Bozanastva i ljubav

Poruka
15.196
'Ajde mi definisite muskog i zenskog "boga" , zavodnicu i zavodnika za kojim svi umiru.
Znate sigurno ono : "lep ko Apolon" ili " lepa ko Boginja" :zper::per:
Sta po vam taj neko ko predstavlja savrsensto mora da ima, jel poznajete takvo neko bozansko bice pred kojim svi padaju na kolena?
Ne pricam ovde o matorcu sa kajlom, niti o klinki sa izbacenim sisama za kojim se svi okrecu ;):lol:
Nego da li znate nekog ko toliko 'sija' ili nekog za koga biste mogli da kazete one recenice?

Ja mislim da taj neko mora pre svega da ima harizmu;):)
:hvala:
 
Slazem se u vezi harizme jer,dozivljaj lepote je individualan.Do sada nisam srela ni jednu osobu za koju bih mogla da pomislim da je slican tom,bozanskom idealu.Mislim da i ne bih to zelela jer upravo mane i vrline kao celina cine jednu osobu tim sto jeste i volimo ga upravo zbog toga.
 
'Ajde mi definisite muskog i zenskog "boga" , zavodnicu i zavodnika za kojim svi umiru.
Znate sigurno ono : "lep ko Apolon" ili " lepa ko Boginja" :zper::per:
Sta po vam taj neko ko predstavlja savrsensto mora da ima, jel poznajete takvo neko bozansko bice pred kojim svi padaju na kolena?
Ne pricam ovde o matorcu sa kajlom, niti o klinki sa izbacenim sisama za kojim se svi okrecu ;):lol:
Nego da li znate nekog ko toliko 'sija' ili nekog za koga biste mogli da kazete one recenice?

Ja mislim da taj neko mora pre svega da ima harizmu;):)
:hvala:
Imas li ti harizmu?
 
U pravu si. Harizma je must have da bi neko sijao.

Poznajem momke koji su lepi i zgodni, ali odbojni skoro isto koliko i oni zapusteni jer su nedefinisani kao licnosti, osim sto su samozaljubljeni egocentrici...

Za mene, prazan kalup Apolona ne predstavlja izazov niti budi ikakvo interesovanje.
Iza tog lepog lica i zgodne gradje mora da bude mnogo toga sto lepo oblikovani misici i fine linije lica ne ogu da nadomeste.
Duhovitost, obrazovanost, sarmantnost... Nista se od toga ne stice vezbanjem u teretani.

Gospodin Savrseni moze imati mane, ali sve one izblede pored kvaliteta njegovog karaktera. Harizma se moze nabildovati samo iznutra :heart:
 
'Ajde mi definisite muskog i zenskog "boga" , zavodnicu i zavodnika za kojim svi umiru.
Znate sigurno ono : "lep ko Apolon" ili " lepa ko Boginja" :zper::per:
Sta po vam taj neko ko predstavlja savrsensto mora da ima, jel poznajete takvo neko bozansko bice pred kojim svi padaju na kolena?
Ne pricam ovde o matorcu sa kajlom, niti o klinki sa izbacenim sisama za kojim se svi okrecu ;):lol:
Nego da li znate nekog ko toliko 'sija' ili nekog za koga biste mogli da kazete one recenice?

Ja mislim da taj neko mora pre svega da ima harizmu;):)
:hvala:

Goddess....ne zanimaju me oni pred kojima svi padaju,te o tome i ne mislim,ali me zanima onaj pred kojim ja padam.Da ga opisem?:think: Pa,padam pred njim :P :rotf:

Hahaha....sebi se ponekad smejem koliko sam slaba i koliko mi to prija, na samo jedan njegov pogled:P Da li se to vidi na meni? Nadam se, ne ;):P
 
da bude lepa ko boginja
to ti znaci da bude kao tržište u kapitalizmu:
slobodna, perfektna i čista.

da ima one skakutave iskre u očima,
kao da su joj crvi ušli u guzicu i napravili gnezdo,
koje reflektuju unutrašnju živost
mrtav čovek ne mora nužno da bude fizički mrtav. koliko ja mrtvih vidjam po ulicama
iako im telo još uvek živi, to sve hodajući kovčezi
oni su ko sedimentne stene, imaš čak i nivoe mrtvila
drugo, da ima filozofiju u malom prstu, bez toga neću da čujem za nju
a kamoli da se pipkamo i ljubimo, kakav je to čovek
to je senka od čoveka koja to ne zna
i da bude lepa, da ima sjajnu kosu koja miriše na kolače
da ima lep ten i dugačke trepavice
plave nokte i simetrične obrve
i da ne silazi sa štikli i sama sebi šije odeću
eto tako
to je moja žena
 
Goddess....ne zanimaju me oni pred kojima svi padaju,te o tome i ne mislim,ali me zanima onaj pred kojim ja padam.Da ga opisem?:think: Pa,padam pred njim :P :rotf:

Hahaha....sebi se ponekad smejem koliko sam slaba i koliko mi to prija, na samo jedan njegov pogled:P Da li se to vidi na meni? Nadam se, ne ;):P

Slazem se sa skoro celim postom. Jedina razlika kod mene je ta sto ja nemam snage da se oduprem a da to ne pokazem, sasvim se jasno vidi :heart:
 

Back
Top