dilema

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
shta mislite,je l me komshinica prekoputa shpijunira ili je sasvim sluchajno izashla na terasu kad je videla da sam u...opushtenoj pozi?:think:
tema: da li shpijunirate ljude korz prozor vasheg stana...tipa chekate da se skidaju pa ako se vidi...da li ste takvi manijaci?
 
shta mislite,je l me komshinica prekoputa shpijunira ili je sasvim sluchajno izashla na terasu kad je videla da sam u...opushtenoj pozi?:think:
tema: da li shpijunirate ljude korz prozor vasheg stana...tipa chekate da se skidaju pa ako se vidi...da li ste takvi manijaci?

ako si dobar, onda te špijunira
ako nisi, onda je izašla svojim poslom :lol:
 
Ja bih shpijunirala,ali zivim u potkrovlju....i imam samo dva normalna prozora [s kojih se nishta ne vidi :whistling:]...i 6 krovnih....tako da prije mene shpijuniraju nego ja njih.... :mrgreen:

a komshinica ti je perv 100% :mrgreen:
 
shta mislite,je l me komshinica prekoputa shpijunira ili je sasvim sluchajno izashla na terasu kad je videla da sam u...opushtenoj pozi?:think:
tema: da li shpijunirate ljude korz prozor vasheg stana...tipa chekate da se skidaju pa ako se vidi...da li ste takvi manijaci?

Nemam ni jednog zgodnog komsiju na zalost :zper:
Kuca pored mene zivi baba od stotinu leta a sa druge strane baba i deda od stotinu leta
 
shta mislite,je l me komshinica prekoputa shpijunira ili je sasvim sluchajno izashla na terasu kad je videla da sam u...opushtenoj pozi?:think:
tema: da li shpijunirate ljude korz prozor vasheg stana...tipa chekate da se skidaju pa ako se vidi...da li ste takvi manijaci?

Nisam:lol: oko mene uglavnom penzosi:lol:
 
ja vec rekoh na zalost nemam koga da spijuniram takav mi polozaj...gledam na ulicu
a i kad sam bila u soliteru baksz nista nisam uspevala da vidim iako se ceo ogledao u staklenoj zgradi prekoputa
pa kad tu nisam uspela sta da kazem sad za ovu zgradu punu baba i deda :aha:

moguce da te spijunirala....zavisi od kvaliteta izlozenog materijala :zper:
okaci se pa da da procenimo :whistling: pa cemo ti reci jel te spijunirala il je samo zalivala muskatle
 
shta mislite,je l me komshinica prekoputa shpijunira ili je sasvim sluchajno izashla na terasu kad je videla da sam u...opushtenoj pozi?:think:
tema: da li shpijunirate ljude korz prozor vasheg stana...tipa chekate da se skidaju pa ako se vidi...da li ste takvi manijaci?

ako je dobra, sto je ne bi gledao... ja nikad ne spiuniram, sto zelim da vidim ja gledam bez skrivamja...ljudi kazu da imam bezobrazan pogled:rumenko:
 
shta mislite,je l me komshinica prekoputa shpijunira ili je sasvim sluchajno izashla na terasu kad je videla da sam u...opushtenoj pozi?:think:
tema: da li shpijunirate ljude korz prozor vasheg stana...tipa chekate da se skidaju pa ako se vidi...da li ste takvi manijaci?

dok sam radeo u jednoj drugoj firmi, moglo je da se kraducka...
...pa je dilajt kraducko neke letve, cement i tako te stvari...****** mu mater...bila mala plata, pa moralo da se prikrpi...:rumenko:
...i uvek bi konšinica baš tad prostirala veš kad je lepo vreme, a kad nije, podizala roletnu...
...misim...:confused:
...a iam jedne s kojima sam dobar i kad god dođem odnekud, čim otključam vrata odma zovnu na kafu...misim...paj koincidemcije...
...ne špijuniram...
 
shta mislite,je l me komshinica prekoputa shpijunira ili je sasvim sluchajno izashla na terasu kad je videla da sam u...opushtenoj pozi?:think:

Eh Derer, pa kako dosad nisi naučio - kada komšinica izađe na terasu i primeti te u opuštenoj pozi, sledi da si egzibicionista, ako se dogodi obratno - znači da si voajer. Muškarci su gadni perverznjaci u svakom slučaju. ;)
 
shta mislite,je l me komshinica prekoputa shpijunira ili je sasvim sluchajno izashla na terasu kad je videla da sam u...opushtenoj pozi?:think:
tema: da li shpijunirate ljude korz prozor vasheg stana...tipa chekate da se skidaju pa ako se vidi...da li ste takvi manijaci?

Da. Pa kad mi je lepo da gledam, shto ne bih gledala.. taj ili ti ako nece da ga/ih gledaju, neka se zatwore u 4 zida... (isto wazzi i za tebe Derer :mrgreen: ) a ne - sexaju se u prolazu na pola Kneza, pa kao niko nece da ih widi.. ili se menja brus bash uz prozor koji gleda na ulitzu... aham..

I ne krijem se zato shto wolim da sam skriwena, nego ako me primeti onda prekine ili nestane, a swi woajeritichni manijatzi znaju da to nikako ne bi waljalo... :zper:
 
Da. Pa kad mi je lepo da gledam, shto ne bih gledala.. taj ili ti ako nece da ga/ih gledaju, neka se zatwore u 4 zida... (isto wazzi i za tebe Derer :mrgreen: ) a ne - sexaju se u prolazu na pola Kneza, pa kao niko nece da ih widi.. ili se menja brus bash uz prozor koji gleda na ulitzu... aham..

I ne krijem se zato shto wolim da sam skriwena, nego ako me primeti onda prekine ili nestane, a swi woajeritichni manijatzi znaju da to nikako ne bi waljalo... :zper:

:per::per:
 
shta mislite,je l me komshinica prekoputa shpijunira ili je sasvim sluchajno izashla na terasu kad je videla da sam u...opushtenoj pozi?:think:
tema: da li shpijunirate ljude korz prozor vasheg stana...tipa chekate da se skidaju pa ako se vidi...da li ste takvi manijaci?

:zcepanje:..ja i da hoću ne mogu......živeli projektanti moje ulice...:p
 
dok sam radeo u jednoj drugoj firmi, moglo je da se kraducka...
...pa je dilajt kraducko neke letve, cement i tako te stvari...****** mu mater...bila mala plata, pa moralo da se prikrpi...:rumenko:
...i uvek bi konšinica baš tad prostirala veš kad je lepo vreme, a kad nije, podizala roletnu...
...misim...:confused:
...a iam jedne s kojima sam dobar i kad god dođem odnekud, čim otključam vrata odma zovnu na kafu...misim...paj koincidemcije...
...ne špijuniram...

opa dl...rrrrrr :zper:
 

Back
Top