Flodovanje muskog kutka

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Pogledajte kolicinu i vrstu tema koje otvaraju zene na muskom kutku...
Sugestija je da muskarac i ne treba da misli nista drugo do kako da ih uvalja u krevet.
Pa se onda javi poneki primerak koji takvo stanje koje je dominantno uocljivo osudi opet sa "kad tako mislite , i ne treba da mislite"....

Posto je vise korisnika zenskog pola a forum sluzi i za praznjenje ventila, to je i razumljivo ovo sto se desava , sve dok osobe ne pocnu da stanje tumace kao realno.
Ja i nemam nista protiv ovakvog flodovanja i usmeravanja opste slike o muskarcima na forumu...(verovatno zato sto me se ne tice).

Ako zadate takve teme i procedura je odgovaranje na zadatu temu, normalno je da na casu nece biti tema o dolasku jeseni vec samo od onih postavljenih za pismeni...

Jedinu primedbu imam sto su osobe koje tumace zivot preko iskustva na forumu uvek glasnije i ubedjenije nego one koje upoznaju mnogo manje osoba ali u realnosti...
Ovde se zakljucci donose na osnovu poznanstva paralelno i sa 100 osoba, dok u realu ne postoji mogucnost za vise od 20 paralelno i to je ubijanje od truda, tako da je prosek 5-10.

Ova tema nema neki jasan cilj.A to je nedopustivo, pa joj vi pripisite cilj..
 
Flodovanje muskog kutka TP trebamo traziti prvo u nama samima,a posle u nasa divna bica.Da bi nam jednom postalo jasno sta u stvari mi trazimo od sebe,a posle od njih...

No,najbolje nam je o ovakvom jednom postu reci....romanticna budala:)

Nikako da se otarasimo tradicionalizma i nasega balkanskog poimanja zene kao takve uz nezgrapnu mesavninu modernizma....pa sto i ne bi nas flodovali ha?:D
 
Imas poentu, ali kako to dokazati ili bar osvetliti...?

Ako pogledas muskarce, oni bas i nisu cvecke, narocito ti kojima ***** stoji kao jedini i glavni dokaz da su zivi i da su muskarci...
Da se ne lazemo, ja takodje smatram da muskarcima seksualnost mnogo znaci u zivotu, tj da iskra u dusi i srcu tako snazno sija kad muskarac zivi usaglasen sa svojom potencijom (ne bukvalno) i erekcijom (ne bukvalno) tj kad dokazuje da je ziv tako sto je ziva mogucnost njegovog bioloskog umnozavanja...

Ali razlicitosti koje pruza zivot i oslanjanje na te razlicitosti su nesto sto je opcija, a ne samo postapanje na djoku...

Ako ne vezemo izraz romanticno za staro znacenje te reci vec za idilicne u smislu idealizacije necega, onda se moze dvojako tumaciti muskarac opisan u zeljama zena...
I budala , a opet i junak....junak zbog kojeg nema zmija u vecem broju u srbiji , zbog cega nema ni vukova ni medveda,otrovnih paukova, .....muskarac koji prihvata stereotipe kao dobar dan i ispunjava ih , sto je istovremeno i vrlo pozeljno zeni....

Tako dolazimo do veze sa tradicionalizmom u smislu stereotipizacije a ne u smislu konzervativizma...
ZNACAJNA razlika...Srbi su narod koji izuzetno malo ceni svoju istoriju osim u smislu istorije za citanke i duvanje...
Zato i nema puno konzervativizma...srbi nemaju tekovine, a tekovine koje velicaju su samo splet okolnosti a ne tekovine....dogadjaji a ne opredeljenja i vaspitanje ljudi...
Ali zato ima puno stereotipizacije, koja izgleda mnogima kao isto, a nije...
To znaci da ako je u jednom trenutku pozeljno biti svercer i lopov, onda budi to , kud svi tu i mali mujo...
Kad se gine, makar i totalno nerazumno , sta ti imas da se pravis pametan, nisi ti pametniji od svih nas....jer onda si izdajica, ili kukavica, a onda nije steta skratiti te za glavu...
Cak i primitivizam je podoban kao stereotipizacija....
To su ona nepisana pravila koja su kodeks casti kod britanaca, a kodeks snalazenja kod srbijanaca...prvi precutkuju to zato sto u ratu nekad treba uraditi sve i cast bi smetala, a drugi precutkuju to zato sto je lepse reci uspeo sam, a precutati zato sto sam prao pare preko svog posla, cinio usluge lopovima, zakidao drzavu i radnike, cinkao ako treba politickim igracima, licemerno se obracunavao sa onima koji su to cinili ali su slabije krili....
 
ako je mushkarcu primarno da samo odvede neku zenu u krevet on bash i nema neko visoko mishljenje o toj zeni
a ako zene ovde tim"flodovanjem" navode na zakljuchak da samo tako i gledamo na zene onda bash i nemaju neko visoko mishljenje o sebi samima
 
I tu imas poentu, ali kako to dokazati ili osvetliti?


Njima ne treba vise misljenje o sebi...
One su pune kad su pune with love i kad su pune love.
A i osveta je drugacija iz ugla zene i muskarca...muskarac zatire, zenska sebe hvali(uzdize) preko osvete...
 
Gusenje obiljem informacija, tekstom, preplavljivanje sustine beznacajnom formom...
--------------------------------
Mislim da je deo problema u shvatanju autoriteta i apsoluta autoriteta...
To vidim i kod zena i kod muskaraca..

Dakle ako muskarac ima autoritet onda mu se dozvoljava sve , jer je autoritet.
Ako se zena izbori za autoritet na nekom polju, onda se njoj dozvoljava autoritet i sve na tom polju...
Iskljucivost, forsiranje sopstvene gluposti i zataskavanje iste...
Eto to je jedan efekat tog povladjivanja autoritetu, a ne recimo ideji....
Cak ako se pokusa da se u takvoj sredini i okruzenju uciniti iskorak, tj ako pokusa pojedinac da dozvoli raspodeljenu odgovornost i saradnju , kooperaciju doci ce do borbe za autoritet, a ne kooperativnost....po navici verovatno....
 
Pogledajte kolicinu i vrstu tema koje otvaraju zene na muskom kutku...
Sugestija je da muskarac i ne treba da misli nista drugo do kako da ih uvalja u krevet.
Pa se onda javi poneki primerak koji takvo stanje koje je dominantno uocljivo osudi opet sa "kad tako mislite , i ne treba da mislite"....

Posto je vise korisnika zenskog pola a forum sluzi i za praznjenje ventila, to je i razumljivo ovo sto se desava , sve dok osobe ne pocnu da stanje tumace kao realno.
Ja i nemam nista protiv ovakvog flodovanja i usmeravanja opste slike o muskarcima na forumu...(verovatno zato sto me se ne tice).

Ako zadate takve teme i procedura je odgovaranje na zadatu temu, normalno je da na casu nece biti tema o dolasku jeseni vec samo od onih postavljenih za pismeni...

Jedinu primedbu imam sto su osobe koje tumace zivot preko iskustva na forumu uvek glasnije i ubedjenije nego one koje upoznaju mnogo manje osoba ali u realnosti...
Ovde se zakljucci donose na osnovu poznanstva paralelno i sa 100 osoba, dok u realu ne postoji mogucnost za vise od 20 paralelno i to je ubijanje od truda, tako da je prosek 5-10.

Ova tema nema neki jasan cilj.A to je nedopustivo, pa joj vi pripisite cilj..

cilj teme je da se stavi naglasak na to da ne treba izvlačiti zaključke iz postova na forumu o tome npr. da su muškarci prizemni i samo misle na sex.
:manikir:
 
Ne, da ne pisu, vec da nije sve u glupiranju....
Stvarno nemam nista protiv jelenka...ume on i napola saljivo da ubode...
Nego primetih sledece, na chatu svi kukaju kako im dosadno , a ja imao pola sata vremena i rekoh da pogledam sta se radi...
I ja ne zelim da slusam tj kuckam smaram se, cao, jesi li jeo nisi jeo itd...
I ima otvorenih 1000 i vise kanala i zatrazih pomoc da li ima neki kanal o kulturi, da ne mora ozbiljne teme, tipa psihologija i filozofija, vec o izlozbi, knjizi , novinama , koncertu , aman ima toliko kulturnih dogadjanja i o svakom 4 recenice i eto ti 4h price a ne pola sata...
I ismejase me kao budalu....

Zar nije onda pitanje flodovanja ili preuzimanja chata i foruma vec dogovoreno...
Mislim ako ne postoji kanal za kulturnije, onda kad dodjes tamo gde su psovke i hranjenje braunicama....sta raditi nego ili se ubijati od gluposti ili otici odmah...
 
...kada se slazem ja nista ne pisem...jednostavno procitam, klimnem glavicom i mahom ne dodajem niti hvalim osobu koja je pisala...zato i ocutah na prvih par postova, mislim tako je i to je to...

...elem, meni je nesto drugo palo na um...cisto asocijacija...nije mi jasno zasto brzinom svetlosti zazive teme koje se odnose ne fizicki izgled (posebno zena), na feminizam (posebno od strane muskaraca) i na prevare...neverovatno ali ko zeli da ima uspesnu temu dovoljno je samo od bocne neku od ove tri teme, eventualno da cacne i onu o homoseksualcima (posebno osetljiv muski deo foruma)...ljudi sami sebe obaraju na nizak nivo...mozda sam idealista ali ja takve ljude slabo u zivotu upoznajem....zene koje se fizicki parnice, muskarce koji mrze zenske sefove, ljude koji jedva docekaju da varaju ili one koji bi skidali glave gay populaciji...prilicno me zbunjuje...da li ljudi vise foliraju u zivotu ili na forumu...to mene zanima...
 
Pa nije ti tacna obzervacija...
Kad sam postavljao teme, a i sad...mogu da postavim temu na koju ce se javiti iskljucivo zene i to za dva sata njih 6-9 sa 20 postova....
Da bi to isto postigao kod muskaraca , moram priznati da je nemoguce...
bar ne preko feministickih tema....mogu postici da budu brojniji , da ima puno postova, ali da bi bila brojna tema, i lako puniva, ona mora pricati o lakom seksu, dobrom cepanju , sve ostalo je sporije sto se tice muskaraca....ovde....

Kad ih nalozis da vide da preko neke teme imaju kontakt sa lujkama onda punjenje teme ide brzo, bez obzira sta je tema....tako da mi se cini da tu postoji jedna mala zamena teze...
 
Pogledajte kolicinu i vrstu tema koje otvaraju zene na muskom kutku...
Sugestija je da muskarac i ne treba da misli nista drugo do kako da ih uvalja u krevet.
Pa se onda javi poneki primerak koji takvo stanje koje je dominantno uocljivo osudi opet sa "kad tako mislite , i ne treba da mislite"....

Posto je vise korisnika zenskog pola a forum sluzi i za praznjenje ventila, to je i razumljivo ovo sto se desava , sve dok osobe ne pocnu da stanje tumace kao realno.
Ja i nemam nista protiv ovakvog flodovanja i usmeravanja opste slike o muskarcima na forumu...(verovatno zato sto me se ne tice).

Ako zadate takve teme i procedura je odgovaranje na zadatu temu, normalno je da na casu nece biti tema o dolasku jeseni vec samo od onih postavljenih za pismeni...

Jedinu primedbu imam sto su osobe koje tumace zivot preko iskustva na forumu uvek glasnije i ubedjenije nego one koje upoznaju mnogo manje osoba ali u realnosti...
Ovde se zakljucci donose na osnovu poznanstva paralelno i sa 100 osoba, dok u realu ne postoji mogucnost za vise od 20 paralelno i to je ubijanje od truda, tako da je prosek 5-10.

Ova tema nema neki jasan cilj.A to je nedopustivo, pa joj vi pripisite cilj..

Negde neka nezadovoljstva i frustracije moraju da se kanalisu :lol:
 

Back
Top