da li joj se svidjam...prijateljstvo ili nesto visee

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slag9

Početnik
Poruka
1
e ovako znam je vec 3-4 godina...ja imam 18 ona 16 god.par zadnjih meseci se cesce vidjamo itd..sve u svemu jedna mi je od boljih ako ne i najbolja drugarica!!!
ali vremenom :p pocela je da mi se svidja i sve vise i vise...
ponekad imam osjecaj da se i ja njoj svidjam kad nas pogledi susretnu blablabla bulji u mene ja u nju itd.
dnevno odemo na caj ,,,kafu ali i to najcesce ona mene zovne ali rijetko samog mene uvijek su tu u blizni drugi njeni (nasi) "navodni" drugari. ;( :) (cura je jednostavno teska.ne u fizickom smislu! ;P)

Kad negdje izadjemo zajedno ona ponekad kao da me kulira ,kao da zna da se "lozim" na nju a kada ja nju kuliram onda mi onda pridje i tako cesto...jos kad flertuje sa drugima to me posebno nervira ljubomoran sam samo tako i to isto kao da zna.
neznam kako da skontam dali joj se svidjam!!? bezze da joj kazem da sam se zacopao u nju direktno i pa da me ispali to ne zelim nikako a i mozda pokvarim nase dobro prijateljstvo!!
zelio bih da nekako indirektno saznam svidjam li joj se i da li bi bila sa mnom u vezi....bas sam pukao za njom i to ozb. *** nezz sta da radim. pomagajte molimmmm vas je li imao ko slicnih iskustava.. :worth: vec sam ispalio par cura samo zato sto mi se ta glupaca ;) svidja i nmgu s nikm drugom zato sto se uvijek nadam njoj :(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top