Razbijanje stresa

A,a,a..i ime smo smislile :rotf::rotf::rotf:, podsetilo me na klistiranje :rotf::rotf:, prociscenje tela i duse :rotf::rotf:!!!

buuuuAAhahahaaaa:zcepanje:...e...a daj bre budi malo ozbiljna jer ozbiljne stvari su u pitanju...a i na prvi pogled sam se emocionalno vezala za navedeni naziv i tesko mi je da podnesem sale na racun istog...samo da znas...:(:(
:zcepanje::tease::zcepanje::zcepanje:

Za ove muuuu-krave...pa ne znam. Mogli su to Rusi i bolje. Da su dali malo po 3D tehnologiji mlekom bi zalivali cvece...i drvece...i livadu i pola Sibira :mrgreen::mrgreen:
 
Ne bih uživala u razbijanju suđa i slično, to je šteta.
Radije bih možda rasipala vreće i vreće perja il konfeta...al opet kad pomislim da bi to neko morao da čisti...ne...nisam neodgovorna. Ja to rješavam drukčije......
 
buuuuAAhahahaaaa:zcepanje:...e...a daj bre budi malo ozbiljna jer ozbiljne stvari su u pitanju...a i na prvi pogled sam se emocionalno vezala za navedeni naziv i tesko mi je da podnesem sale na racun istog...samo da znas...:(:(
:zcepanje::tease::zcepanje::zcepanje:

Za ove muuuu-krave...pa ne znam. Mogli su to Rusi i bolje. Da su dali malo po 3D tehnologiji mlekom bi zalivali cvece...i drvece...i livadu i pola Sibira :mrgreen::mrgreen:

Ako si se emocionalno vezala :rotf:, necu da ti kvarim koncept rehabilitacije :rotf::rotf:..Evo svecano ti obecavam, ako ovo ideja zazivi u mojoj varosi, dacu ti da preseces crvenu vrpcu :zcepanje::zcepanje: na otvaranju rehabilitacionog centra :zcepanje:! Vidi mene, ne zajazljive..od obicne radnje, stigla sam do rehabilitacionog centra :rotf::rotf:..
 
Agnes?!?...DETE?!?...pa sta bi sa bizMis(sh)om...:mrgreen:
NIje valjda da te neko skren'o sa puta pravoga bizMisa, pospem ga sitnim trunjem na spavanju :mrgreen:
Ovo sam zapamtila.
A dzbga, i red bi bio da i ja jednom presecem crvenu vrpcu:cool:

Skrenuli me dushmani :sad2:..sta ces..neko prosto, nema taj..njuh, za dobar biznis :roll:, pa me saplicu na svakom koraku..Cvrsto sam resila da napisem projekat EU..mislim da je to jako bitno za nase, kako psihicko, samim tim i fizicko zdravlje..valjda ce oni uvideti vaznost :D! Ne brini, draga..radim za nasu stvar :rotf:
p.s. Vrpca ti je obecana, ali mozes da biras i boju..znas, sada ima i onih fancy, sljokicastih..od volje ti, sve cu ti nabaviti ;), i novinare, kamere, ludilo..ma, sveee :rotf:!!!
 
Skrenuli me dushmani :sad2:..sta ces..neko prosto, nema taj..njuh, za dobar biznis :roll:, pa me saplicu na svakom koraku..Cvrsto sam resila da napisem projekat EU..mislim da je to jako bitno za nase, kako psihicko, samim tim i fizicko zdravlje..valjda ce oni uvideti vaznost :D! Ne brini, draga..radim za nasu stvar :rotf:
p.s. Vrpca ti je obecana, ali mozes da biras i boju..znas, sada ima i onih fancy, sljokicastih..od volje ti, sve cu ti nabaviti ;), i novinare, kamere, ludilo..ma, sveee :rotf:!!!
OoOoo, dzbni duSHmaniNi:vudu: Samo cuce po coskovima [kud bas ti da naletis na nekog u ovim tako bitno-vaznim momentima.K'o da su coravi! ]...Valjda ce EUovcima doplivati do ganglija humanost ove ideje:roll:

Ja te podrzavam svim raspolozivim snagama!!! Ako treba sto da se cini, a ti bona vici :strika::mrgreen:

Mjaaaooo...pa vidis...mogla bih i neku fancy da secnem...MmmMmmMmmm:zjede:...posto nisam ljubitelj sljokicastih, bice to neka ultraMegaGigaNEshljokitschasta vrpca za sec sec only 4 me stvorena:mrgreen::mrgreen:
U to ime...:pivce:
:):)
 
Procitala sam negde da je u Kini otvorena radnja, gde zene pod stresom :p, PMS-om i ostalim problemima, umesto garderobe kupuju minut vremena i bejzbol palicu, dozvoljeno je razlupati sve po radnji..svu staklariju, tanjire..itd.. Sta mislite, koliki bi red bio kod nas za ovakvo "praznjenje" :zcepanje:?

Meni ovo ne bi pomoglo. Samo bih se dodatno nervirala da vidim sve te polomljene stvari, napravljene samo zato da bi se polomile i haos koji treba pocistiti. Kada sam pod stresom ne treba mi rusenje, vec dodatno sredjivanje. Jedno veeeeliko spremanje stana i bacanje nepotrebnih stvari mnogo bolje deluje na psihu, no pravljenje dodatnog nereda, za koji jos treba i da platis :lol:
 
Ne bih mi palo na pamet da rusim i razbijam nesto,niti bi mi pomogle takve stvari,trudim se da negativno pretvorim u pozitivno pa kada sam pod stresom povucem se u sebe odem u teretanu tamo se izdjikam,sviram gitaru(iako nisam neki svirac),tamburam i pevam dok me ne prodje stres.Pomislim "ko zna zasto je to dobro"i tako se tesim,setim se da ima mnogo gorih stvari od trenutnih kriza koje me muce i smirim se.
 
Procitala sam negde da je u Kini otvorena radnja, gde zene pod stresom :p, PMS-om i ostalim problemima, umesto garderobe kupuju minut vremena i bejzbol palicu, dozvoljeno je razlupati sve po radnji..svu staklariju, tanjire..itd.. Sta mislite, koliki bi red bio kod nas za ovakvo "praznjenje" :zcepanje:?

Nemam takve destruktivne porive. Ja trčim i tako izbacujem stres. Sport je po meni najbolji način za anuliranje negativne energije i stresa. :)
 
Procitala sam negde da je u Kini otvorena radnja, gde zene pod stresom :p, PMS-om i ostalim problemima, umesto garderobe kupuju minut vremena i bejzbol palicu, dozvoljeno je razlupati sve po radnji..svu staklariju, tanjire..itd.. Sta mislite, koliki bi red bio kod nas za ovakvo "praznjenje" :zcepanje:?


2158032554579716f2c21f312523842_huge.jpg


Mislim da bi to ovako izgledalo :D

Jadna baka :)
 
Procitala sam negde da je u Kini otvorena radnja, gde zene pod stresom :p, PMS-om i ostalim problemima, umesto garderobe kupuju minut vremena i bejzbol palicu, dozvoljeno je razlupati sve po radnji..svu staklariju, tanjire..itd.. Sta mislite, koliki bi red bio kod nas za ovakvo "praznjenje" :zcepanje:?

mi smo zene napredne
mi imamo forum
 
Procitala sam negde da je u Kini otvorena radnja, gde zene pod stresom :p, PMS-om i ostalim problemima, umesto garderoberiju, tanj kupuju minut vremena i bejzbol palicu, dozvoljeno je razlupati sve po radnji..svu staklaire..itd.. Sta mislite, koliki bi red bio kod nas za ovakvo "praznjenje" :zcepanje:?



to mora da je bruka skupo, nešto sumnjam da te puste za dz. ali meni se svidja ideja, nikad nisam razbijala ništa svesno :zper:
u nekim zemljama je zenama umanjena kazna ako su ubile nekoga dok su bile u pms-u

ja bih bila zahvalna da mi neko obezbedi gluvu tapaciranu sobu da se malo iskačem :mrgreen:
 

Back
Top