Ksh UG

em3pac iverson

Zainteresovan član
Poruka
414
E,ovako:ja mislim da je Krushevac buducnost nasheg repa.Kad pogledate X3M-a,Suid-a,Urbana,Bigg Boss-a ( i josh neke manje poznate-ali chuce se valjda i za njih :) ).Kad pogledate npr. pesme “Ludo vreme”-Suid,Urban,Bigg Boss,”Vreme za razmishljanje”-X3M & Suid,”Stari znaci”-X3M & Suid...i npr. fenomenalnu pesmu “Srbija” - Ks Maestro & Krang....sve su sjajne!!!!A ima ih josh....Za*ebite i Struku i Shortija i V.I.P i sve Beogradjane...kontam ja da je to njihov grad,i logichno je da pishu o njemu,ali ja sam iz provincije,pa vishe poshtujem ove likove....
Ajde sad da chujem (prochitam) slooshate li ih i shta mislite o njima....

P.S. Zna li neko odakle je Krang?
 
em3pac iverson:
E,ovako:ja mislim da je Krushevac buducnost nasheg repa.Kad pogledate X3M-a,Suid-a,Urbana,Bigg Boss-a ( i josh neke manje poznate-ali chuce se valjda i za njih :) ).Kad pogledate npr. pesme “Ludo vreme”-Suid,Urban,Bigg Boss,”Vreme za razmishljanje”-X3M & Suid,”Stari znaci”-X3M & Suid...i npr. fenomenalnu pesmu “Srbija” - Ks Maestro & Krang....sve su sjajne!!!!A ima ih josh....Za*ebite i Struku i Shortija i V.I.P i sve Beogradjane...kontam ja da je to njihov grad,i logichno je da pishu o njemu,ali ja sam iz provincije,pa vishe poshtujem ove likove....
Ajde sad da chujem (prochitam) slooshate li ih i shta mislite o njima....

P.S. Zna li neko odakle je Krang?
Koliko se ja secam Ninja Kornjaca Krang je bio iz dimenzije X. Ne secam se zasto su ga tacno proterali odande ali kad su ga proterali oduzeli su mu telo koje mu je posle Sekac (kako se zvao u moje vreme, a u novije Sreder) napravio ono jedno sto je imao. Kad je kao bio u stomaku. Eto toliko o Krangu.
 

Back
Top