potencija kod muskaraca

respect

Početnik
Poruka
19
da li se vama dogodilo, devojke, odnosno da li ste imali prilike da se uverite koliko u sustini muskarci imaju problema sa potencijom i uopste sa ....organom. Nije im lako, ali treba snositi komplekse verovatno prouzrokovane tim problemom, a kada bolje razmislim odatle vuku najgori kompleksi...sta mislite???
 
respect:
da li se vama dogodilo, devojke, odnosno da li ste imali prilike da se uverite koliko u sustini muskarci imaju problema sa potencijom i uopste sa ....organom. Nije im lako, ali treba snositi komplekse verovatno prouzrokovane tim problemom, a kada bolje razmislim odatle vuku najgori kompleksi...sta mislite???
Pa "nama devojkama" je jasno da vi momci niste mashine.. I da niste 24h dnevno raspolozeni za sex i to je normalno. Nego, mislim da ti kompleksi bash i poticu iz tog uverenja da je neophodno da budete u stanju pripravnosti svih tih 24h :)). Bash kao shto se iz one idiotije stvorio kult : da su devojkama bitni iskljucivo "centimetri".

Nego, bash je moj ortak komentarisao .." Zenama ne komentarisi kilazu, a muskarcima "ono" " :)).
 
lolla:
respect:
da li se vama dogodilo, devojke, odnosno da li ste imali prilike da se uverite koliko u sustini muskarci imaju problema sa potencijom i uopste sa ....organom. Nije im lako, ali treba snositi komplekse verovatno prouzrokovane tim problemom, a kada bolje razmislim odatle vuku najgori kompleksi...sta mislite???
Pa "nama devojkama" je jasno da vi momci niste mashine.. I da niste 24h dnevno raspolozeni za sex i to je normalno. Nego, mislim da ti kompleksi bash i poticu iz tog uverenja da je neophodno da budete u stanju pripravnosti svih tih 24h :)). Bash kao shto se iz one idiotije stvorio kult : da su devojkama bitni iskljucivo "centimetri".

Nego, bash je moj ortak komentarisao .." Zenama ne komentarisi kilazu, a muskarcima "ono" " :)).

Ali Lollo shta mislish zasto je to uvek taboo i stvara complexe ????To potice od vas zena,devojaka..Zato shto ako muskarac nije spreman u nekom trenutku, vi trazite (globalizujem balkanski mentalitet) odgovor u komentarima:
1.nezeli me, nesvidjam mu se, neprivlacim ga
2.nesposoban je
3.(stalna veza) poceo je da se hladi od mene, sve manje i manje me zeli, zapustio me, mora da ima ljubavnicu..

Nikad nevide razlog u sebi da mozda nisu uspele da ga dovoljno napale... da je preumoran, da je pod stresom, da je imao tezak radni dan.......itd itd itd
U danasnjem modernom drustvu kada jednom podbacish, zigosan si do kraja zivota!

Stvar se menja samo ako ste u stalnoj vezi, imate pored sebe partnerku koja vas voli, i koja ce razumeti da u tom trenutku mozda jednostavno ne zelite se(x) iako je sve krenulo ka tom trenutku!
O centimetrima nezelim ni da razmisljam (mada bi voleo neko strucno objasnjenje...?!?!)

Pozdrav
Marcus
 
...centimetri,centimetri...velicina moze da bude ozbiljan problem i to ne ako je mali,naprotiv vec ako je veliki(ruzno je kada primetis da partnerku boli ali ne zbog nepaznje nego bas zbog te velicine) i nisam nikada mogao razumeti kada bi neko od ortaka rekao "nije mogao da mi se digne" ne moze tu problem biti kod devojke,jednostavno ako te ne privlaci zasto bi se kresali...MORA da se digne UVEK inace giljotina mu negine :) ali je ujedno i problem kada je skoro uvek spreman bez obzira koliko bio po tom pitanju aktivan,stvarno predstavlja smetnju...setas gradom on se digo,radis on dignut...ma bezveze
 
a zamisli situaciju...frajer visok crn zelene okice ..faca primetna medju milion, oblacenje i sve po propisu...i ajde mi na jedan seks..bla bla bla...ja skenjana ne napipavam nista, sumnjam u sebe, kakva sam to riba , ..nula ...ali on nastavlja, skida me, reko sto ovaj ima petlju a nije mu se digo ....kad ono jos gore ...kao napoleon sedam cm, ....nije bilo seksa,pocela sam da placem
 
Kazu kad devojcica otkriva svoju polnost primeti da decak ima nesto izbaceno i veliko a ona samo rupu, kako vagina lici na ranu ili posekotinu devojcica pocinje da veruje da je pretrpela povredu, tj da je kastrirana. Iz toga se javlja zudnja i zavist za penisom kod devojcice.
Tako da ti respect verovatno nesvesno jos uvek zivis u toj frustraciji buduci da imas potrebu da omalovazavas falus u ovoj stupidnoj temi. Mislim da si priclino isfrurstrirana i agresivna zenska osoba koju su muskarci verovatno vise puta izigrali.
 
izvinjavam se, nisam merila ,evo uzeh lenjir izbrojah do sedam ...nije ipak bilo je tri ...jel se sada jos ljutis na mene ....mislim ko bi ovde trebalo da bude POVREDJEN...ovo mi lici na onu reklamu sa marmeladom....
 
ne govorim o tebi avesic, citaj pazljivije pomenuo sam nick osobe u postu na koju mislim.
imam jos nesto NJOJ (respect)da dodam, a ne tebi:

Simpatican je i pokusaj da sopstveni kompleks zbog nemanja falusa pokusavas da razresis premestanjem da su muskarci iskompleksirani zbog falusa. Klasicni primer projekcije. Takodje, ti si prilicno i muskobanjasta osoba, kojoj bih preporucio umesto sto se pravi da ima m u d a poradi malo na svojoj posrnuloj biovlasti, jer to je tvoja zenska uloga. Jeste da je malo paradoksalno da ja preporucujem nekoj zeni da plasira biovlast sto samo pokazuje koliko sam objektivan.
Ali zanimljivo je, kako zene izrazavaju svoju agresiju na vesto prikriven nacin pa se moze steci pogresna slika kako su one fine.


a sto se tebe avesic tice, delujes kao malo priglupa osoba, inace, uopste se nisam prepoznao u tvojoj prici niti u prici respect, hahaha
 
nisam neljubazan bre. njih dve pokusavaju ovde nesto, to im nece proci.

inace, avesic, stvari prst na celo i probaj da porazmislis malo zasto si se prepoznala u mom postu koji nije bio namenjen tebi. mozda ce da boli, ali pokusaj, napregni se naglo u trenutku kad ti je koncentracija na najvisem nivou postavi sebi to pitanje i nece biti nikakih problema
 
avesic:
izvinjavam se, nisam merila ,evo uzeh lenjir izbrojah do sedam ...nije ipak bilo je tri ...jel se sada jos ljutis na mene ....mislim ko bi ovde trebalo da bude POVREDJEN...ovo mi lici na onu reklamu sa marmeladom....


El to neka zayebancija, koju ne mogu da shvatim, ili " priča iz života, tu, negde, oko nas ! " ?!?
 
lolla:
respect:
da li se vama dogodilo, devojke, odnosno da li ste imali prilike da se uverite koliko u sustini muskarci imaju problema sa potencijom i uopste sa ....organom. Nije im lako, ali treba snositi komplekse verovatno prouzrokovane tim problemom, a kada bolje razmislim odatle vuku najgori kompleksi...sta mislite???
Pa "nama devojkama" je jasno da vi momci niste mashine.. I da niste 24h dnevno raspolozeni za sex i to je normalno. Nego, mislim da ti kompleksi bash i poticu iz tog uverenja da je neophodno da budete u stanju pripravnosti svih tih 24h :)). Bash kao shto se iz one idiotije stvorio kult : da su devojkama bitni iskljucivo "centimetri".

Nego, bash je moj ortak komentarisao .." Zenama ne komentarisi kilazu, a muskarcima "ono" " :)).

Zasto si tako sigurna :?: :lol:
 
Fujin357:
lolla:
respect:
da li se vama dogodilo, devojke, odnosno da li ste imali prilike da se uverite koliko u sustini muskarci imaju problema sa potencijom i uopste sa ....organom. Nije im lako, ali treba snositi komplekse verovatno prouzrokovane tim problemom, a kada bolje razmislim odatle vuku najgori kompleksi...sta mislite???
Pa "nama devojkama" je jasno da vi momci niste mashine.. I da niste 24h dnevno raspolozeni za sex i to je normalno. Nego, mislim da ti kompleksi bash i poticu iz tog uverenja da je neophodno da budete u stanju pripravnosti svih tih 24h :)). Bash kao shto se iz one idiotije stvorio kult : da su devojkama bitni iskljucivo "centimetri".

Nego, bash je moj ortak komentarisao .." Zenama ne komentarisi kilazu, a muskarcima "ono" " :)).

Zasto si tako sigurna :?: :lol:
Zato shto verujem da prosecan covek mora u tih 24h i da odspava najmanje 4h da bi bio odmoran, a neki od momaka cak, gle cuda, imaju i radne obaveze. Tada nema mesta za dvadesetcetvorocasovni seks.
Ne znam, bar ja nisam imala prilike da se zabavljam sa momkom kome je smisao zivota da maze svoje telo uljem i da bude erotski objekat 24h dnevno.

Neko me je gore pitao, zashto mi zene doprinosimo tome ("Ja ga ne privlacim" i sl). Iz mog iskustva, jedino se razgovorom takve sumnje otklanjaju i nikako drugacije. U suprotnom, stvore se kompleksi cas posla.
 
avesic:
a zamisli situaciju...frajer visok crn zelene okice ..faca primetna medju milion, oblacenje i sve po propisu...i ajde mi na jedan seks..bla bla bla...ja skenjana ne napipavam nista, sumnjam u sebe, kakva sam to riba , ..nula ...ali on nastavlja, skida me, reko sto ovaj ima petlju a nije mu se digo ....kad ono jos gore ...kao napoleon sedam cm, ....nije bilo seksa,pocela sam da placem

ma daj bre,to nema sanse...heeeeeeeeeeeeej sta to pricas 7 cm...ma nema sanse
 
triton:
avesic:
a zamisli situaciju...frajer visok crn zelene okice ..faca primetna medju milion, oblacenje i sve po propisu...i ajde mi na jedan seks..bla bla bla...ja skenjana ne napipavam nista, sumnjam u sebe, kakva sam to riba , ..nula ...ali on nastavlja, skida me, reko sto ovaj ima petlju a nije mu se digo ....kad ono jos gore ...kao napoleon sedam cm, ....nije bilo seksa,pocela sam da placem

ma daj bre,to nema sanse...heeeeeeeeeeeeej sta to pricas 7 cm...ma nema sanse
gledala je u zadnje vrijeme puno Sex and the City
ako se dobro sjecam Samantha je imala tako slican problem
 
Sta je tu cudno? Za obavljanje radnje, dokazano je, dovoljno je da penis bude 8 cm u DIGNUTOM stanju, jer je vagina duboka toliko..logicno. Inace, prosecna duzina alatke nasih divnih muskaraca, tj. muskaraca sa ovih prostora, je 8 cm u NEDIGNUTOM stanju. Kome nije dovoljno moze da seta..
 
Devilishgirl:
Sta je tu cudno? Za obavljanje radnje, dokazano je, dovoljno je da penis bude 8 cm u DIGNUTOM stanju, jer je vagina duboka toliko..logicno. Inace, prosecna duzina alatke nasih divnih muskaraca, tj. muskaraca sa ovih prostora, je 8 cm u NEDIGNUTOM stanju. Kome nije dovoljno moze da seta..

citiram:..."nije bilo seksa,pocela sam da placem" (mada cisto sumnjam da je plakala ali nema veze)...halo "NJEMU" je bio 7 cm u dignutom stanju :P :P :P ...i naravno mala se iznenadila,razocarala i rekla tipu daj da ga izmerimo hocu da pisem na krstarici o tvojoj kari...ili je duzina ipak odoka ocenjena ili to nema veze sa istinom ili...ma jok bre,nema sanse
 
mandrak-21:
tesko mi je da u to poverujem?????????????????/
I meni je bilo! Iscudi se ziva! :shock:
Ali yebi ga sta je tu je, posto smo mi ustvari jako bliski "prijatelji" sex se desio vise puta (ne mogu coveku da odolim iako znam da nema vajde). Pitala sam ga zadnji put zasto ne ode kod lekara, a on se tu poceo unezvereno braniti. Kaze:"Nemam ja sta traziti kod lekara, ovo je zbog stresa, alkohola i bla, bla, bla..."
Nisam htela vise da se raspravljam, briga me (ne moze ga stres drzati 3 godine koliko se znamo). Ne razumem zasto muskarci ne zele da vide da imaju problem! :shock: Mislim zar ne bi bilo bolje da ode covek kod lekara, vidi sta je problem, resi ga ako je moguce i nastavi sa lepsim zivotom. Bar se ne blamira! Ovaj moj ima srece sto sam ja dobra, ali jednom ce naici na neku kravu koja ce se prvo sprdati, a na kraju razglasiti po citavom gradu!
 
chokolada:
mandrak-21:
tesko mi je da u to poverujem?????????????????/
I meni je bilo! Iscudi se ziva! :shock:
Ali yebi ga sta je tu je, posto smo mi ustvari jako bliski "prijatelji" sex se desio vise puta (ne mogu coveku da odolim iako znam da nema vajde). Pitala sam ga zadnji put zasto ne ode kod lekara, a on se tu poceo unezvereno braniti. Kaze:"Nemam ja sta traziti kod lekara, ovo je zbog stresa, alkohola i bla, bla, bla..."
Nisam htela vise da se raspravljam, briga me (ne moze ga stres drzati 3 godine koliko se znamo). Ne razumem zasto muskarci ne zele da vide da imaju problem! :shock: Mislim zar ne bi bilo bolje da ode covek kod lekara, vidi sta je problem, resi ga ako je moguce i nastavi sa lepsim zivotom. Bar se ne blamira! Ovaj moj ima srece sto sam ja dobra, ali jednom ce naici na neku kravu koja ce se prvo sprdati, a na kraju razglasiti po citavom gradu!
Ovo je bas zayebano, Ako mi se desi, odmah cu se obratiti lekaru :lol:
 
evo mene opet na forumu i vidim neke zanimljive komentare....random imas vrlo interesantne komentare, ali mozda nisi shvatio da nemam ja problem i ni o kakvoj projekciji licnog problema se ne radi, nego samo ja tvrdim (pouzdano) da na ponasanje muskarca u zivotu veoma veliki uticaj ima njegova sposobnost u sexu ,,,,....npr. poznajem tipa koji je drcan, nadmen, nadobudan,pocenjuje i daje ruzne komentare za ljude, bez velike potrebe,pritom osetljiva osoba a ona stvar...digne se pa padne, pa nesto oce nece,da se iznerviras.
Ako se stalno prica o tome da je sex vazna stvar u zivotu, ne znam zasto je to glupa tema, ali bas bih volela da cujem nekog muskarca kome se to dogodilo ili dogadja, cisto iskustvo...
P.S. Random jos jedna greska u proceni-izuzetno sam zenstvena osoba, tako me svi procene (kao izrazitu crtu)
 
chokolada:
mandrak-21:
tesko mi je da u to poverujem?????????????????/
I meni je bilo! Iscudi se ziva! :shock:
Ali yebi ga sta je tu je, posto smo mi ustvari jako bliski "prijatelji" sex se desio vise puta (ne mogu coveku da odolim iako znam da nema vajde). Pitala sam ga zadnji put zasto ne ode kod lekara, a on se tu poceo unezvereno braniti. Kaze:"Nemam ja sta traziti kod lekara, ovo je zbog stresa, alkohola i bla, bla, bla..."
Nisam htela vise da se raspravljam, briga me (ne moze ga stres drzati 3 godine koliko se znamo). Ne razumem zasto muskarci ne zele da vide da imaju problem! :shock: Mislim zar ne bi bilo bolje da ode covek kod lekara, vidi sta je problem, resi ga ako je moguce i nastavi sa lepsim zivotom. Bar se ne blamira! Ovaj moj ima srece sto sam ja dobra, ali jednom ce naici na neku kravu koja ce se prvo sprdati, a na kraju razglasiti po citavom gradu!

A, na kraju krajeva, Chokaland i nije baš neki veliki grad !!! :lol:
 

Back
Top