Naj neuverljivija gluma u nekom filmu....

citulj10.jpg


nemam reci!
 
"Suza i njene sestre"
Neki nas film, katastrofa snimljen! E tu glavne uloge tumace Igor Pervic i Marta Keler. Ja sam mislila da je film neka parodija!! Toliko je losa gluma, da ja nisam mogla da verujem!!! Njih dvoje su katastrofa!!! Mada je i Igor Pervic naspram Marte oskarovac... Na youtube samo malo pogledajte, pa cete znati o cemu pisem... :cao:
 
"Suza i njene sestre"
Neki nas film, katastrofa snimljen! E tu glavne uloge tumace Igor Pervic i Marta Keler. Ja sam mislila da je film neka parodija!! Toliko je losa gluma, da ja nisam mogla da verujem!!! Njih dvoje su katastrofa!!! Mada je i Igor Pervic naspram Marte oskarovac... Na youtube samo malo pogledajte, pa cete znati o cemu pisem... :cao:

Tacno, ovo sam i ja hteo da kazem! Ja placem od smeha kad gledam ovaj film.:hahaha:
Ne mogu da se setim da sam igde video goru glumu, od strane ''profesionalaca''.
 
mislim, zaista ne znam kako su one uspele da postanu glumice..

Za ovu drugu ne znam...

Antonije Isaković (6. novembar 1923 — 13. januar 2002) bio je srpski književnik, potpredsednik Srpske akademije nauka i umetnosti od 1980. do 1992. Dobitnik je mnogih književnih nagrada, poznat je i kao pisac čija dela su u Jugoslaviji najviše ekranizovna („Gospodar i sluga“, „Tren 1“ i „Tren 2“, „Govori i razgovori“). Umro je u Beogradu u 78. godini.Poznata pripovetka „Kašika“ je obavezni deo gradiva iz predmeta srpski jezik i književnost u osnovnoj školi. Njegova ćerka je poznata glumica Milica Milša, a supruga srpska spisateljica Leposava Milanin.
 
Za ovu drugu ne znam...

Antonije Isaković (6. novembar 1923 — 13. januar 2002) bio je srpski književnik, potpredsednik Srpske akademije nauka i umetnosti od 1980. do 1992. Dobitnik je mnogih književnih nagrada, poznat je i kao pisac čija dela su u Jugoslaviji najviše ekranizovna („Gospodar i sluga“, „Tren 1“ i „Tren 2“, „Govori i razgovori“). Umro je u Beogradu u 78. godini.Poznata pripovetka „Kašika“ je obavezni deo gradiva iz predmeta srpski jezik i književnost u osnovnoj školi. Njegova ćerka je poznata glumica Milica Milša, a supruga srpska spisateljica Leposava Milanin.

onda ti dodjem 500e :mrgreen:

njaa, bilo kako bilo, meni se njena gluma zaista ne dopada..
 
Za ovu drugu ne znam...

Antonije Isaković (6. novembar 1923 — 13. januar 2002) bio je srpski književnik, potpredsednik Srpske akademije nauka i umetnosti od 1980. do 1992. Dobitnik je mnogih književnih nagrada, poznat je i kao pisac čija dela su u Jugoslaviji najviše ekranizovna („Gospodar i sluga“, „Tren 1“ i „Tren 2“, „Govori i razgovori“). Umro je u Beogradu u 78. godini.Poznata pripovetka „Kašika“ je obavezni deo gradiva iz predmeta srpski jezik i književnost u osnovnoj školi. Njegova ćerka je poznata glumica Milica Milša, a supruga srpska spisateljica Leposava Milanin.

onda ti dodjem 500e :mrgreen:

njaa, bilo kako bilo, meni se njena gluma zaista ne dopada..

Poznato je da sam i ja veliki i verni fan doticne ...kreature ( citaj - karikature ) ,pa moram da se umesam ...
Dakle ,meni ide 250 ojra ...xena7 nam je dala do znanja kako je MM dosla do diplome ,ali tu ipak nema nista o njenom obrazovanju :p !
 
Poznato je da sam i ja veliki i verni fan doticne ...kreature ( citaj - karikature ) ,pa moram da se umesam ...
Dakle ,meni ide 250 ojra ...xena7 nam je dala do znanja kako je MM dosla do diplome ,ali tu ipak nema nista o njenom obrazovanju :p !

Ma ja sam pokušala da odgovorim na ono pitanje kako su postale glumice....
fino vi usitniste hiljadarku...:lol:
 
Poslednja izmena:

haha.. realno.. srecom, ukapirala i ona.. mada nisam bas siguran da je odabrala pravi put za nov pocetak :think: :lol:...


a sto se tice teme.. u skorije vreme cim se pomene losa gluma odmah mi na pamet padne filma zona mrtvih.. prosto nisam mogo da verujem koliko je lose odglumljeno i koliko su textovi slabi.. izdrzao sam da gledam jedno pola sata filma i posle sam motao da ne bude kako nisam odgledao do kraja i kako sam propustio neke opasne radnje.. jedino mi se u filmu svidja kako su nasminkali zombije, eto :mrgreen: ...
 
Najneuverljiviji film u skorije vreme je Against the Darkness sa Stivenom Sigalom.Gluma je potpuna nula.Likovi su ceo film zarovljeni u bolnici i kao bore se sa zombijima (tj. ne bore se nego ceo film samo beze) i ne koriste nista od rekvizita nego se bore rukama.:hahaha:
:eek: izvini,sta si ti ocekivao od filma dje glavnu ulogu nosi SS???:dontunderstand:
to ti je isto ka da si rekao 'ne mogu da vjerujem da je cak noris tako lose odglumio u filmu 'predsjednikov covjek' ... :dash:
 

Back
Top