas veci izbor? :think:
Ili imas tooooliko duge noge? :eek:
 
Pretpostavljam da kupujes u USA ?
Pa ja kukam da kod nas nema nista, zar tamo nemas veci izbor? :think:
Ili imas tooooliko duge noge? :eek:

Ne bas ali blizu si, mada ni u Usa nije bolje:roll:
U ducanima se mogu kupiti kraci, regularni i dugi brojevi traperica
Moj problem je sto su mi i ti dugi brojevi kratki pa nastaju muke dok nadjem XXL duzinu
mislim da su ovdje duge one traperice sto su u EU regularne, jer im prosjecnu visinu cine kinezi, vjetnamci, meksikanci..itd a nitko od njih nije visi od 170cm :aha:
 
Poslednja izmena:
Ne bas ali blizu si, mada ni u Usa nije bolje:roll:
U ducanima se mogu kupiti kraci, regularni i dugi brojevi traperica
Moj problem je sto su mi i ti dugi brojevi kratki pa nastaju muke dok nadjem XXL duzinu
mislim da su ovdje duge one traperice sto su u EU regularne, jer im prosjecnu visinu cine kinezi, vjetnamci, meksikanci..itd a nitko od njih nije visi od 170cm :aha:

:( Bas mi je zao, to ume da stvori nervozu.
Ukolikonavracas u nase ex- drzave prosetaj po nasim buticima kada pronadjes marku koja ti odgovara mozes kasnije da narucujes preko neta.
Moja drugarica ima noge ko Brena :lol::lol:, stvarno 100 i kusur cm, i ona kupuje gde i ja i odusevljena je. I skoro uvek nadje broj, u duzini super a nisu siroke.
 
:( Bas mi je zao, to ume da stvori nervozu.
Ukolikonavracas u nase ex- drzave prosetaj po nasim buticima kada pronadjes marku koja ti odgovara mozes kasnije da narucujes preko neta.
Moja drugarica ima noge ko Brena :lol::lol:, stvarno 100 i kusur cm, i ona kupuje gde i ja i odusevljena je. I skoro uvek nadje broj, u duzini super a nisu siroke.

Ne bih se usporedjivala sa Brenom:zcepanje: ali tu sam negdje sto se duzine nogu tice:eek:
Ako ti nije problem i kad mozes sibni pp sa imenima ducana, hvala;)



O nervozi necu ni govoriti..muke su to, neki ljudi udju,izaberu, probaju i kupe....kod mene je dosta drugacije:neutral:
 
....ja ne nalazim duzinu nikada...ako i uspem onda su velike u struku a knap u bokovima, ako su dobre u struku tesne su i kratke...kada nadjem sta mi odgovara obavezno kupim nekoliko pari jer ne ide drugacije...moja gradja je bas pescanik sa duzim nogama spram tela i uzas je trazenje farmerica...levi's 501 je najbolji model ikada ali ga nema pa nema u radnjama...meni nije jasno kao da nije u modi imati uzi struk...katastrofa...zato obozavam kargo pantalone...farmerice su mi samo nuzda tu i tamo...eh, da, imam super iskustvo sa nemackom markom More and More i uzasno sa svim Celvin Klain..one su moj najveci horor...
 
....ja ne nalazim duzinu nikada...ako i uspem onda su velike u struku a knap u bokovima, ako su dobre u struku tesne su i kratke...kada nadjem sta mi odgovara obavezno kupim nekoliko pari jer ne ide drugacije...moja gradja je bas pescanik sa duzim nogama spram tela i uzas je trazenje farmerica...levi's 501 je najbolji model ikada ali ga nema pa nema u radnjama...meni nije jasno kao da nije u modi imati uzi struk...katastrofa...zato obozavam kargo pantalone...farmerice su mi samo nuzda tu i tamo...eh, da, imam super iskustvo sa nemackom markom More and More i uzasno sa svim Celvin Klain..one su moj najveci horor...
Imamo isti problem
CK je uzasan, meni su te treperice iznad gleznja :roll:
Ma i ja ovu moju zezam za brenu :zcepanje:
Nema problema ;)

Hvala :cmok2:
 
Najbolje farmerke su Repaly,to za mene nema dileme. Prvo izaberem teksas, tj. boju,pa onda da li hocu uske ili siroke,sa ovakvim-onakvim dzepovima i na kraju naravno duzinu...
Jedino su skupe ko djavo:confused:
Svidjaju mi se i H&M farmerke.Imam i jedne terranova ok,a i jedne zara su dobre.Otkud znam,koje mi se svide,nema pravila.
Mada,bas u poslednje vreme su mi se i smucile. Rekla bih da su farmerke nas srpski sindrom:lol:
 
Trojanka koliko vidim ti svuda mozes da nadjes broj :)
Bas ti zavidim :mrgreen:
I meni se veoma dopadaju neki modeli Replay ali nijedne mi ne odgovaraju :rida:
Za one koji ne vole plitki struk koji se u poslednje vreme nose ima finih modela u Zu - elements ;)
 
pa mogu,otkud znam...probam sve sto mi se svidi,pa neke ispadnu dobre.
e da,imam jedne pull&bear njih sam iznosala bas,bas...
volim ja plitke farmerke,jedino sto gomila plitkih nije dobro iskrojena. eto te terranova sto imam,super su ali u struku su mnogo siroke,pa moram kais da nosim.znaci nisu savrsene,ali mogu da prodju.
ima i jedna marka blanco,spanska.to mi je omiljena radnja u londonu.imaju super stvari,uglavnom neki etno stil, i famerke su odlicne a nisu ni skupe.
evo i link da vidite http://www.blancoint.com/
 
Uvek nosim boot cut ili sa ravnim nogavicama. Još se nijednom nisam usudila da nosim skinny jeans, čak ni uvučene u čizme. Tamni teksas obavezno, ne sviđa mi se nimalo izbeljeno i bez cirkona, ukrasa. Za sada su mi najbolje farmerke bile Tom Tailor, Motivi, Mexx, Levi's 529...
 
Najbolje farmerke su Repaly,to za mene nema dileme. Prvo izaberem teksas, tj. boju,pa onda da li hocu uske ili siroke,sa ovakvim-onakvim dzepovima i na kraju naravno duzinu...
Jedino su skupe ko djavo:confused:
Svidjaju mi se i H&M farmerke.Imam i jedne terranova ok,a i jedne zara su dobre.Otkud znam,koje mi se svide,nema pravila.
Mada,bas u poslednje vreme su mi se i smucile. Rekla bih da su farmerke nas srpski sindrom:lol:

...apsolutno DA...ovde su ljudi navuceni na farmerice mada ja sam bezobrazna pa to prirodajem nasoj zelji da budemo utegnute neprestano jer su farmerice utegnuta stvar bez daljnjeg...u UK zene forsiraju haljinice i tunike sa helankama...nikada ne vidim kratku suknju bez leggings ispod...fora je i sto skinny jeans nije nikada bilo u svetlim bojama, ako je skinny onda je taman teksas u pitanju...meni je tako upalo u oci...mi i Grkinje kao da smo se rodile u farmericama...lepo si primetila bravo:klap:
 

Back
Top