Worms

yokai

Elita
Poruka
15.332
Igra li neko?
Ja sam opet počeo da igram Worms: World Party, posle pauze od oko šest godina. :) Svi delovi su ok, jedino su mi 3D užasni.

worms_world_party-167579-2.jpeg
 
Igra li neko?
Ja sam opet počeo da igram Worms: World Party, posle pauze od oko šest godina. :) Svi delovi su ok, jedino su mi 3D užasni.

worms_world_party-167579-2.jpeg

nisam trazio drugu temu ali ajde ovde da pitam posto je slicna igrica...
jel si igrao mozda na sony 1 prasice,na isti princip prasica samo se meni vise svidja...jel moze to da se nadje za komp... ?
 
nisam trazio drugu temu ali ajde ovde da pitam posto je slicna igrica...
jel si igrao mozda na sony 1 prasice,na isti princip prasica samo se meni vise svidja...jel moze to da se nadje za komp... ?

To je igra Hogs of War, nju sam i ja mnogo više voleo od crvića...

hogswarpsx_001-large.jpg


Postoji verzija za PC, ali ako imaš CD sa igrom za Sony, možeš preko emulatora da igraš i na kompu.
 
Uskoro nam dolaze crvici i na fejsbuk,trenutno je closed beta.

_____

Welcome to the Worms Closed Beta!

Thanks for applying to be a tester on the Worms Closed Beta, and for completing the Questionnaire!

We’ve received your application and if you are successful we will email you again when you can access the game.

The Beta Programme is expected to run for a few weeks as we gradually introduce more players, so don’t worry if you don’t hear from us for a while. Unfortunately we can’t promise to let all applicants join until we can cope with the numbers, but we’ll try our best!
 
Ne znam jel igra neko od vas ove nove crvice i kakvi su vam utisci.. mislim na worms 4 mayhem.
Takodje me zanima dali je moguce odigrati ovo 1 na 1 preko neta sa drugom ili random playerom posto meni pravi problem kad udjem na multiplayer :D
 

Back
Top