КУЛИРАЖА ТРЕНИРА СТРОГОЋУ.... ДА Н

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pazite,pratim forum redovno,softwer hardwer,od kada nema inkognita nema bas nekih tema svezijih zanimljivijih a samim tim i odgovora takvih.
kuliraza mi je onako nit smrdi nit mirise!
jednom sm ga pitao sa w2000 pa kaze pa eto ja na selu sa caletom probo ali ne to itd.... nije dostojna zamena inkognitu ni blizu.bez uvreda.cisto privatno misljenje !!! izvolte!!
 
LPhoklica:
ma kuliraza za predsednika...

Imao bih kao stariji covek jednu preporuku a to je da malo animira postojece kvalitetne ucesnike foruma u smislu : 1da odgovore na svako pitanje(uslovno)
2da odgovori budu razumljivi i pocetnicima
jer treba i novih ucesnika da forum ne ispadne zatvoren krug ljudi onda vremenom postaje dosadan
3 i da malo podigne atmosveru u smislu da su svi ovde iz dobre volje,
4da ne zakera bas suvise na sve i svasta-pusti ljude da idu do samog ofsajda bice poucnije i raznovrsnije a i da pronadje DUDUKA! :lol:
 
Posao moderatora nije da daje odgovore na sva pitanja koja se postave.
A sto se tice atmosfere i "korisnih stvari za pocetnike" toga je prijatelju bilo, pokushavano na razne nacine, ali obzirom da ljudi koji drze ovu krstaricu ne zele da imaju iole ozbiljan forum ( ovim ne mislim na Kulirazu) od toga nece biti nista.
Jedino sto na ovom forumu ima jako mnogo tema, ali kvalitet postova,ljudi koji dolaze ovde (cast izuzecima,naravno) i josh mnogih drugih stvar je jedno veliko NISTA!!! I ostace nista...
 
kolik:
pazite,pratim forum redovno,softwer hardwer,od kada nema inkognita nema bas nekih tema svezijih zanimljivijih a samim tim i odgovora takvih.
kuliraza mi je onako nit smrdi nit mirise!
jednom sm ga pitao sa w2000 pa kaze pa eto ja na selu sa caletom probo ali ne to itd.... nije dostojna zamena inkognitu ni blizu.bez uvreda.cisto privatno misljenje !!! izvolte!!

Chula sam da je Incognito u Moskvi na nekom lecenju i da se vraca kroz mesec - dva... i da je zato ovima iz DS-a ova kampanja prilicno slaba sto se tiche tehnickog dela.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top