Razbijanje stresa

Agnes

Domaćin
Poruka
3.700
Procitala sam negde da je u Kini otvorena radnja, gde zene pod stresom :p, PMS-om i ostalim problemima, umesto garderobe kupuju minut vremena i bejzbol palicu, dozvoljeno je razlupati sve po radnji..svu staklariju, tanjire..itd.. Sta mislite, koliki bi red bio kod nas za ovakvo "praznjenje" :zcepanje:?
 
Poslednja izmena:
...imala sam u životu mnogo, baš mnogo stresnih situacija...neko bi verovatno
odlepio skroz...da li sam i ja..ne mogu sa sigurnošću da tvrdim da nisam...ali...
...uvek mi je pomogla šetnja i razgovor sa nekim kome mogu da otvorim dušu
i da znam da to ostaje tu....leti mi je značilo plivanje, i ne mora to biti na neke
duge staze...već više prosto kao brčkanje u vodi....opušta, oslobađa stresa,
posle toga sam uvek nekako bila jača..
...inače šta god da se desi i da je stresno...pokušavam da se podsetim na
onu poznati izreku....sve će to jednom biti juče....

...nikad mi nije palo na pamet da nešto slomim, da treskam vratima, da
bi sve živo pobacala kroz prozor...valjda je to stvar i prirode i vespitanja,
ja jedino vičem, koliko me grlo nosi.....eto to je još jedno pražnjenje, a
nekako najjeftinije....
 
Procitala sam negde da je u Kini otvorena radnja, gde zene pod stresom :p, PMS-om i ostalim problemima, umesto garderobe kupuju minut vremena i bejzbol palicu, dozvoljeno je razlupati sve po radnji..svu staklariju, tanjire..itd.. Sta mislite, koliki bi red bio kod nas za ovakvo "praznjenje" :zcepanje:?

To se zove kanalisanje nervoze, a ne razbijanje stresa.
 
Nemam običaj da razbijem, a i ne verujem da bi mi pomoglo. Pre bi mi prijalo da se osamim i radim nešto što volim, odem u šetnju, na kaficu, čitam knjigu... Naravno, ignorišući uzročnika stresa :mrgreen: A i uvek mogu da se virtuelno izvičem u "Rupi" :lol:
 
Procitala sam negde da je u Kini otvorena radnja, gde zene pod stresom :p, PMS-om i ostalim problemima, umesto garderobe kupuju minut vremena i bejzbol palicu, dozvoljeno je razlupati sve po radnji..svu staklariju, tanjire..itd.. Sta mislite, koliki bi red bio kod nas za ovakvo "praznjenje" :zcepanje:?

Našim oklagiju da razvijaju kore za gibanicu.......
 
Procitala sam negde da je u Kini otvorena radnja, gde zene pod stresom :p, PMS-om i ostalim problemima, umesto garderobe kupuju minut vremena i bejzbol palicu, dozvoljeno je razlupati sve po radnji..svu staklariju, tanjire..itd.. Sta mislite, koliki bi red bio kod nas za ovakvo "praznjenje" :zcepanje:?

iJaoooo, ala bi bilo beeeelaaaajaaaa...
[Mislim da ne moze bas da se poredi dzak sa ovom kineskom idejom. Sa rukavicama, nije to to, a bRez njih ruke odu u 3 lepe (bar kod mene):mrgreen:...a i koliko god da opicis taj blentavi dzak on cuti ko mutav...jbs to, kad nema povratne reakcije...al' zato ovo staklo i palica...MmmMMmmMmmmm:mrgreen::mrgreen:...Samo mislim da taj 1min nikako ne bi mogao >zadovoljiti< jedinku koja od zvonkih zvukova pobenavi jos vise:strika::mrgreen:]
 
iJaoooo, ala bi bilo beeeelaaaajaaaa...
[Mislim da ne moze bas da se poredi dzak sa ovom kineskom idejom. Sa rukavicama, nije to to, a bRez njih ruke odu u 3 lepe (bar kod mene):mrgreen:...a i koliko god da opicis taj blentavi dzak on cuti ko mutav...jbs to, kad nema povratne reakcije...al' zato ovo staklo i palica...MmmMMmmMmmmm:mrgreen::mrgreen:...Samo mislim da taj 1min nikako ne bi mogao >zadovoljiti< jedinku koja od zvonkih zvukova pobenavi jos vise:strika::mrgreen:]

Pa, to ti i kazem :mrgreen:, vracala bih se ja..hmm..vise puta :zcepanje:! Nego, razmisljala sam da otvorim tako nesto ovde, ali ne znam koliko bi mi dnevno odlazilo te staklarije :eek: :zcepanje:?
 
Poslednja izmena:
Pa, to ti i kazem :mrgreen:, vracala bih se ja..hmm..vise puta :zcepanje:! Nego, razmisljala sam da otvorim tako nesto ovde, ali ne znam koliko bi mi dnevno odlazilo te staklarije :eek: :zcepanje:?

AAAAAajde bre, otvoooooriiiii!!!!! :super:

JA SAM PRVA MUSTERIJA!!!! :mrgreen::mrgreen:

[Sto se mene tice, i ne mora uvek da bude "sveza roba"...Ako nije previse smrckano, na gomilu, pa opali ponovo :zcepanje:...samo treba neko zastitno odelo ili nesto slicno za manijake kao sto su neki :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:]

Ja mislim da se ne bih vracala...ja bi tu jedan cirkularni rezim rada :zcepanje:
 
Poslednja izmena:
:
AAAAAajde bre, otvoooooriiiii!!!!! :super:

JA SAM PRVA MUSTERIJA!!!! :mrgreen::mrgreen:

[Sto se mene tice, i ne mora uvek da bude "sveza roba"...Ako nije previse smrckano, na gomilu, pa opali ponovo :zcepanje:...samo treba neko zastitno odelo ili nesto slicno za manijake kao sto su neki :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:]

Ja mislim da se ne bih vracala...ja bi tu jedan cirkularni rezim rada :zcepanje:

:rotf::rotf::rotf:, vec sam zamislila scenu..i blazeni osmeh posle "kristalnog" tretmana :rotf::rotf:
 

Back
Top