Ultra iso

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

loznicanin

Zainteresovan član
Poruka
478
Mnogima ce ova tema biti smesna ali meni treba pomoc.Poskido sam vazdan neki serija u iso formatu mozeli mi ko pomoci kako ovo da pretvprim u film probo sam sa Ultra iso da raspakujem dobijem vazdan neki fajlova i opet neznam kako da pokrenem.Nemoj te mi se smejati nego pomozite da resim ovo.
 
Mnogima ce ova tema biti smesna ali meni treba pomoc.Poskido sam vazdan neki serija u iso formatu mozeli mi ko pomoci kako ovo da pretvprim u film probo sam sa Ultra iso da raspakujem dobijem vazdan neki fajlova i opet neznam kako da pokrenem.Nemoj te mi se smejati nego pomozite da resim ovo.

Kojih fajlova? Ako mozes, uradi print screen i postavi sliku...
 
Mozda i ovo pomogne. :)
neroburniso.jpg
 
Nisam siguran sta je problem kod @loznicanina... Zato bih voleo da vidim print screen, jer tu nema neke velike filozofije...

Mozda on ne zeli da nareze te iso fajlove, mozda samo zeli da ih raspakuje na HDD i gleda... Zato mi je cudno da dobija "neke" fajlove... Serije retko ko i pakuje u iso fajl... Nadam se da ce se javiti i pojasniti nam problem...
 
da slika ekrana bi bila od pomoći

verovatno je DVD - video ;) (baš u obliku dvd-video,sa onim VTS_01.VOB ,VTS_02.VOB fajlovima ? )
ako je neka od španskih recimo serija , pa su je prekodirali
za dvd , ili neka od onih 'bekstvo iz zatvorsa' ili 'lost'
ali onda bolje da ne kaže da je to to jer nije dozvoljeno :think:
(ako se vidi na slici sadržaj diska bez imena samog sadržaja
to bi bio workaround jer na osnovu VTS_01.VOB ne možemo direktno da zaključimo :per: )
 
Bio sam bez neta pa se nisam pre javio.Jesu spanske serije.DVD iso probo sam burn sa nerom i nareze mi neupotrebljiv deo onda mi je palo na pamet extrat sa vinrarom i sad je ok moze se gledati i sa diska i sa kompa
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top